dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł186 m² 3 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowa niższa cena! Atrakcyjna oferta domu na sprzedaż na Osowej Górze. Dom szeregowy, ocieplony, świeżo pomalowany na ciepły słoneczny kolor. Z ogrodu piękny widok na panoramę Bydgoszczy. Na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

 

 

Starachowice,świętokrzyskie

200 000 zł128 m² 1 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:128 m²

dom położony jest w cichej, spokojnej okolicy. Na działce oprócz murowanego budynku mieszkalnego o pow. 75 m kw. . znajduje się murowana komórka o pow. 12 m kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Chociwel,zachodniopomorskie

495 000 zł175 m² 2 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Cena do negocjacji. Budynek mieszkalny w zabudowie bliżniaczej o pow. użytkowej 91,03m2. Obok zabudowania gospodarcze ( 27,55 m2 ) oraz bardzo duży garaż dwukondygnacyjny ( 56,06 m2 ). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tuwima

Rawa Mazowiecka,łódzkie

429 000 zł284 m² 1 510 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

na końcu ślepej ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Szczecinek,zachodniopomorskie

489 000 zł180 m² 2 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom wolnostojący W szczecinku przy ul. M.KONOPNICKIEJ. Bardzo korzystne położenie, blisko centrum, jednocześnie na uboczu, w zacisznym miejscu. Dom jednorodzinny, idealny także dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Eichendorffa

Toszek,śląskie

580 000 zł160 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie prywatne Dom położony w bardzo ładnej okolicy domków jednorodzinnych w miejscowości Toszek (20 km od centrum Gliwic). Dom zbudowany w 2010 roku, jest to piętrowy bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

920 000 zł210 m² 4 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Segment znajduje się na zamkniętym osiedlu w skład którego wchodzi 2 budynki po 5 segmentów każdy. Wybudowany z bloczków porotherm, ocieplony styropianem (15 cm), kryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łagiewniki Średzkie

Łagiewniki Średzkie,dolnośląskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Sprzedam dom przedwojenny wolnostojący po gruntownym remoncie parteru, w cichej okolicy z dala od sąsiadujących zabudowań. Dobry dojazd do Wrocławia i Legnicy - lokalizacja ok. 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stróżewo

Stróżewo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Konstrukcja domu pozwala na zamieszkanie trzem rodziną,każde piętro może stanowić samodzielne mieszkanie wejscie z klatki schodowej. Od ulicy ogrodzenie z klinkieru i kutej stali.Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 200 000 zł199 m² 6 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

***nowoczesny dom*** dom W spokojnej okolicy. Budowa zakończona W lutym 2010. Energooszczędny.FRONT OD PÓŁNOCY. NA parterze: duży salon Z jadalnią I kuchnią, duży holl, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marianów

Marianów,mazowieckie

315 000 zł195 m² 1 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam nowy dom w miejscowości Marianów, gmina Dąbrówka, powiat Wołomin. Dom w stanie surowym otwartym, wg projektu Hudson - Ciepłe Domy Lipińscy o powierzchni całkowitej 195m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyrzecz

Międzyrzecz,lubuskie

635 000 zł260 m² 2 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Dom w Bobowicku 5 km od Międzyrzecza o powierzchni całkowitej 260 m2, położony na działce o powierzchni 745 m2. Dom składa się z 3 kondygnacji + strych. I kondygnacja - wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

710 000 zł138 m² 5 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bezpośrednio. Połowa bliźniaka w Lesznowoli pod Magdalenką, bella 2. Ytong, fundamenty ocieplone i zaizolowane. Dachówka ceramiczna, tynk baranek, okna-kolor dwustronny. Piękna okolica, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bochnia

Bochnia,małopolskie

550 000 zł298 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam ładny dom 298m2 z przestronnymi pokojami w atrakcyjnej lokalizacji (5km od Bochni). Dom: powierzchnia: 298 m.kw Liczba pokoi:7 możliwość przerobienia pokoi na 9 Liczba pięter: 2 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pyrzyce - sprzedam dom pietrowy,podpiwniczony (polowa blizniaka). Pow.uzytkowa 200 m2,mieszkalna 120 m2. 5 pokoi,kuchnia,lazienka,weranda,duzy taras,garaz,altanka. Dzialka 600 m2. Cena 390tys zl (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jugowa

Jugowa,dolnośląskie

75 000 zł280 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Witam Państwa! Mam do sprzedania połowę domu ( cały parter)wraz z dobudówką i pomieszczeniami gospodarczymi. Dom sprzedaję pilnie! z powodu wyjazdu. Do domu należy również ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rychwałd

Rychwałd,śląskie

180 000 zł70 m² 2 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek letniskowy - całoroczny, częściowo podpiwniczony. Możliwa zamiana na mieszkanie w Katowicach!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

500 000 zł123 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:547 m²

Domy Nadarzyn okolice. Do sprzedania połowa bliźniaka z garażem, w stanie developerskim w miejscowości Szamoty, gmina Nadarzyn. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Dębe Wielkie,mazowieckie

