dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł166 m² 3 608,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Do sprzedania oferujemy dom wolno stojący o pow.170 m2, na działce 700 m2. Dom wybudowany w 1978 r, a w 2004 został przeprowadzony kapitalny remont łącznie z wymianą dachu.Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

620 000 zł2 547 m² 243,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 547 m²

Dom na sprzedaż, czuchów, czerwionka-Leszczyny Powierzchnia: 622 m2 Liczba pokoi: 10 lokalizacja: kraj: polska, województwo: , powiat: rybnicki, miejscowość: czerwionka-Leszczyny , dzielnica: czuchów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Prażmów,mazowieckie

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 200 m2, na ogrodzodzonej działce 1000m2 .W budynku - garaż ok.28m2 .Parter: salon ok.35m2 połączony z kuchnią ok.14m2 i spiżarnia ok.3m2, gabinet 13m2, łazienka ok.6m2, wc ok.3m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olszewskiego

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom szeregowy (skrajny) z 1905 r w przepięknej części Wrzeszcza. Po całkowitym remoncie wg. projektu architekta (wymienione wszystkie instalacje, hydraulika, okna, podłogi), wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Julianowska

Łódź,łódzkie

467 000 zł110 m² 4 245,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Cena do negocjacji! Bardzo tanio dom na Julianowie. Do sprzedania drewniany dom 1 piętrowy o pow. 110 m2 usytuowany na działce o pow. 747 m2 z budynkiem gosp. ok 50m oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 22 Lipca

Przylep,lubuskie

200 000 zł170 m² 1 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum miejscowości, na działce o powierzchni 800 m2. Zagospodarowany jest dół budynku, strych do dalszej adaptacji wg uznania. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł280 m² 385 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zmiana ceny! Sprzedaż nowego domu wolnostojacego o pow. 280m2 , w bliskich okolicach Świdnicy. Dom 1-piętrowy , posadowiony na działce 20 a. Parter :salon z kominkiem ,dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Lubin,dolnośląskie

720 000 zł360 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Sprzedam dom wolnostojący, jednopiętrowy otoczony ca 5 m żywopłotem, w którym szczęśliwie się mieszka. Powierzchnia użytkowa 300m2, 8 pokoi w tym dwa o pow. 40m z kominkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Narutowicza

Otwock,mazowieckie

400 000 zł84 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:848 m²

Dom położony w cichej części Otwocka. Dookoła budownictwo jednorodzinne. Składa się z 3 pokoi w czym jeden mały, 1 kuchnia, 1 łazienka. Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

4 500 000 zł656 m² 6 859,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:651 m²

Polecamy bardzo ładną wille miejską / kamienice w Centrum Poznania Jeżyce z 1926 roku po kapitalnym remoncie , zlokalizowana w dobrym , czytelnym miejscu w Śródmieściu , obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

330 000 zł138 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Brzeźce, białobrzegi Radomskie nad Pilicą. Powierzchnia domu 138 m2, działka 920 m2 ogrodzona ładnie zagospodarowana. Na parterze kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wybudowanie Michałowo

Wybudowanie Michałowo,kujawsko-pomorskie

190 000 zł115 m² 1 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferujemy Państwu dom wybudowany według projektu "Pod lipą" o powierzchni 115 m2 położony na Wybudowaniu Michałowskim. Stoi on na 950 metrowej działce na wzniesieniu, skąd roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Iłowo-Osada,warmińsko-mazurskie

285 000 zł220 m² 1 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 120m użytkowych parter - salon ,jadalnia ,kuchnia, sypialnia ,małe wc. Piętro 3 pokoje, łazienka z wc. Całość podpiwniczona w tym garaż ok.30m. Cały dom podłogi drewniane, boazeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Kamionki,wielkopolskie

550 000 zł251 m² 2 191,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w stanie deweloperskim w srodku wykonane rozprowadzone wszystnie instalacje tynki gipsowe i posadzkimechaniczne. Na działce znajduje sie studnia indywidualna i instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

733 000 zł140 m² 5 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Marki, dom/mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje Dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ugoda

Ugoda,kujawsko-pomorskie

300 000 zł112 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 986 m²

Dom wolno stojący, z bala, z poddaszem użytkowym. 12 km do Osowej Góry, 20 do centrum Bydgoszczy. Spokojna okolica (wieś). Dojazd drogą asfaltową, odśnieżaną, gimbus. Parter: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł85 m² 3 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży parter domu piętrowego,wolnostojącego. Idealnie nadaje się jako dwurodzinny, mieszkalny lub pod działalność. Parter domu o pow. 85m2.może funkcjonować jako dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wągrodno

Wągrodno,dolnośląskie

110 000 zł141 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:891 m²

Dom wraz z działką budowlaną z wszelkimi dokumentami, które umożliwią budowę nowego domu. Działka rolna : 43a08m2 Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

460 000 zł103 m² 4 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:849 m²

Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu dom wolno stojący o powierzchni 103 m2, posadowiony na działce o powierzchni 8,49 ara, składający się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł149 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom wolnostojący na Osowej Górze.Działka 630m2. Dwukondygnacyjny. Dół : salon, kuchnia, łazienka. Piętro : 3 pokoje , łazienka. Ogrzewanie własne etażowe,bojler z cipłą wodą.Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

660 000 zł110 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wrzosy. Dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej, dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom położony w odległości 150m od drogi Rzeszów - Łańcut (dk nr4), 5km od centrum Rzeszowa. Powierzchnia domu to 220m2, pełne podpiwniczenie. Powierzchnia działki 2800m2 (28ar), zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony w zacisznej części starego Pogodna. Powierzchnia całkowita domu 150m2, a użytkowa wg dokumentów 90m2. Parter domu to przedpokój, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

488 000 zł110 m² 4 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Witam mam na sprzedaż (bez pośredników) dom w Borówcu w pełni wykończony do zamieszkania od zaraz oto opis domu oraz inf.- w tej cenie jest : podłączenie gazu oraz zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pawłowice

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł170 m² 4 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mam do zaoferowania ciekawy dom w Pawłowicach - piękna, chiche i bezpieczne osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu arboretum, stadniny koni, w otoczeniu parku i terenów pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

435 000 zł243 m² 1 790,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Żarach. Dom - projekt Powierzchnia całkowita obiektu 243m2. Powierzchnia użytkowa mieszkalna 190m2,powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jerwonice

Jerwonice,łódzkie

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom 80 m2 z wiatą na działce 900m2. Prąd, wodociąg. Lokalizacja: jerwonice k.Lutomierska. Wieś położona nad rozlewiskami rzeki Ner. W pobliżu rozległe kompleksy leśne,stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeciszów

Przeciszów,małopolskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Lokalizacja: przeciszów Dom wolnostojący + budynek gospodarczy, dom przy głównej ulicy, powierzchnia działki 2200 m2 Kanalizacja, prąd , woda, gaz, ogrzewanie centralne wraz z instalacją,4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł465 m² 3 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:532 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa oferta! Pięknie odrestaurowana, secesyjna zbudowana w 1923 roku, wolno stojąca kamienica usytuowana na działce o powierzchni 532m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wschowa

Wschowa,lubuskie

100 000 zł82 m² 1 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam domek letniskowy w zacisznym miejscu blisko jeziora Lgińskiego Budynek letniskowy posiada nqastępującą charakterystyke: pz=86,40 m2, pu= 80,00m2 , V=409,60m3 Budynek wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojnowo

Wojnowo,lubuskie

65 000 zł27 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

w wojnowie k./Babimostu, woj. Lubuskie, całoroczny, murowany segment pow. 27 m2, pokój 20 m2, kuchnia 3,5 m2, łazienka 3,5 m2 - wyposażone. Satelita, piec kominkowy ze sporym zapasem drewna, piła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włodawa

Włodawa,lubelskie

190 000 zł170 m² 1 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość znajduje się W malowniczej miejscowości adampol pośród lasow. DO miasta jest 5 km I 10 km do białego jeziora. W miejscowości znajduje pałac myśliwski rodziny zamojskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrodniki

Zagrodniki,mazowieckie

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom położony jest w Zagrodnikach, gmina Łochów. Na terenie działki znajdują się budynki gospodarcze - obecnie nieużytkowane. Budynek mieszkalny, drewniany, wyposażony w ogrzewanie co,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Matyniów

Matyniów,świętokrzyskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom! Dom jednorodzinny z zabudową gospodarczą posadowiony na działce budowlanej 1300m2, rok budowy 1966. Przy trasie Kielce-Piotrków Trybunalski. Cicha, spokojna ładna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otorowo

Otorowo,kujawsko-pomorskie

690 000 zł400 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż dom Z czerwonej cegły, podpiwniczony, trzykondygnacyjny o pow. 400m2 położony w miejscowości Otorowo, na trasie Bydgoszcz - Solec Kujawski. Przy domu pomieszczenie na zakład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kietrz

Kietrz,opolskie

220 000 zł220 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jednorodzinny dom wolnostojący na działce 500 m2. Powierzchnia mieszkalna 220 m2. W całości podpiwniczony, ze wszystkimi mediami, do lekkiego remontu. 6 sypialni, kuchnia z jadalnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żeglce

Żeglce,podkarpackie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 400 m²

Dach z zewnątrz niedawno konserwowany, kryty blachą trapezową. Dach i więźba w stanie dobrym (bez nieszczelności). Ponadto na działce posadowiona jest stodoła drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbójna

Zbójna,podlaskie

450 000 zł350 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny, piętrowy, wolnostojący dom rodzinny, położony w miejscowości Zbójna, około 20 km od Łomży (podlaskie).Powierzchnia działki 0,9 ha. Podpiwniczenie mieszkalne: -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Huta Podgórna

Huta Podgórna,mazowieckie

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Zapraszamy na stronę Sprzedam murowany dom całoroczny o pow. 120 m2 położony na działce rekreacyjnej o pow. 1028 m2 w Popowie (8 km od Serocka). Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Dom położony jest w pieknie polozonej miejscowosci ok. 8 km od Kolobrzegu i ok. 10 km od plazy w Grzybowie, 70 m od drogi Kołobrzeg - Trzebiatów na pięknej działce obok parku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij