dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

390 000 zł522 m² 747,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks usługowo-mieszkalny położony w Chocianowie Działka 12 arów. Obiekt składa się z : - portierni o pow. 24 m 2 - części biurowej wraz z szatnią i sanitariatami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stronie Śląskie

Stronie-Wieś,dolnośląskie

6 900 000 zł2 500 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:688 m²

NA sprzedaż : Firma - serwis samochodowy funkcjonujący od ponad 30 lat z zabudowaniami w tym dom! Polecam na sprzedaż funkcjonujący od ponad 30 lat serwis samochodowy w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Dojazdowa

Tychy,śląskie

1 008 000 zł288 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (biuro,produkcja, magazyn) super atrakcyjna cena sprzedaży kupujący/najemca nie płaci prowizji Oferujemy do sprzedaży lub wynajmu powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kikorze

Kikorze,zachodniopomorskie

1 500 000 zł1 290 m² 1 162,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 350 m²

Lokalizacja Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w woj. Zachodniopomorskim, w gminie Osina w sąsiedztwie nowej drogi S6,: - ok. 200 km do Berlina - ok. 80 km do Świnoujścia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pomorska

Gryfino,zachodniopomorskie

2 550 000 zł850 m² 3 414,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Obiekt położony przy wjeździe do Gryfina od strony Szczecina, obok przystanku autobusowego. Nowoczesny, z dużym parkingiem, całość ogrodzona, brama wjazdowa zamykana. Obecne pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Opole,opolskie

4 500 000 zł1 290 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania reprezentacyjny z tradycją Hotel z Restauracją i ogrodem. Obłożenie Hotelu na poziomie ok. 80 %. Obiekt posiada 3 kondygnacje, pow. ok. 1290 m2, działka ok.30 ar. Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gryźliny

Gryźliny,warmińsko-mazurskie

499 000 zł352 m² 1 418 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompletnie wyposażoną stolarnię, z zapleczem socjalnym i częścią mieszkalną Obiekt o powierzchni użytkowej ok 355 m2 umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 000 000 zł5 124 m² 585,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży kompleks produkcyjno-magazynowy.! aktualne zgody środowiskowe! Zlokalizowany na terenach przemysłowych, aktualny plan zagospodarowania. Hala produkcyjna 4120 mkw, czteronawowa -konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

580 000 zł220 m² 2 636 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy sprzedaż budynku produkcyjno-biurowego parterowego o powierzchni 220m2 - położony we Włocławku na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Budynek położony jest na działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

4 500 000 zł1 600 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Pofabryczny budynek po zakładach Polmatex-Majed , który działał do 1997 roku , Następnie budynki zostały zrewitalizowane .Ten konkretny budynek od 1997 roku zajmuje dyskoteka o pow.1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

27 900 zł12 m² 2 232 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Budynek użytkowy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zabrze

Zabrze,śląskie

1 500 000 zł1 200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna o łącznej powierzchni 1200 mkw -obiekt dwunawowy -konstrukcja żelbetowa, wypełnienia murowane -dach konstrukcji stalowej ze świetlikami -posadzka przemysłowa betonowa, trylinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

6 000 000 zł2 873 m² 2 088,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 592 m²

Unikatowa nieruchomość w centrum Wrocławia - byłe Kino Lwów Na sprzedaż wyjątkowy, zabytkowy budynek o powierzchni 2873 m2 zlokalizowany przy jednej z głównych arterii Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 000 zł4 490 m² 4 454,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Działające Centrum Konferencyjno-Hotelowe- gotowy biznes Polecamy wyjątkowy obiekt gastronomiczno-hotelowy położony w okolicach Warszawy w woj. mazowieckim o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne Ryn Reszelski

Ryn Reszelski,warmińsko-mazurskie

290 000 zł8 500 m² 34,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Świetna nieruchomość w pobliżu trzech jezior. Lasy wokoło. Siedlisko do remontu lub wyburzenia - dom murowany, stodoła, stajnia i inne budynki gospodarcze. Idealny na każdą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

2 350 000 zł800 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 894 m²

Teren inwestycyjny przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Wokół tereny zielone, park. Szybki dojazd do drogi krajowej. Działka 4894 mkw. Budynek dwukondygnacyjny 800 mkw do przebudowy lub rozbiórki. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 250 000 zł1 020 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:772 m²

Wynajęty biurowiec w centrum Wrocławia. Opis Na sprzedaż obiekt wolnostojący z piwnicą i poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 1019 m. Większa część powierzchni biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

3 950 000 zł2 060 m² 1 917,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo- produkcyjna na sprzedaż. 630 kw Na działce o powierzchni 8256 mkw znajduje się: 1. Magazyn z rampą 1500 mkw -konstrukcja, dach, ściany żelbetowe (dach docieplony) -podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

5 900 000 zł1 512 m² 3 902,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 198 m²

