dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

1 100 000 zł449,49 m² 2 447,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt usługowy zlokalizowany przy głównej ulicy w Daleszewie na trasie między Szczecinem a Gryfinem. Bardzo dogodny dojazd i dobra lokalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 957 000 zł2 235 m² 3 112,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Obiekt wielofunkcyjnmy w Białych Błotach o szerokim spektrum przeznaczenia: przychodnia,klinika,szkoła-uczelnia,biurowiec,hotel,rehabilitacja,dom dla ludzi starszych inne. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł958,25 m² 5 113,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Brak prowizji od kupującego! Do sprzedania nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w dzielnicy Fabryczna - Oporów, przy ulicy Kowalskiego położony na działce o powierzchni 1488m2 Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł586 m² 1 569,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

" hala+biuro+mieszkanie+ budynek gospodarczy " "'"' inwestycja pod działalność " Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży obiektu w użytkowaniu wieczystym, znajdującego się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł19 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży murowanego garażu na ul. Owsiana 23. Garaż posiada kanał. Nowo wymieniona brama wjazdowa. Wolny od 24 czerwca Nieruchomość ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 033,30 m² 4 838,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Na Sprzedaż: budynek Usługowo-Biurowy z Warsztatem w Centrum Błonia Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek usługowo-biurowy wraz z warsztatem zlokalizowany w sercu Błonia,. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł240 m² 4 229,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż kamienica z pięcioma niezależnymi mieszkaniami i wysoką piwnicą, usytuowana na starym mieście, w centrum Oświęcimia, z działką pod własny parking. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

4 130 000 zł1 947 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 221 m²

NA sprzedaż nieruchomość komercyjna handlowo - usługowa Z placem idealna jajko centrum handlowo- usługowe wśród powstałych eleganckich osiedli willowych których W promieniu najbliższych 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 500 m² 1 526,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt przemysłowy z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, handlową, usługową, biurową który położony jest w miejscowości Huta w Gminie Odolanów. Jest to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

9 450 000 zł15 699 m² 3 547,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 699 m²

Do sprzedania nieruchomość przemysłowa zaprojektowana i wybudowana pod specjalne wymagania przeciwpożarowe i przeciwwybuchowe np. dla produkcji chemicznej (farby, rozpuszczalniki, lakiery, inne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł600 m² 1 081,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 2341 m2 położoną w miejscowości Godzieszów, zabudowaną budynkiem z II połowy XIX.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł1 070 m² 2 327,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 269 m²

Odkryj potencjał swojej firmy w Janikowie koło Poznania! Prezentujemy wyjątkowy obiekt magazynowo-biurowy o powierzchni 1070 m2, położony na rozległej działce 6000 m2, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł380 m² 4 076,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:729 m²

Obiekt wolnostojący o charakterze handlowo- usługowym dodatkowo z funkcją mieszkalną położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł200 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku gospodarczego w niedalekiej odległości od Świdnicy. Budynek połączony z budynkiem mieszkalnym. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 800 m2 posadzona na działce o powierzchni 2190 m2 usytuowana w Gorzowa Wielkopolskiego. Obiekt mieści pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł600 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

DO sprzedania hala o powierzchni użytkowej 560 m2. Hala posiada 6 bram wjazdowych. Obecnie jest podzielona na 6 odrębnych pomieszczeń które są wynajmowane. Hala posiada energię elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł353,16 m² 11 864,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:436 m²

Biskupin to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - dzięki doskonałemu położeniu umożliwia szybką komunikację z centrum miasta a renomowany charakter okolicy sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł294 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonująca stacja paliw, posadowiona na działce o powierzchni 15,35 ar w Ożarowie przy ul. Kościuszki 50, w powiecie opatowskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:739 m²

Sprzedane! Hala Produkcyjno- magazynowa blisko centrum Jaworzna sprzedane! Odległość od rynku w Jaworznie około 2,5km. Hala z dużą paletą możliwości do jej wykorzystania. Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 467 m² 1 241,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 653 m²

Nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale położona na działce o powierzchni ponad 7600 m . Na terenie znajduje się główny budynek usytuowany w przedwojennym młynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł450 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Jędrzejów | budynek warsztatowo-biurowy 450 m 3 kondygnacje | +wiata 250 m | działka 2000 m Gotowa baza operacyjna firmy - biura, warsztat, magazyn i plac w jednym miejscu Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł280 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:803 m²

Na sprzedaż: trzy Domki Jednorodzinne w Brennej - Idealna Inwestycja! Mamy przyjemność zaoferować Państwu unikalną nieruchomość składającą się z trzech urokliwych domków.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł14,50 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Garaż 14,50 m | osobna kw | miejsce przed garażem | Marchołta Premium Estates prezentuje na sprzedaż garaż jednostanowiskowy o powierzchni 14,60 m zlokalizowany przy ul. Marchołta.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł938 m² 0,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 300 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę inwestycyjną, która idealnie nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności, w tym uciążliwej. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

20 000 000 zł4 362 m² 4 585,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 968 m²

Na sprzedaż duża hala z 4 suwnicami i placem manewrowym pod usługi lub przemysł wysokich technologii (motoryzacja, elektronika, robotyka, farmacja, przemysł zbrojeniowy) w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem gospodarczym w Świebodzicach. Powierzchnia działki 976 mkw, parter budynku około 100 mkw. Parter stanowi jedno duże pomieszczenie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł800 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania budynek z magazynami z biurami niedaleko centrum w Świdnicy! Rozkład : budynek 2- kondygnacyjny o powierzchnia 600m2 + 120m2 biur i pomieszczeń socjalnych. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem w Żegiestowie. Nieruchomość znajduje się w pięknej i malowniczej okolicy Żegiestowa, w tzw. Łopacie Polskiej. To miejsce jest znane ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 160 m² 1 157,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 153 m²

Na sprzedaż obiekt usługowo produkcyjny z dużym potencjałem inwestycyjnym Lipnica, pow. bytowski Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o funkcji usługowo produkcyjnej, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł3 900 m² 5 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Targowisku, na wschód od Krakowa. Obiekt o łącznej powierzchni 3912,70 mkw. posiada dwukondygnacyjną część.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się ze sprzedażą wyremontowanego budynku biurowego usytuowanego w Kłobucku przy ulicy Poprzecznej 2. Budynek o powierzchni ~ 200 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Wyjątkowy dom Z przestrzenią dla biznesu luksusowe połączenie funkcjonalności I komfortu życia Lokalizacja: cieszyn Powierzchnia całkowita: 320 m Powierzchnia działki: 15,71 ar.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł380 m² 1 710,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:868 m²

Na sprzedaż: kompleks biurowo-magazynowy 380 m - idealny pod skład celny, produkcję, usługi, magazynowanie | ul. Okszowska 41, chełm Szukasz gotowej, w pełni wyposażonej nieruchomości dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł3 866 m² 1 345,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 037 m²

Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31a. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł650 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 016 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości o charakterze produkcyjno-usługowym położonej na Skarbimierzu-Osiedle w strefie przemysłowej, w sąsiedztwie tacy inwestorzy jak Mondelez Polska, donaldson.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 586 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki zabudowanej położonej w miejscowości Stara Chmielówka, w gminie Bakałarzewo, około 10 km od Suwałk. Nieruchomość o powierzchni 3586.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł329,80 m² 3 938,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:532 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zlokalizowaną na terenie historycznego układu urbanistycznego miasta Wielenia. Nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni 532.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł16,20 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany przy ulicy Malborskiej, o powierzchni użytkowej 16,20 m2. Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 19 m2. Garaż środkowy w zespole garaży, bez prądu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł250 m² 1 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej zabudowanej halą magazynowo- warsztatową. Powierzchnia działki 1650m2, nieruchomość ogrodzona, brama wjazdowa na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł385 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Gotowy działający obiekt pensjonat / hotelowo - konferencyjny / medyczny/ dom seniora Pokrzywna Góry Opawskie | biznes + rozwój | powierzchnia budynku: ok. 385,00 m | działka 3000 m + (2800.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dwa miejsca postojowe w podziemnym parkingu w cenach po 40.000 zł za 1 Miejsce nr P10 zlokalizowane na samym wjeździe parkingu! *SĄSIEDZTWO: Klatka schodowa zadbana z domofonem,.