dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kołobrzeska

Wałcz,zachodniopomorskie

2 950 000 zł572 m² 5 157,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 619 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Wałczu ul. Kołobrzeska 8, na działkach o nr geodezyjnych: 2615, 2617, 2621 oraz 2618 o łącznym obszarze 2619m2 zabudowana budynkami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Spadochroniarzy

Kraków,małopolskie

69 000 zł19 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż murowany (19 m2) zlokalizowany w kompleksie garażowym na ul.Spadochroniarzy (dzielnica :Prądnik Czerwony). Garaż posiada doprowadzony prąd - wystarczy podłączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Boguckiego

Gdańsk,pomorskie

2 600 000 zł694 m² 3 746,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Informacja: od 14 do 22 października przebywam na urlopie. W tym czasie proszę o kontakt przez whatsapp lub Messenger odpowiadam na wiadomości. Dziękuję za wyrozumiałość i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Chorzów

Chorzów,śląskie

555 000 zł581 m² 955,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:548 m²

Na sprzedaż biurowiec o pow. 581 m 2 zlokalizowany w Chorzowie. Nieruchomość zabudowana II kondygnacyjnym budynkiem biurowo-technicznym, podpiwniczony, murowany z cegły ceramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

2 100 000 zł530 m² 3 396,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Tanowo - budynki mieszkalno-produkcyjne zlokalizowane na dużej działce 7100m2 / w cenie nieruchomości areał około 3500 m2 /w malowniczym zakątku Tanowa, w pobliżu lasu. Budynek produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

980 000 zł2 111 m² 464,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 111 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch hal o łącznej powierzchni pod dachem razem 1040m2 oraz o powierzchni działek razem ok 2111m2. Dookoła hal wyłożony polbruk +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Sromowce Wyżne,małopolskie

2 100 000 zł1 400 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Do sprzedania nieruchomość w Sromowcach Wyżnych nad Dunajcem. W skład nieruchomości wchodzi: - budynek główny - dwuskrzydłowy, całkowicie podpiwniczony, instalacja wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł455 m² 1 517,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

Promocja cenowa! Do sprzedaży kamienica w Śródmieściu. Jest to obiekt idealny pod inwestycje, w którym można zaaranżować np.: 8 lokali mieszkalnych - pod wynajem lub wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

6 000 000 zł1 301 m² 4 613,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 321 m²

Przedstawiam Państwu propozycję zakupu obiektu usługowo handlowego o o powierzchni 1300 m2 położonego na działce 2321m2. Obiekt posiada pełne zaplecze usługowo handlowe ,sklep, warsztaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Dylągówka

Dylągówka,podkarpackie

2 750 000 zł1 600 m² 1 718,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu na sprzedaż zakład produkcyjny składający się z działki 1,2 ha wraz z halą i budynkami przemysłowymi o pow. 1600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Giżycka

Miłki,warmińsko-mazurskie

590 000 zł208 m² 2 836,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Ogłoszenie sprzedaży nieruchomości gruntowej z budynkiem użytkowym (handel, produkcja, usługi) Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z budynkiem użytkowym o powierzchni 208 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rąbienice

Rąbienice,dolnośląskie

250 000 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży hali produkcyjno magazynowej o powierzchni 130m2 znajdującej się na 11ar działce. Blisko autostrady A4 Dostępne media - prąd, zabezpieczenie głowne 63 A, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

19 500 000 zł14 929 m² 1 306,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 950 m²

Na sprzedaż inwestycja w trakcie realizacji budynku handlowo-usługowego z częścią mieszkalną znajduje się w Centrum Gniezna przy ul.Roosvelta 78-80. Atrakcyjne położenie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

1 999 000 zł813 m² 2 458,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 560 m²

Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym Oferujemy na sprzedaż halę składającą się z kilku budynków produkcyjnych o powierzchni 813m2 z dużym placem manewrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł21 m² 6 660,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie w biurze sdp! Klucze w biurze. Opiekun oferty: licencja nr 22988 tel. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Na sprzedaż garaż o całkowitej powierzchni 20,87 m2 (wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Strzegom,dolnośląskie

5 000 000 zł650 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 742 m²

Sprzedajemy dobrze prosperującą firmę kamieniarską zlokalizowaną w malowniczym Strzegomiu, przy głównej drodze krajowej nr 5. To unikalna okazja dla przedsiębiorców poszukujących stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

2 990 000 zł354 m² 8 446,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech wyodrębnionych lokali w kamienicy, w samym sercu Dąbrowy Tarnowskiej. Lokalizacja nieruchomości w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

10 590 000 zł1 500 m² 7 060 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Działka z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jarosław

Jarosław,podkarpackie

5 999 000 zł755 m² 7 945,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 451 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia Dworu Hetman w Jarosławiu. Ten wyjątkowy obiekt to budynek wpisany do rejestru zabytków, obecnie funkcjonuje jako Hotel Dwór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wrzesińska

Swarzędz,wielkopolskie

1 599 000 zł477 m² 3 352,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszam do zapoznania się z domem o powierzchni 477,11 m , położonym w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej, wybudowanym w 1975 roku. Budynek aktualnie podzielony jest na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 599 000 zł580 m² 2 756,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Pensjonat na sprzedaż w miejscowości Sianożęty to urokliwe miejsce nad polskim wybrzeżem Bałtyku, oferujące idealne warunki zarówno dla turystów, jak i dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 000 zł2 630 m² 2 091,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 360 m²

Nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 3360m2, składająca się z: 1. Obiektu dwukondygnacyjnego o powierzchni całkowitej 1440m2. Parter stanowi hala o pow. użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Gliwice

Gliwice,śląskie

1 777 620 zł252 m² 7 054,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowy - moduły biznesowe typu sbu. Obiekt położony jest w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej. Park zapewnia doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Rejtana

Opole,opolskie

43 900 zł16 m² 2 778,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż samodzielny garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni 15,8 m , położony w ścisłym centrum Opola, nieopodal ul. Ozimskiej ( przy ul. Rejtana) - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Będzin

Będzin,śląskie

1 400 000 zł680 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 836 m²

Okazja Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 5836 m2 zabudowaną dużym budynkiem ( ok 500m2) biurowo - mieszkalnym oraz hali garażowo- magazynowej o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Opolska

Sucha,opolskie

1 400 000 zł1 500 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy lokal gastrononiczny o powierzchni ok. 1500m2, położony na dużej działce (9458m2) w miejscowości Sucha (gm. Strzelce Opolskie). Opis nieruchomości Wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stare Kurowo

Stare Kurowo,lubuskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:461 m²

Gotowa inwestycja Z dochodem piekarnia Z częścią mieszkalną Stare Polichno | woj. lubuskie Na sprzedaż funkcjonujący obiekt produkcyjno-mieszkalny z przeznaczeniem pod piekarnię lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kaliska

Warta,łódzkie

700 000 zł4 400 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 940 m2. Na terenie obiektu znajduje się wciąż działająca szwalnia, zajmująca się produkcją wyrobów z dzianiny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 600 000 zł2 498 m² 1 040,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Dzierżoniowie, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słowińców

Chmielno,pomorskie

1 390 000 zł331 m² 4 526,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 860 m²