dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grójec

Grójec,mazowieckie

480 000 zł189 m² 2 545,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 188,55 m 2 położony w Grójcu. Dom posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1.710 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

849 000 zł172 m² 4 936,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Śledziejowice - wolnostojący dom - stan surowy zamknięty N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 172 m2 , położony na działce 6-cio arowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 170 000 zł190 m² 6 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i 2 miejscami postojowymi, zlokalizowany na Osowie. Zaciszna lokalizacja w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 280 000 zł190 m² 6 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu nową nieruchomość na sprzedaż w naszej ofercie. Przedmiotem oferowanym jest niezwykle urokliwy dom w bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

550 000 zł128 m² 4 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny tzw." bliźniaka". Nieruchomość zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, w zielonej dzielnicy Sikorka. Dom posadowiony na działce o powierzchni 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spółdzielcza

Mielno,zachodniopomorskie

1 650 000 zł320 m² 5 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:599 m²

***oferta na wyłączność*** Dom pensjonatowy wolno stojący, usytuowany w Mielnie, przy ul. Spółdzielczej, osiedle domków jednorodzinnych. Budynek 3 kondygnacyjny, niepodpiwniczony, dom narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

719 700 zł130 m² 5 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 M2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

989 000 zł170 m² 5 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 170 m2 posadowiony na działce ok.450 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rabowicka

Siekierki Małe,wielkopolskie

419 900 zł100 m² 4 199 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:774 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - korzystna cena - dobra jakość - bez pcc Bliźniak w Siekierkach Małych przy ul. Rabowickiej o powierzchni całkowitej Ok 100 mkw na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Weteranów

Radzymin,mazowieckie

1 199 800 zł200 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:522 m²

Jeśli szukasz gotowego produktu inwestycyjnego to bardzo dobrze trafiłeś. Zoptymalizowany ekonomicznie, przemyślany budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z usługami handlu na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nowy dom, nowocześnie urządzony, sprzęt i agd w cenie! Idealny dojazd do centrum miasta! Nowa droga dojazdowa! Wejdź do środka. Zobacz film! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sosnowica

Sosnowica,lubelskie

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Super oferta! Ekskluzywny dom z bali w okolicy Jeziora Zagłębocze, posadowiony na pięknej działce o powierzchni 14 arów. Dom został zaprojektowany według oczekiwań klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadbrzeżna

Piwniczna-Zdrój,małopolskie

2 690 000 zł374 m² 7 192,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 337 m²

Dochodowy obiekt turystyczny W piwnicznej zdrój. Jeśli szukasz obiektu turystycznego u stóp Beskidu Sądeckiego, zależy Ci na dostępie do wyjątkowej przyrody i pięknych widoków. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł128 m² 4 662,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

telefon kontaktowy: przepiękna okolica - dom przy lesie kupujący nie płaci podatki pcc Polecam dom wolnostojący w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu "mini ", zlokalizowany tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kupniki

Przytuły Stare,mazowieckie

790 000 zł161 m² 4 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Sprzedam dom z projektu Kaszmir ko o pow. użytkowej 127,55 m2, pow. całkowitej 161 m2, który znajduje się na działce o pow. 1336 m2 w miejscowości Przytuły Stare 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

404 000 zł110 m² 3 672,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Ruszyła przedsprzedaż nowej inwestycji w świetnej lokalizacji w Tajęcinie na północy Rzeszowa gwarantującej świetne połączenie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

699 000 zł240 m² 2 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 240 m2 zlokalizowany na osiedlu Jaroszówka. Przestronna działka o powierzchni 740 m2. Sąsiedztwo zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomieszczeń: parter: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł93 m² 9 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny bliźniaka o pow. ok 92 m2 który posadowiony jest na działce 300 m 2 zlokalizowany w Grodziski Mazowieckim. Bliźniak jest z nowy z 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł205 m² 6 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:272 m²

Oferta bezpośrednia - bez prowizji, zapraszamy do współpracy biura nieruchomości. Salon piękności, mała klinika, hostel, biura, sklep, cukiernia lub restauracja z dużym tarasem- lokal idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

