dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w Gliczarowie Górnym (obok Bukowiny Tatrzańskiej) o powierzchni 150m2 na działce o powierzchni 450 m2. Dom składa się z 4 poziomów. Dom w stanie surowym zamkniętym (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż wolno stający dom o powierzchni 300m2 położony w Zamościu na działce 2300m2. Bryła domu składa się z trzech segmentów. 80m2 to w środku stan surowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:589 m²

! kontakt Kasia! lokalizacja - Sosnowiec, zagórze media - gaz w ulicy - możliwość dołączenia, woda, dom - 3 duże pokoje (5*5; 5*3,5; 5*3,5), widna kuchnia (5*5), garaż w budynku stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

630 000 zł170 m² 3 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Budynek w stanie deweloperskim. Ocieplony z zewnątrz, przygotowany pod akryl. Okna plastikowe w kolorze - złoty dąb, brama garażowa "Wiśniewski", dachówka f-my.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,mazowieckie

3 000 000 zł680 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala stalowa ocieplana 600m2 z zapleczem biurowym 80m2 na działce 1400m2.Dojazd dla TIR-ów. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 5776.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przemysłowa

Bełżyce,lubelskie

660 000 zł330 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Sprzedam dom bełżyce Powierzchnia domu wynosi 330 m2. Budynek może być wykorzystany jako działalność gospodarcza, ponieważ został zmodernizowany z biurowca. Dom jest I piętrowy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gronowo

Leszno,wielkopolskie

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący, nie podpiwniczony, dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej pełnej. Powierzchnia domu 240 m , powierzchnia działki 1300 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwałowice

Chwałowice,dolnośląskie

447 000 zł253 m² 1 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Nowy dom na kameralnym osiedlu pod lasem. 20 min jazdy samochodem od granic Wrocławia i zaledwie 3 km od Jelcza- laskowic. Ponadto szybki wyjazd w kierunku Warszawy, katowic i Berlina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morzyczyn Włościański

Morzyczyn Włościański,mazowieckie

150 000 zł64 m² 2 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojacy, dwa garaże, dodatkowa kuchnia letnia i zabudowania gospodarcze. Dojazd do posesji droga asfaltową. Budynek położony nie przy głównej drodze, ale w głębi wsi. Czysta, cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom znajduje się blisko centrum Mikołowa (około 15 minut pieszo). Zlokalizowany w pobliżu przystanku autobusowego (bezpośrednie połączenie do Katowic), basenu krytego, lodowiska, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 200 000 zł800 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 341 m²

Kameralna nieruchomość w stylu rezydencjonalnym położona w północnej części miasta. Przestronny parter domu to salon z wyjściem na taras i do ogrodu, cztery sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

385 000 zł120 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom w Marcinowicach koło Świdnicy- okazja! Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 120 mkw. Położony w centrum Marcinowic - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiśniów

Wiśniów,lubelskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

W domu znajduję się 2 łazienki, użytkowe poddasze, piwnica z dużym pomieszczeniem gospodarczym, kuchnią , wc, kotłownią i garażem.Dodatkowo na działce znajduje się wolno stojący garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzozowa

Dąbrówka,wielkopolskie

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny typu bungalow. Uwaga! Zmiana ceny! Opis budynku: nowoczesny, kilkuletni dom wolnostojący, zbudowany z energooszczędnych, najwyższej jakości materiałów. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielska

Rybarzowice,śląskie

449 000 zł281 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:583 m²

Okazja dom Z pomieszczeniem gospodarczo-usługowym W samym centrum rybarzowic! nowa cena - 449 000 zł prowizję pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania dom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Włodawa,lubelskie

173 000 zł160 m² 1 081,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom połówka bliżniaka częściowo wykończony (ok 50m2) do zamieszkania od zaraz. Wszystkie media podłączone, prąd, woda i kanalizacja. Możliwość zrobienia dwóch oddzielnych mieszkań po ok 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dolina Czerwienia

Podgórzyn,dolnośląskie

330 000 zł470 m² 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w malowniczej miejscowości - Podgórzyn. Dom wybudowany został w 1978 roku. Posadowiony na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zazamcze

Gostynin,mazowieckie

1 200 000 zł408 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Duży i piękny dwupiętrowy dom jednorodzinny wybudowany w 2002 roku o powierzchni użytkowej 249,5 m2. Dom postawiony na działce o powierzchni 1550 m2 na terenie której widnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Stróża

Stróża,łódzkie

1 100 000 zł295 m² 3 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura nieruchomości pokrywa sprzedający. Dom rezydencjonalny z 2010 roku położony na kameralnym osiedlu wśród zieleni, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciołkowskiego

Ruda Śląska,śląskie

550 000 zł185 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom Paryż na końcu ślepej uliczki, r2001, 2-spad z wykuszem, powierzchnia całkowita185mkw, z garażem i antresolami Wolnostojący, działka 453mkw+150 rekreacyjna z miasta przy lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

188 000 zł121 m² 1 553,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam. Mam do sprzedania dom w Tajęcinie k. Rzeszowa. Dom w stanie surowym otwartym bez ścian działowych na poddaszu. Możliwość ustawienia ścian wg. własnych potrzeb. Dom jest murowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł183 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta! dom dla ludzi cieszących się wyjątkowym gustem, lubiącym marmur, granit, korian oraz mile spędzony czas W klimatyzowanym ogrodzie zimowym dający gwarancje relaksu I spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

555 000 zł222 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym w Świętej Katarzynie. Budynek wykonany z suporeksu, dach pokryty dachówką ceramiczną, zamontowane rynny, okna z roletami, zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Groblice

Groblice,dolnośląskie

510 000 zł128 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Ceny oferowanych nieruchomości są do negocjacji. Budynek wybudowany na spokojnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej , doskonale usytuowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł350 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Dwumieszkaniowy budynek mieszkalny usytuowany w bardzo dobrym punkcie w Międzylesiu, nieopodal Centrum Zdrowia Dziecka. Okolica zabudowy jednorodzinnej, dojazd drogą z kostki, media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom typu szwedka do kapitalnego remontu .Istnieje możliwość uzyskania dwóch mieszkań, po jednym na każdym poziomie. Konieczna wymiana stolarki zewnętrznej i wewnętrznej oraz podłóg. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł300 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony Dąbrowie Górniczej (dzielnica Trzydziesty) o powierzchni użytkowej 300m2, na działce o powierzchni ok.530m2. Dom 2 - piętrowy, może być dwurodzinny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Roszyce

Roszyce,dolnośląskie

430 000 zł160 m² 26 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom lezy na ładnym terenie niema możliwości zalania budynku.Wjazd jest z drogi asfaltowej.Dom jest ogrodzony.Ma duży ogród grill zbudowany z kamieni jest pergola oraz oczko wodne.Na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

860 000 zł290 m² 2 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Żary-okolice- nowy, komfortowy wykończony dom jednorodzinny i pow. 207 m2 składający się na parteru na którym usytuowano : salon, kuchnie, pokój kąpielowy, wc, holl oraz poddasza użytkowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żagań

Żagań,lubuskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Żagań-kierunek Zielona Góra- nieruchomość o łącznym obszarze 2, 88 ha zabudowana stylowym, pięknym budynkiem jednorodzinnym o pow. ok. 300 m2. Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

680 000 zł180 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Żary-okolice- niezwykle interesujący oraz przytulny dom jednorodzinny o pow. mieszkalnej ok. 180 m2 pięknie położony na działce o powierzchni 902m2 na przedmieściach miasta Żary.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom w stanie surowym otwartym, ściany z Porothermu, wieźba dachowa odeskowana i przykryta papą przystosowana do dachówki ceramicznej. Powierzchnia użytkowa poddasza większa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

880 000 zł175 m² 5 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w Pęgowie, 500 m od obornickich lasów. Na parterze znajduje się salon wraz z kominkiem, kuchnia, pokój dzienny, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 085 000 zł175 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Okazja! Dobra cena i bardzo ładny dom! Sprzedam nowy budynek, wykończony (gotowy) w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji, w pierwszej linii zabudowy. Białołęka, 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przedwiośnia

Wołczkowo,zachodniopomorskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość wolnostojąca nadająca się do zamieszkania. Dojazd bardzo dobry (polbruk). Droga oświetlona. W okolicy las i jezioro Głębokie. Okolica spokojna w całości zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 210 000 zł200 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dworek wielopokoleniowy wybudowany z ogromną starannością z najlepszych materiałów, tj. cegła klinkierowa, sezonowane drewno, otwory drzwiowe i okienne wykonane ze stali, wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Turaszówka

Krosno,podkarpackie

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Pilnie I tanio

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Byków

Byków,dolnośląskie

600 000 zł145 m² 4 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Do sprzedania wolnostojący dom parterowy z możliwości adaptacji niewysokiego poddasza, położony 10km od granic Wrocławia. Dom wybudowany w 2009r i składa się z: 3 pokoi, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesołowskiego

Słupsk,pomorskie

395 000 zł220 m² 1 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Cena okazyjna aktualna tylko do 5-go kwietnia 2012 r. Sprzedam dom w zabudowie szeregowej - skrajny. Bardzo duża działka / 629 m.kw./ stwarzająca możliwość dobudowy całego segmentu bądż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Międzywodzie,zachodniopomorskie

999 000 zł380 m² 2 628,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:500 m²

Obiekt dostosowany pod wynajem: - 4 apartamenty z łazienkami każdy z osobnym wejściem (umeblowane)+balkon - 4 apartamenty z łazienkami + aneks kuchenny każdy z osobnym.