540 000 zł183 m² 2 950,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:869 m²

Do sprzedania dom mieszkalny piętrowy, wolnostojący ze strychem, garażem, podpiwniczony, zbudowany na działce o powierzchni 869 m . Powierzchnia całkowita domu to 183 m ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czadrów

Czadrów,dolnośląskie

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Atrakcyjnie położony dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 177 m2, usytuowany przy drodze powiatowej Kamienna Góra-Krzeszów. Budynek o dwóch kondygnacjach nadziemnych z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastowska

Pobierowo,zachodniopomorskie

999 000 zł119 m² 8 394,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

komfortowy, z ogródkiem, piwnica- z oknem, sauna, łazienka, pomieszcz, rekreac. 36mkw, poziom 1- salon z kominkiem, łazienką, aneksem kuch, wyjście na ogród, taras drewno tekowe; szyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miejska Wola

Miejska Wola,warmińsko-mazurskie

45 000 zł170 m² 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym wraz z przyległym budynkiem gospodarczym, położona we wsi Miejska Wola gm. Lidzbark Warmiński składająca się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w cichym miejscu a zarazem blisko do komunikacji miejskiej, sklepów ( Tesco, netto ). Co i Cw w domu olejowe, jest zainstalowane dwuobiegowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mława

Mława,mazowieckie

120 000 zł951 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:951 m²

Sprzedam dom drewniany z działko i budynek gospodarczy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

570 000 zł245 m² 2 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

"Dom w orchideach" Stan do wykonczenia, wszystkie media w obrebie dzialki. ul. Boleslawa Wysokiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Tomaszów Lubelski,lubelskie

230 000 zł240 m² 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wymaga remontu lub odświeżenia. Jest parterow, z możliwością adaptacji poddasza. Spokojna okolica, w pobliżu przedszkole, szkoly, sklepy, kościół, szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzech Króli

Wilkszyn,dolnośląskie

490 000 zł180 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny budowany na własny użytek, kierownik budowy był jednocześnie inwestorem - stąd gwarancja jakości wykonania przez sprzedających. Dom jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

725 000 zł120 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Nieruchomości Milanówek. Dom Wolno stojący w Milanowku o powierzchni 120 m na działce 1019 m. Dom po częściowym remoncie wewnątrz. Wymaga dokończenia remontu wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stawowa

Świątniki Górne,małopolskie

460 000 zł108 m² 4 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży urokliwy dom, położony na osiedlu domów jednorodzinnych. Okolica widokowa, widok na Tatry. Dom gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe i kominek. Przy budynku miejsce garażowe ( wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł180 m² 3 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z 1990 roku, położony na dużej działce o powierzchni 1200m2. Działka w kształcie prostokąta, zadbana, duży ogród, dom znajduję się w czołowej części działki, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

290 000 zł150 m² 1 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym na działce 25 a, ogrodzony, 13 km od lublina.100 % wykończony. Bardzo dobra lokalizacja i połączenie. Blisko szkoła, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

465 000 zł68 m² 6 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Domy Brwinów. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 68m, posadowiony na działce o powierzchni 1198m w Brwinowie. Działka ogrodzona i zagospodarowana z drzewami i krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwycięstwa

Nieporęt,mazowieckie

838 000 zł230 m² 3 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z garażem na 2 samochody, pobudowany z pustaka ceramicznego typu porotherm. Ocieplony styropianem, położony tynk sylikatowy, okna plastikowe kolor złoty dąb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

790 000 zł151 m² 5 231,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Domy Brwinów. Bardzo ładny dom o powierzchni użytkowej 151m w Brwinowie posadowiony na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 1800m i wymiarach 34 x 53m. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo ładny dom zlokalizowany w atrakcyjnej cześci osiedla Górny Taras. Na parterze budynku znajduje się duży przestronny salon (z kominkiem) o pow.40 m2 z wyjściem do ogrodu zimowego(o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Serock,mazowieckie

680 000 zł248 m² 2 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Budynek jednorodzinny, położony w miejscowości Serock, w cichej okolicy, niedaleko trasy Warszawa - Mazury

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Brzesko,małopolskie

690 000 zł190 m² 3 631 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom w Brzesku z ogrodem o powierzchni użytkowej 190m2. Budowany z cegły w latach 90-tych, kryty dachówką. Położony w bardzo atrakcyjnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Rudniki,śląskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Stan surowy zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzec

Skórzec,podlaskie

250 000 zł250 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam dom i 3 budynki gospodarcze w malowniczej i spokojnej okolicy 10kim od małego turystycznego miasteczk-Ciechanowiec położonego nad rzeką Nurzec.Dom i budynki gospodarcze są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł123 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Grodzisk Mazowiecki bliskie okolice domy wolno stojące na sprzedaż. Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 123 m na działce 1200 m w miejscowości Szczęsne. Dom dwukondygnacyjny.