dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:250 m²

Duża działka! centrum kamieńca okazja gotowe do wprowadzenia świetna lokalizacja! po kapitalnym remoncie! Gorąco polecam mieszkanie/szereg narożny z działka około 250 mkw. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

579 000 zł86 m² 6 693,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Świetna oferta duży ogród! gotwy do zamieszkania l dostępny do zaraz l 2 miejsca postojowe W cenie! Gorąco polecam szereg skrajny, położony pod Oleśnicą. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Piłsudskiego

Rotmanka,pomorskie

1 049 000 zł227 m² 4 621,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty: - bezpośrednia bliskość infrastruktury, - 15 minut samochodem do centrum Gdańska - cicha i spokojna okolica, bardzo blisko szkoła podstawowa, klub sztuk walki, usługi beauty i inne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł125 m² 4 788,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Oferta bezpośrednia od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i dodatkowych kosztów. Ostatnia szeregówka środkowa w nowej inwestycji nowoczesnych domów na rzeszowskiej Słocinie. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodociągowa

Klepacze,podlaskie

580 000 zł115 m² 5 064,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Meg Real Estate prezentuje, przestronny oraz funkcjonalny segment środkowy w zabudowie szeregowej, które powstają w Klepaczach gm. Choroszcz. Wspaniałe, ciche miejsce tuż przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysoka

Wysoka,małopolskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom z działką 60 ar, zabudowania gospodarcze koło Rabki-Zdrój Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł132 m² 5 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 750 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

1 300 000 zł275 m² 4 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

Krosno- oferujemy Państwu luksusową nieruchomość z pięknym ogrodem. Dom budowany pustaka, kryty gontem bitumicznym, docieplony (10 cm. styropian) posadowiony na 18,93 ar. działce. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kuznocin,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Kuznocinie, 1,5 km od Centrum Sochaczewa z bardzo dobrym dojazdem. Przestronny, atrakcyjny, z wieloma możliwościami aranżacji wnętrza. Cenisz sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tarnów Opolski,opolskie

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje przestronny dom wolnostojący w Tarnowie Opolskim. Jeśli poszukujecie przytulnego, z możliwością zamieszkania, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jaroszowice

Tychy,śląskie

701 480 zł135 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż atrakcyjne, parterowe domy ulokowane na obszernej działce, na kameralnym osiedlu w Jaroszowicach, z drogą wewnętrzną i bramą wjazdową. Osiedle, gdzie są zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 280 000 zł280 m² 4 564,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

W kilku słowach: doskonale wyposażony segment w okolicach centrum posiadający dwa piętra mieszkalne, jedno piętro z przeznaczeniem pod lokale usługowe oraz użytkową piwnicę. Spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

651 500 zł116 m² 5 616 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o powierzchni 116 m2 na działce 213 m2 położony w Grodzisku Mazowieckim Stan deweloperski ,zakończenie prac I kwartał 2022 roku Parter: kuchnia Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżążno

Dzierżążno,pomorskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam siedlisko położone w niespotykanej już jak na region w którym się znajduje lokalizacji. Posesja nie graniczy bezpośrednio z żadnymi budynkami. Żadnych sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ryki

Ryki,lubelskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w mieście Ryki (1h15min od Warszawy, 27min od Garwolina, 46min od Lublina, niedaleko trasy s17). Ten dom to idealna propozycja dla większej rodziny: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gogolewo

Gogolewo,pomorskie

274 000 zł103 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi w Gogolewie. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w urokliwej miejscowości Gogolewo na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł98 m² 7 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dla wielbicieli prostoty, elegancji i nowoczesności. Dla sympatyków przyrody, kameralnych miejscowości i spokojnego sąsiedztwa. Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marszowice

Marszowice,małopolskie

799 000 zł157 m² 5 089,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Marszowicach z dużym potencjałem! Witam, na sprzedaż jest dom o powierzchni 157m2, położony w bardzo spokojnej okolicy, na działce 12ar która ma szerokość 20m. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaputy,mazowieckie

894 905 zł133 m² 6 728,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

0% prowizji. 0% podatku pcc. Przedsprzedaż! Teraz wystarczy tylko 10 000 zł opłaty rezerwacyjnej (zwrotnej). Umowa deweloperska w maju. Możesz obejrzeć dom pokazowy. Idealny dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chabrowa

Smolec,dolnośląskie

799 000 zł117 m² 6 808,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:128 m²

