dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Wielącza

Wielącza,lubelskie

3 300 000 zł1 200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:33 000 m²

Karczma położona bezpośrednio przy drodze krajowej 74 Zamość - Rzeszów, rok budowy 2012 w pełni wyposażona, pokoje hotelowe, duża działka rolno-budowlana 3,3 ha, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

1 490 000 zł740 m² 2 013,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość znajduje się 60km od Krakowa, w spokojnej i malowniczej miejscowości, blisko lasu i tras turystycznych. Przeznaczenie budynku jest mieszkalno - usługowe, obecnie prowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

59 999 zł19 m² 3 208,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 18,70m2 zlokalizowany przy ul. Fabrycznej, nieopodal apartamentowców przy ul. Moniuszki. Garaż z doprowadzonym przyłączem energetycznym. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Puławy

Puławy,lubelskie

7 267 500 zł1 615 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 684 m²

Dwa budynki biurowo- usługowe w centrum Puław, na działce o powierzchni 2684m2. Zabytkowy, przedwojenny młyn przeszedł gruntowny remont pod nadzorem konserwatora w 2017r. Zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gołąb

Gołąb,lubelskie

1 490 000 zł900 m² 1 655,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

0% prowizji od kupującego! Pałac w zespole dworsko-parkowym pięknie położony między Dęblinem a Puławami. Doskonała lokalizacja - w rejonie gdzie łączą się Wieprz i Wisła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Śródmieście

Lublin,lubelskie

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:67 m²

Oferta sprzedaży 2 garaży na oddzielnej działce w bliskiej okolicy ch plaza. Aktualnie wynajęte na umowę na czas określony do września 2022 roku. Czynsz z tytułu najmu: 250 zł netto od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł13 m² 1 168,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe o powierzchni 12,84m2 w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym pod blokiem przy ul. Stryjeńskich 19 w Warszawie, na poziomie -1. Przedmiotem oferty jest spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chodory

Chodory,podlaskie

750 000 zł1 170 m² 641,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:39 400 m²

Oferuję na sprzedaż Działka w okolicy Białegostoku o pow. 3ha 9400 m2 zabudowaną: - budynek mieszkalnym dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym o pow. użytkowej 316 m2, - kurnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

2 698 996 zł1 335 m² 2 021,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż budynek biurowy o powierzchni użytowej 1267 m2 zlokalizowany przy ulicy Władysława IV w Koszalinie wraz z działka, na której jest zlokalizowany oraz udziałem w 75%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

900 000 zł55 400 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:55 400 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni gruntowej 5,54 ha położone w gminie Busko-Zdrój w miejscowości Wolica. W skład nieruchomości wchodzi: murowany dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Beskidzka

Korbielów,śląskie

3 300 000 zł1 410 m² 2 340,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Korbielów funkcjonujący Dom Wypoczynkowy. Ośrodek, pensjonat, noclegi Sprzedam funkcjonujący Dom Wypoczynkowy w miejscowości Korbielów. Noclegi, żywienie, basen kryty, spa, teren rekreacyjny 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:680 m²

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości na sprzedaż komercyjna nieruchomość w świetnej lokalizacji. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 6,8 ara w pełni uzbrojonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cicha

Katowice,śląskie

1 800 000 zł748 m² 2 406,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż działka z projektem budynku wielorodzinnego! Działka położona w dzielnicy Katowic Dąb, na pograniczu z dzielnicą Koszutka! 200m do Silesia City Center! Blisko do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Szczuczki

Szczuczki,lubelskie

230 000 zł6 000 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Szukasz pięknej działki, która zapewni Ci poczucie prywatności? Może to być również siedlisko w otulinie lasu. A może chciałbyś ulokować swoje środki w nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 000 zł1 279 m² 1 016,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Posiadam na sprzedaż hale magazynową w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha. Na całość składa się: - hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1279,45 m 2 wraz z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

4 900 000 zł4 700 m² 1 042,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 801 m²

Kompleks budynków poprzemysłowych W centrum bielska-białej sąsiedztwo galerii handlowej sfera Bardzo duży potencjał inwestycyjny, obiekty o łącznej aktualnej powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 250 000 zł888 m² 2 533,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:445 m²

Obiekt handlowo - usługowy W centrum świetna lokalizacja przy drodze O dużym natężeniu ruchu samochodowego I pieszych Budynek o powierzchni użytkowej 888 m2. Obiekt o trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Dolne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

3 200 000 zł1 524 m² 2 100,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:895 m²

Kamienica w centrum bielska Piękna, secesyjna kamienica z 1910 r., o powierzchni 1523,5 m2, zlokalizowana w ścisłym centrum miasta. W kamienicy znajduje się 9 lokali mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Trzebcz Królewski

Trzebcz Królewski,kujawsko-pomorskie

6 000 000 zł7 518 m² 798,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:33 158 m²

Oferta tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Trzebcz Królewski, gmina Kijewo Królewskie, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gębarzewska

Gniezno,wielkopolskie

380 000 zł360 m² 1 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:986 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Gnieźnie ul. Gębarzewska o powierzchni użytkowej około 360 m2 składająca się z magazynu o pow. 60m2; garażu 25m2, dwóch hal produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

2 850 000 zł382 m² 7 456,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjna nieruchomość usługowo mieszkalna zlokalizowana w Kiełczowie przy głównej ulicy, bardzo dobrze widoczna dla ruchu ulicznego oraz pieszego Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopalniana

Jaworzno,śląskie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:698 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

1 230 000 zł480 m² 2 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Hej Hej - musisz to zobaczyć Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy w centrum boguchwały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 985 552 zł1 880 m² 1 056 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Witam serdecznie Oferuję do zakupu Hala produkcyjna o powierzchni 1080 m2 wraz z zapleczem socjalno biurowym o powierzchni 880m2. Hala parterowa, niepodpiwniczona o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

1 900 000 zł490 m² 3 877,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:755 m²

Dzień dobry, pragniemy Państwu zaoferować na sprzedaż dochodową, działającą piekarnię cukiernię z aktywnymi odbiorcami. W piekarni zatrudnieni są od lat doświadczeni pracownicy, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Felin

Lublin,lubelskie

19 600 000 zł2 830 m² 6 925,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Biurowiec o powierzchni całkowitej 2830m2 w dobrym standardzie technicznym, klasa b+/a-. Powierzchnie biurowe na 4 kondygnacjach po 720m2 każda+ 102 miejsca postojowe. Budynek oferuje: centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

3 900 000 zł1 309 m² 2 979,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. 0,61 ha zabudowaną jednokondygnacyjnym budynkiem 1309 m kw. o charakterze usługowo- handlowym. Pierwotnie z budynku funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lipnica

Lipnica,kujawsko-pomorskie

680 000 zł360 m² 1 889,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta tylko U nas! kupujacy nie płaci prowizji! Na sprzedaż piękna posiadłość położona w miejscowości Lipnica, gmina Dębowa Łąka, powiat Wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

45 000 zł122 687 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność sprzedaż miejsca postojowego W garażu podziemnym W ramach udziału W częściach wspólnych Ruczaj -os. Europejskie - ulica Bobrzyńskiego 41 B Blok z 2006 roku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Tychy

Tychy,śląskie

7 000 000 zł3 745 m² 1 869 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe