dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

73 000 zł12 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce parkingowe - ul. Prymasa Tysiąclecia 83a Sprzedam miejsce postojowe w garażu podziemnym na osiedlu Bliska Wola, w budynku przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a. Miejsce nr 60, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Nowogard,zachodniopomorskie

980 000 zł360 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:730 m²

Obiekt handlowo-usługowy 360 m2 Nowogard Opis Na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy w Nowogardzie o powierzchni łącznej 360 m2 na działce 730 m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

98 000 zł18 m² 5 474,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży garaż na os. Przyjaźni o pow. 17,90 m.kw. Garaż zlokalizowany w kompleksie garaży przy ul. Wyszyńskiego. Garaż znajduje się w hali garażowej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł439 m² 9 788,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny przygotowany w całości do wynajęcia. Dom przeszedł remont generalny z wymianą wszystkich instalacji włącznie. Fundamenty budynku zostały odkopane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

2 200 000 zł325 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż willowy apart-hotel, który jest funkcjonującym biznesem, znajduje się w Polanicy Zdrój, potocznie nazywanej `sypialnią Zieleńca`. Bardzo ładny i zadbany budynek, z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 900 000 zł467 m² 4 070,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Zarząd Powiatu Karkonoskiego ogłasza rokowania na sprzedaż zabudowanych działek położonych w Szklarskiej Porębie obręb 0006 Działka nr 149/10 o pow. 0,3053 ha Działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Długa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

2 180 000 zł585 m² 3 728,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 407 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno- magazynowo-handlowy, połączony z częścią mieszkalną. Obiekt położony w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Długiej, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolborska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 200 000 zł263 m² 4 556,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 711 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o powierzchni 3711 m2, na której znajduje się parterowy, budynek murowany o pow. około 263 m2, dotychczas użytkowany jako restauracja. główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skotnica

Mikołów,śląskie

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:441 m²

Szukasz dobrej inwestycji kapitału? Zależy Ci na wyjątkowym miejscu w centrum miasta? Cenisz nieruchomości z potencjałem ? Zatrzymaj się! Ta oferta jest dla Ciebie. Centrum Mikołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Września

Września,wielkopolskie

5 500 000 zł2 200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 668 m²

Nowoczesna hala z biurami na sprzedaż - Września Na sprzedaż funkcjonalny kompleks: hala magazynowo-produkcyjna 1 887 m z dwukondygnacyjnym biurem 270 m - dostępny od zaraz. Wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

680 000 zł106 m² 6 415,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W budynku wydzielono część biurową, wc, pom. gospodarcze. Zbudowany z bloczków z betonu komórkowego. Wjazd do części magazynowej przez szerokie wrota. Możliwość prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

1 990 000 zł1 103 m² 1 804,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp. Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego. Jedna część magazynu około 500 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Pilaszków,mazowieckie

3 900 000 zł793 m² 4 916,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:40 448 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa posiadłość z nowoczesną stajnią i częścią mieszkalną - tylko 20 minut od centrum Warszawy! Lokalizacja: pilaszków, powiat warszawski zachodni Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

1 999 000 zł792 m² 2 522,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica W centrum rydułtów! Oferujemy na sprzedaż kamienicę o powierzchni całkowitej 1420,60 m 2 , (użytkowej 792,50 m 2 ), położoną w centrum rydułtów na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

4 600 000 zł1 306 m² 3 522,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1779m2 zabudowana budynkiem produkcyjno-biurowym o powierzchni zabudowy 406m2 i powierzchni użytkowej 1306 M2 , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Handlowa

Meszna,śląskie

1 250 000 zł327 m² 3 825,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

| na sprzedaż budynek handlowo-usługowo-mieszkalny - Meszna, ul. Handlowa 23, woj. śląskie Powierzchnia gruntu: 1382 m Powierzchnia użytkowa budynku: 326,77 m Dodatkowy budynek gospodarczy: 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bieszczadzka

Zarszyn,podkarpackie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek użytkowy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Słubice

Słubice,lubuskie

12 000 000 zł600 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż funkcjonujący budynek Usługowo-mieszkalny o powierzchni 600 m kw. ( 3 kondygnacje ) w ścisłym centrum miasta , 400 m do mostu granicznego z Niemcami (frankfurt n/o) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

33 000 zł12 m² 2 869,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca do garażowania zlokalizowanego w hali garażowej na osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu, przy ul. Broniewskiego 4-6. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubrza

Lubrza,lubuskie

1 499 000 zł2 183 m² 686,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:siedlisko

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 183 m²

Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka położona w sercu Lubrzy malowniczej miejscowości znanej z pięknych jezior, lasów i tras turystycznych. To idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Olimpijska

Mielno,zachodniopomorskie

4 500 000 zł501 m² 8 982,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferujemy do sprzedania przepiękny pensjonat w nadmorskiej miejscowości Mielno z pięknym widokiem na Jezioro Jamno, oddany do użytku w 1998 roku, po kapitalnym remoncie w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Pionki

Pionki,mazowieckie

9 000 000 zł4 067 m² 2 212,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Do sprzedania hala o przeznaczeniu produkcyjno magazynowym z pomieszczeniami socjalnymi oraz reprezentacyjnym biurem. Obiekt znajduje się na terenie przemysłowym z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł13 m² 7 734,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Oferujemy na sprzedaż miejsce parkingowe w garażu dwustanowiskowym położonym w Kołobrzegu przy ul. Armii Krajowej 15C. Garaż jest usytuowany w samym centrum miasta, wjazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 499 990 zł2 250 m² 1 555,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 305 m²

"Salon meblowy, obiekt inwestycyjny, hala usługowa" Obiekt o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania inwestycyjnego.Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny obiekt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zgorzelecka

Bolesławiec,dolnośląskie

3 300 000 zł880 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Boleslavia Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,5206 hektara zabudowanej dwoma niezależnymi budynkami przy ul. Zgorzeleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Koszalin,zachodniopomorskie

1 550 000 zł378 m² 4 100,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek o pow. łącznej 378m2, na parterze, w kamienicy. Cały lokal odpowiedni dla branży typu: studio taneczne, kryty plac zabaw, studio fotograficzne, siłownię, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta na wyłączność - prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy o nieprzyjeżdżanie samodzielnie pod nieruchomość i uszanowanie warunków sprzedaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

18 000 000 zł8 700 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży trzykondygnacyjny obiekt magazynowy z nowoczesnym zapleczem biurowym, położony w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej ( na terenie byłego Polifarbu). Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

4 600 000 zł2 646 m² 1 738,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 310 m²

| na sprzedaż hala magazynowo produkcyjna, o powierzchni 2645,90 m2 , zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej. Hala usytuowana na działce o powierzchni 7310 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stara Droga

Mikołów,śląskie

1 950 000 zł330 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:996 m²

Oferta godna polecenia Na sprzedaż warsztat samochodowy z zezwoleniem na działalność Mikołów, ul. Stara Droga Oferuję na sprzedaż warsztat samochodowy z zezwoleniem na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 000 zł471 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek handlowo - usługowy branży przemysłowej Z częścią gospodarczą przeznaczona na pokoje gościnne. Nieruchomość gruntowa o pow. 12,53 ara zabudowana budynkiem handlowo usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Rybnik

Rybnik,śląskie

700 000 zł3 100 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 3100 m z halą i warsztatem teren produkcyjno-magazynowy (1/1p) Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

1 850 000 zł727 m² 2 544,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 625 m²

Na sprzedaż hala w bardzo dobrym stanie o powierzchni 727 m2 oraz wiata o powierzchni około 420 m2 położona na polanie w lesie koło Oświęcimia. - wyjątkowa oferta! - Jest to były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łeba,pomorskie

3 500 000 zł315 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Luksusowy Pensjonat w Nadmorskiej Łebie na Sprzedaż Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego obiektu pensjonatowego, który łączy w sobie luksus, komfort i harmonię z naturą. Zaledwie 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Mościska,mazowieckie

4 750 000 zł311 m² 15 273,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w 100% skomercjalizowany | Mościska, ul. 3 maja 94 przy markecie Netto. Powierzchnia budynku: 311 m (pow. użytkowa 307 m ) Powierzchnia działki: 954.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Babice Nowe

Babice Nowe,mazowieckie

875 000 zł2 700 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Hala stalowa 2700 m Na sprzedaż konstrukcja hali stalowej o powierzchni ok. 2700 m , przeznaczona pod magazyn, produkcję lub centrum logistyczne. Konstrukcja zdemontowana, kompletna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

4 750 000 zł357 m² 13 314,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w 100% skomercjalizowany | Warszawa, bielany ul. Arkuszowa 164 Powierzchnia budynku: 356,76 m Powierzchnia działki: 434 m Lokalizacja: warszawa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 999 000 zł471 m² 14 859,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:43 275 m²

Niepowtarzalna oferta | mazury - gawliki wielkie | nowy dom I agroturystyka na dziłace Z własną linią brzegową jeziora czarnego Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - być może nowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij