dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjne mieszkanie z klimatem idealne na cichą działalność np kancelarię itp. w ścisłym centrum Warszawy Nieruchomość widne , suche , dwustronne ( wschód-zachód ) i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

300 000 zł4 705 m² 63,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż terenu przemysłowego o pow. 4075 m2 wraz z zabudowaniami w bezpośrednim centrum Żarowa. Teren ogrodzony z dojazdem z drogi asfaltowej, z placem manewrowym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł90 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atelier- w kamienicy Chaima Brauna i Janiny Macierakowskiej jednej z najpiekniejszych w scislym Centrum Warszawy. Wyjatkowa nieruchomośc dla artystów na ostatnim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł328 m² 3 353,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Polecamy Państwu do kupna budynek mieszkalno-pensjonatowy z roku 2007 o pow.użytkowej 328 m. kw na pełnej płycie fundamentowej, zlokalizowany ok. 450 metrów od plaży na rozległej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lębork

Lębork,pomorskie

1 500 000 zł804 m² 1 865,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym o funkcji handlowej o powierzchni całkowitej 804m 2 , w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lutosławskiego

Słupsk,pomorskie

2 290 000 zł1 920 m² 1 192,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 947 m²

Dane podstawowe typ oferty sprzedaż rodzaj nieruchomości gruntowa zabudowana adres słupsk, ul. Lutosławskiego 22 Działka o pow. 2947m2 rodzaj zabudowań handlowo-usługowe powierznia budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Maszewo

Maszewo,lubuskie

1 600 000 zł890 m² 1 797,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania zespół o charakterze pałacowym w doskonałym stanie technicznym składającym się z budynku głównego około 890m2 przeznaczonego na cele mieszkalne lub hotelowe, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kętrzyn

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

8 000 zł1 200 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Sprzedaż lub wynajem obiektu gastronomiczno hotelarskiego na mazurach: lokalizacja: kętrzyn - miasto powiatowe na Mazurach położony na szlaku turystycznym w pobliżu wielkich jezior mazurskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Strzelce Wielkie

Strzelce Wielkie,małopolskie

220 000 zł300 m² 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Sprzedam budynek gospodarczo magazynowy z możliwością wykorzystania pod warsztat ,magazyn biuro lub wykorzystać pod rekreacja .Mozna dzialke zagospodarować pod budowę jedno rodzinna lub inna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

6 750 000 zł1 358 m² 4 970,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 383 m²

Obiekt położony w zacisznym miejscu, choć w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie Hali Tysiąclecia oraz Wrocławskiego zoo. Na ogrodzonej działce (0,5383 ha) ze starodrzewiem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

6 000 000 zł3 015 m² 1 990,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno - usługowym o powierzchni użytkowej 3015 m2, zlokalizowanym w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł342 m² 9 659,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy w parterowej części budynku w ścisłym Centrum Warszawy w pobliży Placu Bankowego. Doskonały na działanośc biurowa a po przekształceniu świetne miesce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Lubin

Lubin,dolnośląskie

30 000 zł17 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż w centrum Lubina - za jamnikami. Powierzchnia 17m2, brama, prąd. Cena 30 000 zł Tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

5 900 000 zł1 268 m² 4 653 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: niespotykana gratka piękna, odrestaurowana kamienica w doskonałej lokalizacji. Budynek VI kondygnacyjny z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony, wykonany tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

499 000 zł235 m² 2 123,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja I stan obiektu! Do sprzedaży atrakcyjny obiekt w Chorzowie na terenach przemysłowych. Działka 1886 m2 zabudowana budynkiem biurowo-socjalnym o powierzchni 235 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Żorska

Rybnik,śląskie

925 000 zł420 m² 2 202,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 656 m²

Nieruchomość komercyjna - ul. Żorska - Gotartowice. Budynek przystosowany na każdą działalność handlową (wg projekt budowlanego auto salon). Obiekt składa się z części parterowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Podrzewie,wielkopolskie

1 600 000 zł990 m² 1 616,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 017 m²

Polecam do sprzedaży: pałac w Podrzewiu przy ul. Poznańskiej, 40 kilometrów od Poznania w kierunku Świecka. Powierzchnia użytkowa to ok: 990m2 metrów kwadratowych na działce 1,4 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

155 000 zł146 m² 1 061,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Super lokalizacja na działalność gospodarczą. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom położony w Centrum Rydułtów.Budynek jest parterowy z poddaszem, IDEALNY DO ZAMIESZKANIA I NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Chorzów

Chorzów,śląskie

499 000 zł235 m² 2 123,40 zł/m²

 

 

 

Krasnobród,lubelskie

999 000 zł650 m² 1 536,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Pilnie sprzedam W atrakcyjnej cenie! Sprzedaz bezposrednia. Cena do negocjacji. Strona internetowa: www goscinieccelina pl Ośrodek posiada: 14 pokoi 2-3-4 osobowe plus jeden pokój 5-osobowy (50 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

365 000 zł420 m² 869,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Teren usługowy (socjalno-biurowo-warsztatowy) o powierzchni 2200 m2, działka nr 1/15, powierzchnia użytkowa budynku biurowego 240m2 oraz 4 hale o powierzchni 180 m2. Stan budynku bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

1 210 000 zł1 240 m² 975,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość składa się z dwóch części. Jedna to działka o powierzchni 7100 m/kw. na której znajdują się 4 zupełnie nowe domki rekreacyjne-całoroczne, posiadają ogrzewanie kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł120 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Warsztat samochodowy przynoszący dochody - 120m2 5 pomieszczeń prowadzona działalność od 1992 roku .znane wypracowane miejsce stała klientela w raz z domem. Dom stoi oddzielnie. Usługi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

6 500 000 zł1 904 m² 3 413,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 184 m²

Ośrodek wczasowo szkoleniowy na sprzedaż /english below/ 6.500.000 PLN Sprzedam ośrodek wczasowo-szkoleniowy w Krynicy-Zdroju. Ośrodek położony jest na działce nr 489 w Krynicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

1 200 000 zł319 m² 3 761,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo malowniczo położony stylowy duży dom z pokojami do wynajęcia w górach w turystycznej miejscowości graniczącej z Szklarską Porębą .Budynek posadowiony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania pensjonat w Karpaczu zlokalizowany na Osiedlu Skalne. Budynek z lat 90 pow. 400 m2 15 pokoi w tym osiem z łazienkami. Ogrzewanie gazowe piec dwu-funkcyjny i tradycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 350 000 zł1 640 m² 1 432,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:899 m²

Trzypiętrowy budynek, wolno stojący, w tym użytkowe poddasze, bez obciążeń, położony przy ul.M.C.SKŁODOWSKIEJ W LUBINIE, NA DZIAŁCE O POW. 0,0899 ha, o pow. całkowitej ok.1640.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł446 m² 2 691,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Budynek parterowy, częściowo podpiwniczony, położony na działce o pow. 11 ar 44m2. Wybudowany w technologi tradycyjnej murowanej, z konstrukcją żelbetonową, z pełnym stropodachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żelechów

Żelechów,mazowieckie

650 000 zł600 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt w Żelechowie Hala produkcyjna 225m2 , 3 magazyny 43m2 , 51m2 , 51m2 h- 329 cm. powierzchnia socjalna 76m2, lazienka 24m2 , wiata 82m2. Do nieruchomości należy jeszcze budynek mieszkalno-biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Groblice

Groblice,dolnośląskie

930 000 zł600 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:37 000 m²

Hala wraz mieszkaniem, które może służyć również za biuro. Pomieszczenia socjalne, kołtownia. Hala podzielona jest aktualnie na dwie części ścianką działową. Powierzchnia obu hal - 450 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

3 990 000 zł2 040 m² 199 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

We speak in english. Please, call on number:. Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo-usługowy w Centrum Bełchatowa: zestawienie powierzchni: -powierzchnia użytkowa - 1264 m2, -powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 800 000 zł1 200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

obiekt dyskotekowy z salonem gier i gastronomia o pw 1200m2 w znanym kurorcie i kąpielisku nad Błtykiem około 1 km od morza. Znaczna powierzchnia działki umożliwia dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Mickiewicza

Żyrardów,mazowieckie

55 000 zł70 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem aukcji jest budynek z płyty warstwowej, konstrukcja stalowa o powierzchni 70m kw, budowa zakończona w styczniu 2013r. według wytycznych projektu budowlanego oraz projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 900 000 zł860 m² 4 534,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Atrakcyjny plac przy drodze 92 (kierunek Poznań) zaraz przy węźle z autostradą A2. Plac o powierzchni 4500m2, na którym znajduje się hala 1000m2 z czego 860m2 magazynu i 140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Hryniewicze

Hryniewicze,podlaskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 640 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę działki zabudowanej kilkuletnim budynkiem murowanym niemieszkalnym o dwuspadowym dachu o wymiarach ok. 18x9m, wybudowanym z silikatów, krytym gontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł720 m² 554,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania magazyn znajdujący się w miejscowości Rusko, gmina Strzegom przy drodze dojazdowej do autostardy ######niska cena 399 000 zł####### ###### nieopodal świdnica, wrocław, strzegom,.