720 000 zł96 m² 7 539,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Atrakcyjna lokalizacja tuż przy lesie na cichym osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania! Przestronny salon! Widok z salonu na piękne sosny! Brak skosów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł78 m² 7 334,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Nowa rodzinna inwestycja na północno zachodnim krańcu Wrocławia. Projekt jest zorientowany w maksymalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Iwiczna

Piaseczno,mazowieckie

2 490 000 zł600 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana (praktycznie Piaseczno) dwoma budynkami o powierzchni łącznej około 600 m.kw. Mniejszy budynek o pow. ok 160 m.kw pełnił funkcje mieszkalną, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zakole

Konin,wielkopolskie

429 000 zł155 m² 2 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

Na sprzedaż dom w Koninie przy ulicy Zakole 11 o pow. użytkowej 105 m2, na działce o powierzchni 1985 m2. Dom jednopiętrowy wybudowany z cegły w tradycyjnej technologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

799 900 zł156 m² 5 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2 , usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chylice

Chylice,mazowieckie

720 000 zł128 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia Ofertę Domu - Przedsprzedaż. Zapraszamy na Prezentację - Bardzo Ładna Bryła Budynku. do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

649 000 zł212 m² 3 064,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam nowoczesny dom w Krzyszkowicach. Dom dwurodzinny (jednorodzinny dwupokoleniowy), z poddaszem użytkowym, w domu zaprojektowano 2 mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 129,33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luszowice

Luszowice,małopolskie

105 000 zł75 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom Luszowcie Do sprzedania dom położony w miejscowości Luszowice. Nieruchomość wybudowana w latach 50tych z żużlu wielkopiecowego, na fundamentach z kamienia, kryta dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł182 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Klimatyczny, bardzo dobrze utrzymany dom w świetnej lokalizacji. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, świetnie się sprawdzi zarówno w celach mieszkaniowych jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

670 000 zł152 m² 4 422,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja!biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania budynek mieszkalny jednorodzinny położony w gminie Mysłakowice w cichym ustronnym miejscu, ale dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 079 800 zł171 m² 6 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 1550 m2, usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilany

Mogilany,małopolskie

489 000 zł94 m² 5 217,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

***oferta od dewelopera.*** Posiadamy w naszej ofercie więcej domów w tej inwestycji! Zadzwoń już teraz! Marzysz o luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

590 000 zł99 m² 5 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Garaż! pompa ciepła! lokalizacja: osiedle Parkowe Zacisze (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub Sępolno. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

620 000 zł122 m² 5 076,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kameralna inwestycja łącząca cechy architektury nowoczesnej i klasycznej, obejmuje 8 jednostek mieszkalnych w dwóch szeregach, po 4 segmenty w każdym. Eleganckie, domy dwukondygnacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł158 m² 3 781,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

t. Polecam dom wolnostojący, jednorodzinny dwkondygnacyjny (parter+poddasze użytkowe), wybudowany wg projektu " dom w fuksjach" firmy Archon, zlokalizowany w miejscowości Krzeczyn (ok. 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasło

Jasło,podkarpackie

260 000 zł109 m² 2 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Nieruchomości to wciąż najpewniejsza lokata kapitału Tutaj zainwestujesz dobrze swoje pieniądze połowa budynku W jaśle - centrum W samym sercu miasta Jasło, tuż przy deptaku, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł86 m² 7 227,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

! unikatowa lokalizacja! nowa inwestycja W topowej lokalizacji mierzyna Bardzo blisko przystanek autobusowy, szkoła. Dojazd drogą asfaltową z latarniami i nowymi chodnikami. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł89 m² 5 636,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ostatni dom W tej konfiguracji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

694 900 zł120 m² 5 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedstawiam do sprzedania nowoczesny, funkcjonalny i bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąkolewo

Kąkolewo,wielkopolskie

479 000 zł140 m² 3 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom piętrowy z garażem w zabudowie bliźniaczej kąkolewo W ofercie biura znalazły się atrakcyjnie położone domy (nowe osiedle) w zabudowie bliźniaczej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij