dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

1 499 000 zł450,13 m² 3 330,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Lipno, zaledwie 5 km od Leszna, w bardzo dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł890 m² 3 708 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek komercyjny usytuowany przy trasie wylotowej z miasta Krosna. Budynek posiada doskonałą widoczność i łatwy dostęp zarówno dla klientów, jak i dostawców.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł140 m² 2 035,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:140 m²

Łowicz, ul. Zduńska 33 działka zabudowana kamienicą do remontu. Przedmiotem oferty jest nieruchomość o łącznej powierzchni 140 m , położona przy ulicy Zduńskiej 33 najstarszej.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł994 m² 4 718,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 088 m²

Na sprzedaż wyjątkowa obiekt magazynowy o powierzchni 994m2 na działce 40a (możliwość dokupienia 30a) z 2022 roku, zlokalizowany w strategicznym pasie przemysłowym w Jackowie (gm.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł687 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt hotelowy w ścisłym centrum Świeradowa Zdroju. Szczegóły oferty: prezentowana oferta dotyczy nieruchomości, którą stanowią dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł835 m² 5 389,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam serdecznie oferuję do wynajęcia budynek o powierzchni 835 mkw ,działka 1818 mkw Budynek usługowo- biurowo- magazynowy Budynek usługowo- biurowo- magazynowy jest obiektem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 500m2 w Zabrzu. Nieruchomość składa się z budynku 250m2 oraz magazynu 250m2. Główny budynek jest murowany, budynek magazynowy jest.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł698,50 m² 1 130,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Częstochowie w dzielnicy Stare Miasto. Zakład produkcyjny - szwalnia o powierzchni 698,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł203 m² 7 339,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Polecam do zapoznania się z przeznaczoną do sprzedaży dobrze usytuowaną tuż przy głównej drodze miejscowości nieruchomością usługową będącą dochodową, funkcjonującą restauracją wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 554 m² 2 059,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 437 m²

Budynek handlowy o powierzchni użytkowej 1550mkw położony jest w ścisłym centrum Kęt i wykorzystywany jako sklep meblowy. Budynek wolnostojący składa się z trzech segmentów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:328 m²

Przedstawiamy na sprzedaż ofertę nietuzinkową - obiekt hotelowy w centrum Wągrowca. Jest to w pełni funkcjonujący i dochodowy obiekt hotelowy - wynajem krótkoterminowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 500 zł1 000 m² 1 743,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo. Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł150 m² 2 860 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:744 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku usługowo-mieszkalnego zlokalizowanego w sercu Woźnik, przy ul. Dworcowej. To doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł450 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:14 427 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z działającą od 7 lat okręgową stacją kontroli i myjnią pojazdów ciężarowych i osobowych o łącznej powierzchni 1,44 ha.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 155 m²

Sprzedam działkę przemysłową Z budynkami magazynowym I biurowym przy granicy polsko-niemieckiej W kostrzynie uwaga! oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 388 m² 421,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 388 m²

Nieruchomość inwestycyjna pod produkcję / warsztat | 438 m | działka 4388 m | S19 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna idealna dla rolników, przedsiębiorców oraz firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł578 m² 1 383,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:945 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Rudy Śląskiej! Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 578,83 m , zlokalizowany w samym sercu Rudy Śląskiej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 224 m² 1 633,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:39 200 m²

Na sprzedaż: cegielnia w Lipnicy Wielkiej (gmina Korzenna) Lokalizacja: lipnica Wielka, woj. Małopolskie Powiat: nowosądecki Odległości: 22 km od Nowego Sącza, 11 km od Grybowa, 31 km od Gorlic.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł376 m² 8 484,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:6 980 m²

Ośrodek wypoczynkowy pod lasem, 690 m do morza. Cena do negocjacji. Działka budowlana o powierzchni 6980 mkw. w o wymiarach ok. 70 x 120 m, położona w odległości 690 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Na sprzedaż obiekt cegielni, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 65, na trasie Olecko-Gołdap. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 500 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Sprzedam Tartak czynny z maszynami Firma - została założona w 1979 roku i od tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku drzewnym. Specjalizuje się w przecieraniu surowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 000 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Położenie Włodzice Wielkie przy przystanku Suszki. Przy krajowej drodze nr 297. Sprzedaż spowodowana sytuacją zdrowotną właściciela. Na dużej dziełce o pow 9400 m2, posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł634,47 m² 7 407,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy obiekt komercyjno-mieszkalny zlokalizowany w Opolu. Rozkład pomieszczeń: I. parter (301.50m ) - część sklepowo-magazynowa: 1. sklep po lewej stronie od frontowych drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł370 m² 1 756,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu budynków położonych w malowniczej miejscowości Cisownica. Obiekt może mieć wiele zastosowań, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Inwestycja strategiczna: obiekt 500 m przy węźle cpk | Bolimów Prezentujemy unikalną okazję inwestycyjną - wielofunkcyjny obiekt komercyjno-mieszkalny o powierzchni ok. 500 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 349 m² 852,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

CO sprzedajemy? Kompleks magazynowo produkcyjno usługowy z częścią biurowo-socjalną, zlokalizowany na działce o powierzchni 22,2 ara (2220 m ) w miejscowości Przedmoście.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 000 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 902 m²

Nowoczesny budynek biurowy lub nowoczesny apartamentowiec. idealna lokalizacja - blisko centrum, blisko lasów i terenów rekreacyjnych Ofertą jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 748 000 zł455 m² 6 039,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nieruchomość pensjonatowy przy wyciągu. Wisła Malinka do sprzedaży obiekt o powierzchni 455m2 usytuowana na działce o powierzchni 1001m2. Położona na wzgórzu, przy samym wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł965 m² 3 108,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 874 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w Policach przy ul. Jasienickiej. Powierzchnia użytkowa budynku to 965 m2, składa się z parteru oraz piętra, z możliwością rozbudowy o dodatkowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł52 220 m² 28,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: dom i budynki gospodarcze wraz z kompleksem kilku atrakcyjnych działek budowlanych, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 067 m² 4 686,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:319 m²

Agencja Centrum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w ścisłym centrum Płocka. Ul. Królewiecka , wjazd jednokierunkową ulicą Kaczmarskiego, łączącą ul. Królewiecką.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł330 m² 9 060,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Zapraszam. Szukasz myjni samochodowej , warsztatu, obiektu handlowego, magazynowego lub działki developerskiej Idealna oferta czeka na Ciebie w bydgoskim Fordonie. Budynki o łącznej powierzchni-.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 884 m² 5 042,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

a sprzedaż budynek handlowo-biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin Naprzeciwko C.H. Kaskada. Powierzchni działki: 650m2 ( użytkowanie wieczyste ) Powierzchnia użytkowa budynku: 1884m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł311 m² 3 054,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowa Mordy (woj. mazowieckie) Cena: 950 000 zł Kontakt:   Lokalizacja: mordy, województwo mazowieckie, powiat siedlecki ok. 18 km od Siedlec ul. 11-go Listopada Opis.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł185,69 m² 22 887,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jeśli ważny jest dla Ciebie komfort i dobre sąsiedztwo , to jest to miejsce dla Ciebie Budynek z 2019 roku( nowoczesna bryła) w wyjątkowym miejscu Lokalizacja: - wyjątkowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 885 m² 1 564,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferuję do sprzedaży zabudowaną nieruchomość, położoną w miejscowości Poniaty Wielkie o łącznej pow. 8 000 m , przy trasie nr. 571. W skład nieruchomości wchodzi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestawiamy Państwu, propozycję zakupu obiektu użytkowego zlokalizowanego w Gliwicach przy ulicy Daszyńskiego. Obiekt ten, o powierzchni ok. 500 m2, usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł600 m² 7 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 186 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa obecnie zabudowana dwoma piętrowymi budynkami, ale właściciel ma wydane warunki zabudowy na kolejne dwa budynki. Jeden to : budynek wielorodzinny z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł8 600 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w miejscowości Pawłów (niedaleko Brzegu), gmina Skarbimierz, powiat brzeski, województwo Opolskie. Działka o powierzchni 8600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł2 898 m² 2 587,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 392 m²

Budynek dla biura, oświaty, medycyny, hotelu, usług za niską cenę przy obecnych cenach nieruchomości. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Warszawie w ok. ulicy Kłobuckiej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł5 020 m² 1 195,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Biuro Nieruchomości Wave Sp. z o.o. prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym z częścią administracyjną, zlokalizowaną w Opocznie.