dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Mnich-Ośrodek

Mnich-Ośrodek,łódzkie

1 999 000 zł1 484 m² 1 347,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:38 500 m²

Mam przyjemność przedstawić unikatową nieruchomość na sprzedaż w okolicy Kutna Dwór Mnich. Super położenie , doskonały dojazd autostradą z Łodzi i Warszawy. Tylko 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Garbary

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

880 000 zł270 m² 3 259,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni zabudowy 270 m2 usytuowany na działce gruntu o powierzchni 1128 m2 zlokalizowany w Centrum miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Garbary. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pocztowa

Legnica,dolnośląskie

3 790 000 zł2 375 m² 1 595,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Inwestycyjna perła W sercu legnicy Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w centralnej części Legnicy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Targowisko

Targowisko,małopolskie

17 900 000 zł4 000 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Targowisku, na wschód od Krakowa. Obiekt o łącznej powierzchni 3912,70 mkw. posiada dwukondygnacyjną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norblina

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł24 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż blaszany w Gdańsku dzielnica VII Dwór ulica Norblina 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łazy

Łazy,mazowieckie

12 000 000 zł2 180 m² 5 504,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Avenue Estate prezentuje niezwykły, profesjonalnie zaprojektowany dom z garażem oraz dwie hale produkcyjno-magazynowe na jednej, przepięknej działce o powierzchni aż 12 000 m2. To wybitna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

3 800 000 zł2 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 172 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nieruchomości położonej tuż za granicami administracyjnymi Torunia w Papowie w pobliżu Pomorskiej Strefy ekonomicznej Ostaszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 000 zł13 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Sprzedam miejsce w hali garażowej. Ulica Włocławska 33c. Do rozsądnej negocjacji. Brama garażowa na pilota. Jest to miejsce skrajne przy ścianie. Dzięki temu Twój samochód będzie graniczył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

10 590 000 zł1 500 m² 7 060 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Działka z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

40 000 zł25 m² 1 622,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż miejsce postojowe W garażu podziemnym Miejsce bardzo duże o powierzchni 24,65m2, zlokalizowane na poziomie -2 (winda) Miejsce - udział W księdze garażowej W razie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rynek Główny

Oświęcim,małopolskie

2 100 000 zł483 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż Kamienica w ścisłym centrum Oświęcimia. W bezpośrednim sąsiedztwie sąd, hostele, restauracje, kawiarnie, hotel Hampton by Hilton,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

399 000 zł525 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dużą halę magazynową, która nadaje się pod produkcję, usługi i handel z zapleczem socjalno-gospodarczym. Działka z kwalifikacją zabudowy mieszkaniowej. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jenin

Jenin,lubuskie

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Nieruchomość z potencjałem! Gotowy lokal usługowy Jenin, gmina Bogdaniec. 209,73 m po generalnym remoncie | idealny na przedszkole, żłobek, klinikę, gabinety, biura, centrum edukacyjne lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

620 000 zł2 471 m² 250,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:917 m²

Wombat nieruchomości prezentuje: nieruchomość inwestycyjna pieszyce O% prowizji od strony kupującej! Lokalizacja i opis działki Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka nr 386/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lubańska

Leśna,dolnośląskie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:156 m²

Sprzedam budynek mieszkalno - usługowy (kamienica). Budynek wolnostojący w centrum miasta. Budynek 1 - piętrowy z trzema odrębnymi lokalami. Na parterze w chwili obecnej znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kuźnica,podlaskie

700 000 zł500 m² 1 798 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:986 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronną kamienicę o łącznej powierzchni 300 m2, idealnie nadającą się pod hostel lub dom seniora. Budynek składa się z 20 pokoi, co daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łeba

Łeba,pomorskie

2 721 750 zł148 m² 18 389 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zarządca masy sanacyjnej dłużnika, którym jest eco instal holding Sp. z o.o. w restrukturyzacji zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest łączna sprzedaż: a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Gliwice

Gliwice,śląskie

1 363 340 zł211 m² 6 461,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowy - moduły biznesowe typu sbu. Obiekt położony jest w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej. Park zapewnia doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ostroszowicka

Bielawa,dolnośląskie

6 500 000 zł5 781 m² 1 124,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Wombat nieruchomości przedstawia: oferta sprzedaży nieruchomości przemysłowej W bielawie O% prowizji od strony kupującej! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: kompleks przemysłowy (hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Krężoły