Budynek wolnostojący o pow. całkowitej 1512m2, użytkowej 1169m2 na działce o pow. 3198m2 na Tatarach w Lublinie. Budynek dwupiętrowy z poddaszem użytkowym i podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł215 m² 7 395,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości pragnie zaoferować do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany wg projektu M29 Arkadia, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem i garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

65 000 zł17 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania garaż murowany, w ciągu innych garaży, z księgą wieczystą, o powierzchni użytkowej 16,80 m2 położony przy ulicy Łagiewnickiej 45. W garażu jest prąd. Cena - 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

6 999 999 zł2 246 m² 3 116,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 279 m²

Szukasz pewnej inwestycji? A może miejsca dla swojej firmy? To jest nieruchomość właśnie dla Ciebie. Działka zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Żory

Żory,śląskie

2 700 000 zł1 935 m² 1 395,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna w Żorach na sprzedaż Do sprzedaży nieruchomość przemysłowa, w tym: 1.Hala produkcyjna z zapleczem 1225 mkw, w tym 300 mkw powierzchni biurowej po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zabrze

Zabrze,śląskie

1 590 000 zł1 150 m² 1 382,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z zadaszona rampą na działce 6 814 mkw -obiekt konstrukcji żelbetowej, ściany murowane -posadzka betonowa -wymiary 65m x 15,35m -wysokość 4,1m-4,4m -18 bram wjazdowych -zadaszona rampa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

65 000 zł19 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż w Sopocie blisko plaży i Monte Cassino. Pobieramy prowizje od kupujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Żory

Żory,śląskie

6 500 000 zł1 764 m² 3 684,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowa/produkcyjna 1484 mkw plus 280 mkw zaplecza biurowo- socjalnego Budynek konstrukcji stalowej, ściany i dach z płyt warstwowych -posadzka bezpyłowa, nośność 5t/mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

399 000 zł95 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:348 m²

Na sprzedaż parterowy budynek usługowy w Bielawie opis : Nieruchomość o powierzchni 95 m2, położona w centrum Bielawy na działce o powierzchni 348 m2. Lokal posiada świetne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

3 000 000 zł1 487 m² 2 017,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowa na sprzedaż. Produkcja, składowanie. (w budowie) Obiekt o powierzchni 1487 mkw zlokalizowany blisko drogi krajowej oraz autostrady. Hala o powierzchni 1269 mkw -wymiary hala:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zabrze

Zabrze,śląskie

1 650 000 zł1 150 m² 1 434,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 1169 mkw -obiekt konstrukcji żelbetowej, ściany murowane -posadzka betonowa -wysokość 4,5m, w części 7m -9 bram wjazdowych -zaplecze biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

3 800 000 zł3 774 m² 1 006,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks przemysłowy na sprzedaż. Teren 11 455 mkw w użytkowaniu wieczystym, ogrodzony, place utwardzone płytami betonowymi. Zabudowania: 1. Hala żelbetowa 1400 mkw powierzchni -wysokość 10-11m -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 139 000 zł402 m² 2 834,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem socjalno-biurowym. Cena dotyczy nieruchomości gruntowej o powierzchni około 4000 m2 zabudowanej budynkiem o powierzchni użytkowej 401,90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Tychy

Tychy,śląskie

32 000 000 zł19 390 m² 1 650,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:27 774 m²

Tychy, tereny przemysłowe Ulgi podatkowe w strefie ekonomicznej. Do sprzedaży obiekt produkcyjno-magazynowy, rok budowy 1999. Na działce o powierzchni 27 774 mkw (własność hipoteczna) znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

9 678 000 zł32 260 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt przemysłowy -działki Przemysłowe Zabudowane - Bolesławiec Polecamy do sprzedaży kompleks czterech zabudowanych działek o powierzchni 32 260 m2 w Bolesławcu powiat bolesławiecki woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

15 000 000 zł6 999 m² 2 143,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna na sprzedaż. Obiekt produkcyjny 5400 mkw -obiekt konstrukcji stalowej, ściany z płyt warstwowych -dach konstrukcji stalowej -wysokość 8-9 m -przeszklenia w ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czarna Dąbrówka

Czarna Dąbrówka,pomorskie

450 000 zł406 m² 1 108,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 511 m²

Prezentujemy nieruchomość położoną w oddalonej o 23 km od Bytowa miejscowości Czarna Dąbrówka, w otoczeniu jezior, rzek i lasów. Obiekt ogrodzony z dużym, utwardzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Bytom

Bytom,śląskie

4 700 000 zł5 604 m² 838,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bytom Do sprzedaży kompleks hal oraz biurowiec o łącznej powierzchni 5 604 mkw na działce 2ha mkw. instalacje: wodna, kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania, teletechniczna, system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bytom

Bytom,śląskie

5 670 000 zł4 000 m² 1 417,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno- magazynowa na sprzedaż Hala produkcyjno- magazynowa 4 000 mkw -obiekt konstrukcji słupowej żelbetowej, dach i ściany płyta żelbetowa -wysokość 8-9 m -posadzka betonowa.