dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 672 000 zł281 m² 5 950,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w miejscowości Głowienka (gm. Miejsce Piastowe) woj. podkarpackie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do kupienia nowe 4-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m2, w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Do stacji Metra Bemowo 25 km. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 000 zł960 m² 3 203,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

| na sprzedaż d om weselny / restauracja o pow. użytkowej 800 m2 (całkowitej 960 m 2), położony w Zagnańsku. Obiekt zlokalizowany na działce o pow. 771 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 042 m² 536,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom typu bliźniak na sprzedaż - Lipka Na sprzedaż estetyczny i funkcjonalny dom typu bliźniak , położony w miejscowości Lipka (koło Złotowa) , w spokojnej lokalizacji, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 460 zł89,76 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Krzykach - wyjątkowa lokalizacja i nowoczesne technologie! Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji, brak podatku pcc! Jeśli szukasz domu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł341 m² 2 609,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu, położonego w Częstochowie przy ulicy Oświęcimskiej 5b. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł210 m² 13 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Mołodycz k. Radawy. Do sprzedania ekologiczne gospodarstwo rolne w wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w otoczeniu przyrody i malowniczych Sieniawski Lasów. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł158,60 m² 6 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż Nowoczesne domy jednorodzinne/ Osiedle Dąbrówka/ Nowy Sącz. Na zielonym, spokojnym osiedlu Dąbrówka w Nowym Sączu oferuję dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł140,72 m² 3 908,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł253 m² 10 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę. Wyjątkowość tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł96 m² 8 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej poziomej nowa huta z siedmioarową działką! Powierzchnia domu 96 m?, na pierwszej kondygnacji. Powierzchnia mieszkalna to 75m2, garaż i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł387 m² 7 751,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom o powierzchni użytkowej około 350 m , położony na działce o powierzchni 1300 m . Nieruchomość po remoncie w 2008 roku. Możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł416 m² 1 322,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Przedstawiamy dwie nieruchomości we wsi Mamlicz gmina Barcin. Powierzchnia działki, na której posadowione są nieruchomości wynosi 4800 m2. Działkę można podzielić. I dom łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (zieleniewo) główne atuty nieruchomości: - dom O powierzchni 250 m na dużej działce 1503 m - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,04 m² 6 129,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:267 m²

Dom w Nowej Wsi Ujskiej, doskonała lokalizacja, dodatkowe pomieszczenia w cenie! Tylko w naszym biurze Oferta na wyłączność! Dom w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł182,44 m² 2 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w miejscowości Pinczyn. Budynek projektu archon, posadowiony na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł250 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Gościeszowice, dom, powierzchnia użytkowa ok 250 m2, duża działka, cena 205 000 zł, sprzedam. Posadowiony na działce o powierzchni ogólnej 0,91 ha. I działka o pow 0,40 ha II działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Dom wybudowany w mieście, ale z uwagi na otoczenie ma.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł80 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla małej rodziny zlokalizowany w ścisłym Centrum Ciężkowic. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł170 m² 9 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Marzysz o domu, w którym przestrzeń, światło i komfort idą w parze z klimatycznym wnętrzem? Ten dom z 2010 roku w Wiszni Małej pod Wrocławiem oferuje prawie 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w bajkowym ogrodzie | 80 m | działka 1000 m | Jarkowice okolice Zalewu Bukówka Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł128,31 m² 10 357,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wolnostojący dom w spokojnym, zielonym otoczeniu niedaleko Wrocławia Położony wśród zieleni oraz kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych, ten komfortowy dom wolnostojący znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł480 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego w Nowej Hucie w dzielnicy Branice. Dom położony przy ulicy Generała Michała Karaszewicza - Tokarzewskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł157,80 m² 2 978,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:987 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, z pełną infrastrukturą w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł154,32 m² 6 149,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego na ok.11 arowej działce w miejscowości Głogówko. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 919 m²

*** nowa niższa cena 580.000 zł *** Dom z Pracownia Gastronomiczną i Panelami Solarnymi w Spokojnej Okolicy Strzelec Krajeńskich Oferujemy na sprzedaż poniemiecki dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim o projektowanej pow. użytkowej 122.5m 2 usytuowany na działce o powierzchni ok 3a. Standard wykończenia w skrócie: fundamenty żelbetowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł310,45 m² 9 338,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 045 m²

*** nowa niższa cena!*** tylko U nas! komfortowy I nowoczesny dom! nieruchomość idealna dla rodziny wielopokoleniowej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc Prezentuję Państwu połówkę bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowa do sprzedaży! Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł99,05 m² 12 417,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 99,05 m , projekt domu zx53, idealny dla rodziny poszukującej komfortu i spokoju. Dom położony jest w centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł315 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł287,58 m² 3 303,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 337 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Częstochowie, przy ul. Krzemińskich w dzielnicy Kiedrzyn. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł142 m² 7 394,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Wolnostojący dom 142 M Z garażem | jagodowo Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Cenisz przestrzeń, spokój i bliskość natury? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Piece, gmina Kaliska - blisko natury i jezior. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Obiekt mieszkalno-usługowy w centrum Jedłownika ogromny potencjał inwestycyjny! Wodzisław Śląski, ul. Wolności Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w samym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł152 m² 5 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom na sprzedaż w Wągrowcu Duży dom na sprzedaż w Wągrowcu Przedmiotem oferty jest dom w Wągrowcu przy ul. Sosnowej w Wągrowcu. Dom wybudowany W 1978r. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Przestronny dom z duszą w malowniczym Zagórniku ok. 300 m powierzchni, taras, zadrzewiona działka 1086 m , widok na góry i 5 pokoi, 6 łazienek. Cisza, natura i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł147 m² 4 414,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży: budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Pow. użytkowa 147m2, pow. całkowita: 201,19m2. Położony na działce ogrodzonej o pow. 4 arów. Lokalizacja: nowy Sącz ul.