Krężoły,lubuskie

4 500 000 zł1 430 m² 3 146,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

City Invest posiada do sprzedaży Nie szukaj dalej Tylko u Nas : Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1430,00 m2, unowocześniona w 2022r, o konstrukcji betonowej (długość hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł540 m² 6 481,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:-

Lokal/budynek medyczny do sprzedaży! Nieruchomość o powierzchni 540m2 składa się z trzech kondygnacji: parter, 1 piętro i podpiwniczenie, każda kondygnacja w pełnej wysokości 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 000 zł202 m² 5 940,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:509 m²

Kamienica przy placu wojska polskiego do sprzedaży 4 lokale, każdy z odrębną księgą wieczystą : - 1 funkcjonujący lokal usługowy - gastronomiczny o powierzchni 64 m2 położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Nowy Świat

Wrocław,dolnośląskie

109 000 zł17 m² 6 411,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia w okolicach ul. Nowy Świat, blisko ścisłego centrum. Nieruchomość wyposażona jest w odłączony prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

695 000 zł331 m² 2 097,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Warsztatowa

Śrem,wielkopolskie

499 000 zł339 m² 1 471,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferta zarezerwowana. Zadzwoń, aby otrzymać więcej podobnych ofert. Budynek dla rozwoju Twojego biznesu - Śrem, ul. Warsztatowa Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Mostowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

699 000 zł4 309 m² 162,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 309 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabudowanej działki o łącznej powierzchni 4309 m2, w całości ogrodzonej, częściowo utwardzonej, płaskiej, o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

850 000 zł285 m² 2 979,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy centrum pilskiego zamościa ( ul. Bydgoska) O powierzchni użytkowej 285,30 M2. Dwa samodzielne mieszkania I lokal usługowy. Dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dmosin

Dmosin,łódzkie

900 000 zł500 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w okolicach Dmosina Hale o łącznej powierzchni około 500m2 złożone z 2 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

8 418 000 zł2 158 m² 3 900,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż 3 budynki zlokalizowane w centrum miasta o przeznaczeniu produkcyjnym wraz parkingiem o łącznej powierzchni użytkowej 2158 metrów kwadratowych. Budynek nr 7a stanowi obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 790 000 zł662 m² 2 705,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala/chłodnia o powierzchni 661,59 mkw (z możliwością rozbudowy) z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, 8 km od Opola Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 900 000 zł9 500 m² 831,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość, która znajduje się w Czarnochowicach gmina Wieliczka powiat wielicki województwo małopolskie. Powierzchnia działki 0,95 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łużycka

Myślibórz,zachodniopomorskie

950 000 zł93 m² 10 193,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:147 m²

Na sprzedaż dobrze prosperujący zakład wulkanizacyjny wraz z pełnym wyposażeniem w m. Myślibórz, gmina myślibórz, woj. zachodniopomorskie. Działalność gospodarcza prowadzona od około 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ligota

Ligota,wielkopolskie

1 749 000 zł976 m² 1 792,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 791 m²

Na sprzedaż budynki w których skład wchodzi aż 7 obiektów - idealne pod produkcję lub magazyny. Nieruchomość o powierzchni aż 1,1791 ha - zabudowana obiektami produkcyjnymi, magazynowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

3 400 000 zł400 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny obiekt W tarnowie Z dużym potencjałem! Własność prywatna. Obiekt w całości wynajęty. Budynek wybudowany na własnym gruncie przy ul. Lwowskiej 43, nieopodal ronda Dagnana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 000 zł2 898 m² 2 587,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 392 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działek z posadowionym na nich budynkiem usługowym/biurowym w stanie surowym zamkniętym. Łączna powierzchnia czterech działek wynosi 2392m2 - przed oddaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

25 000 000 zł4 300 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Lublin,lubelskie

95 000 zł19 m² 4 979,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Garaż na sprzedaż Osiedle Marina, ul. Zalewskiego 1 Na sprzedaż lokal niemieszkalny garaż zlokalizowany w garażu podziemnym nowoczesnego, zamkniętego i monitorowanego osiedla Marina (lublin),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bełchatów,łódzkie

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Bełchatów, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługowo-biurową o łącznej powierzchni 2.385 m2, położoną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Grabskiego

Bielawa,dolnośląskie

6 900 000 zł12 815 m² 538,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości prezentuje: oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej W bielawie okazja inwestycyjna Cena: 6 900 000 pln - za cały obiekt 0% prowizji od strony kupującej! Informacje.