Smolec ul. Chabrowa - kameralne osiedle Komfortowe segmenty z ogródkami. Ogrzewanie podłogowe - pompa ciepła, światłowód, media miejskie, droga asfaltowa. Salon z aneksem kuchennym, 4/5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Gdańsk,pomorskie

1 679 000 zł200 m² 8 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Atrakcyjny Dom w Gdańsku na osiedlu Jabłonowy Sad. Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości Gdańsk Ujeścisko, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł132 m² 5 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miłosza

Łochowo,kujawsko-pomorskie

779 000 zł140 m² 5 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nie masz czasu na budowę domu od podstaw ? Mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę. Dom typu bungalow w stanie deweloperskim, położony w Łochowie k/bydgoszczy. - spokojna okolica - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

879 000 zł165 m² 5 340,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świetnie zlokalizowany i w pełni wyposażony segment środkowy, znajdujący się na zamkniętym osiedlu przy ul. Strumykowej w Piasecznie. Lokal ma 164 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kalników

Kalników,podkarpackie

379 000 zł160 m² 2 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kalników, gmina Stubno. Cicha spokojna okolica, ze świetnym dojazdem do Przemyśla 30 km. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

920 000 zł180 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania dom w józefowie/otwocka na małym osiedlu przy granicy z Warszawą. Dom piętrowy w stanie deweloperskim, zbudowane z pustaka ceramicznego. Obok domu droga dojazdowa. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strumykowa

Piaseczno,mazowieckie

879 000 zł165 m² 5 340,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprzeczna

Suchy Las,wielkopolskie

700 000 zł148 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 730 m2 w Suchym Lesie. Budynek jest 3-kondygnacyjny (piwnica, parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł134 m² 6 381,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na osiedlu Wilkowyja ul. Olbrachta. Nasze doświadczenie, pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 900 zł152 m² 5 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliżniaka o powierzchni ok. 150 m2, położony na działce o powierzchni ok. 510 m2, w Bardzo ładnej okolicy miasta. lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

529 000 zł61 m² 8 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Segment z ogródkiem odebrany do użytkowania w listopadzie 2021 r gotowy do wykończenia pod klucz o powierzchni ok. 60 m2 z działką ok 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł99 m² 8 032,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z pięknym ogrodem N20 Nieruchomości oferuje bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej. Dom jest w pełni wyposażony, na terenie działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Otwock,mazowieckie

867 300 zł146 m² 5 951,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Segment skrajny na sprzedaż. W otoczeniu zieleni, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej powstaje niewielkie osiedle z segmentami. Nietuzinkowy, nowoczesny projekt wyróżnia się wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 000 zł126 m² 6 507,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szukasz nowej nieruchomości ale nie chcesz długo czekać na jej odbiór? Przeraża Cię wizja remontu i wykończenia wnętrza? A może zależy Ci na dobrej lokalizacji i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 10-go Pułku Piechoty

Jastrowie,wielkopolskie

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dom na sprzedaż w Jastrowiu przy ulicy 10 Pułku Piechoty. Bez pośredników. Powierzchnia użytkowa 93,62 m2: parter: wiatrołap, korytarz, salon ok 33 m2, kuchnia, łazienka, piętro: korytarz, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 150 000 zł220 m² 5 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Piękny dom wolnostojący 165 m2 powierzchni mieszkalnej, położony w samym sercu Milanówka, blisko centrum. Bardzo przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Indywidualny projekt. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

699 106 zł75 m² 9 318,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Osiedle znajduje się w kameralnej części warszawskiego Wawra, nieco oddalonej od wielkomiejskiego szumu, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowanej z centrum, że dojazd tam nie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sejmowa

Legnica,dolnośląskie

1 390 000 zł278 m² 5 001,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

"oferta dla inwestora" - Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połowy budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Sejmowej Legnicy - Oferta dotyczy dwóch samodzielnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

749 000 zł120 m² 6 235,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż pod lasem Możliwość aranżacji strychu- 35 mkw, wysokość 2,20 mkw Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzechwy

Mielno,zachodniopomorskie

980 000 zł420 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący położony w Mielnie w odległości 100 m od jez. Jamno. Do przedwojenny w stanie do remontu lub do wyburzenia. Z racji położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Herbska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł90 m² 3 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom o powierzchni zabudowy 90m2, zlokalizowana w przy ul. Herbskiej na osiedlu Herby Ponad stuletni dom zlokalizowany na działce o powierzchni 610m2 ( nr działki 1326) w kształcie.