dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Okuninka,lubelskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferowana nieruchomość to doskonale prosperujący obiekt w Okunince nad jeziorem Białym. Restauracja i apartamenty na wynajem w wyjątkowo uwielbianym przez turystów miejscu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zieleniewskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

4 200 000 zł500 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja : Krynica Zdrój ul. Zieleniewskiego Pensjonat Szach jest usytuowany w Krynicy Zdroju, w odległości około 800 metrów od głównej promenady i 1,1 km do szczytu Góry Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

1 850 000 zł293 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny podzielony na 4 mieszkania - położony w Tajęcinie - 250 m w linii prostej od Lotniska w Jasionce. Działka: - 12 ar - zabudowana, - duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świerkowa

Ustroń,śląskie

4 990 000 zł1 336 m² 3 735,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż rezydencja w Ustroniu o powierzchni 1336m2 usytuowana w pięknej lokalizacji, przy jednym z największych kompleksów narciarskich w Beskidzie Śląskich. W obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przeworsk

Przeworsk,podkarpackie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu Kamienicę komercyjną na sprzedaż w centrum Przeworska. Doskonała lokalizacja dla inwestorów szukających obiektu komercyjnego w sercu Przeworska. Owa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

120 000 zł14 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Garaż 14,50 m | osobna kw | miejsce przed garażem | Marchołta Premium Estates prezentuje na sprzedaż garaż jednostanowiskowy o powierzchni 14,60 m zlokalizowany przy ul. Marchołta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cyryla i Metodego

Zielona Góra,lubuskie

3 990 000 zł850 m² 4 694,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 659 m²

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna nowa niższa cena! Zielona Góra, ul. Św. Cyryla i Metodego Osiedle Piastowskie Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o dużym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł336 m² 3 273,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt użytkowy o powierzchni 336 m , położony na działce 1382 m . Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, praktycznym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

19 500 000 zł22 562 m² 864,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:7 167 m²

***klient dla Biura Nieruchomości!*** Nowoczesny budynek usługowo-handlowy w ścisłym centrum Jeleniej Góry Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkowy obiekt komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Armii Poznań

Luboń,wielkopolskie

2 500 000 zł1 734 m² 1 441,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Wgn Commercial oferuje na sprzedaż obiekt magazynowo ? biurowy z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1.734 m2 położony w Luboniu przy drodze krajowej nr. 430 prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

5 360 000 zł2 903 m² 1 846,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 903 m²

Numer ogłoszenia 3096 Dostępne wyłącznie w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania kompleks składający się z budynków produkcyjno - biurowych oraz produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

90 000 zł20 m² 4 403,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 20,44 m2 - Mierzyn, ul. Spółdzielców. Garaż znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

8 990 000 zł5 611 m² 1 602,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Na sprzedaż duża nieruchomość w centrum Łodzi: - w otoczeniu zabudowy śródmiejskiej, - zaledwie 300 m od ulicy Piotrkowskiej, - pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Turystyczna

Okuninka,lubelskie

4 500 000 zł734 m² 6 130,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Oferuję na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowego Eden znajdujący się nad Jeziorem Białym w miejscowości Okuninka (województwo lubelskie, powiat włodawski). Ośrodek składa się z: dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Przemyśl,podkarpackie

1 200 000 zł891 m² 1 346,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:891 m²

Oferta sprzedaży kamienica, ul. Mickiewicza, przemyśl Na sprzedaż kamienica o funkcji mieszkalno-usługowej, położona w centralnej części Przemyśla, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

2 490 000 zł842 m² 2 957,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 557 m²

Na sprzedaż: kompleks hotelowo-gastronomiczny w Krupskim Młynie - idealna inwestycja! Powierzchnia działki: 3 557 m Łączna powierzchnia zabudowy: ok. 842 m Możliwość podziału na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mórkowska

Wilkowice,wielkopolskie

4 200 000 zł1 442 m² 2 913,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 753 m²

Oferta sprzedaży obiektu biurowo-magazynowego W wilkowicach koło leszna wgn Commercial oferuje na sprzedaż obiekt biurowo-magazynowy zlokalizowany w Wilkowicach, na terenie aktywizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łeba

Łeba,pomorskie

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Gotowiec inwestycyjny nad morzem - Łeba | Pokoje Gościnne + lokale usługowe Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, dochodowy obiekt noclegowy - pokoje gościnne, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolonia Zygmunt

Bytom,śląskie

5 200 000 zł3 866 m² 1 345,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 037 m²

Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31a. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Parzęczew

Parzęczew,łódzkie

3 000 000 zł1 600 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Zakład Produkcyjny 1600m2, okolice Ozorkowa, pow działki 6 660 m2. Część produkcyjna i socjalna 1600 m2. Część zakładu stanowi: -chłodnia 400 m2 -mroźnia 400 m2 -hala 800 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stare Dłutowo

Stare Dłutowo,warmińsko-mazurskie

99 000 zł229 m² 432,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opis Ta niegdyś legendarna piekarnia może stać się Twoim domem marzeń, artystyczną pracownią albo tajnym laboratorium. Lokalizacja Stare Dłutowo, gmina Działdowo, powiat działdowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orlicz-Dreszera

Lubartów,lubelskie

4 400 000 zł827 m² 5 322,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Jedyna w Lubartowie, dobrze prosperująca restauracja z hotelem "stara Łaźnia" w centrum miasta, przy zbiegu ulic Partyzanckiej i Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Giżycka

Częstochowa,śląskie

2 500 000 zł467 m² 5 358,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Budynek wielorodzinny z 8 mieszkaniami, gotowa inwestycja | Częstochowa, lisiniec Oferta dostępna tylko w wgn! Agencja Nieruchomości wgn prezentuje na sprzedaż budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

4 750 000 zł824 m² 5 764,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 089 m²

Oferta sprzedaży - działka usługowa z zabudową Wrocław (widawa), ul. Kominiarska Biuro Nieruchomości - firma z doświadczeniem od 1991 roku - przedstawia na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł254 m² 7 870,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum miasta | 4 budynki | działka 5,4 a | ul. Grunwaldzka oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Opole

Opole,opolskie

2 600 000 zł930 m² 2 795,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Budynek magazynowo - biurowo - produkcyjny z ok. 1994 roku. Hale - pow.magazynowe i pomieszczenia biurowe o pow. ok. 930m2. Instalacje; gazowa, energetyczna ( o mocy 80 kw ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

44 900 zł14 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Drbroker Nieruchomosci oferuję na sprzedaż miejsce parkingowe w garażu podziemnym, w nowym bloku przy ul. Łąkowa 1, os. Bojary. Miejsce zajmuje ok. 14,00 m2, (szer. 2,5 m; dł. 5,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

13 000 000 zł3 211 m² 4 048,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Zachód Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu doskonałą okazję inwestycyjną w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Aktualne przeznaczenie budynku to handel, usługi, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Września

Września,wielkopolskie

3 000 000 zł4 439 m² 675,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Ciekawa oferta inwestycyjna - na sprzedaż budynek dawnych koszar pruskich z początku XX wieku. Obiekt znajduje się we Wrześni, powstał latach 1902-1910. 4 kondygnacje nadziemne ( parter, 1 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

11 875 000 zł5 882 m² 2 018,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 977 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Marklowice Górne,śląskie

449 000 zł1 100 m² 408,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:4 839 m²

Obiekt warsztatowo-handlowo-usługowy (do remontu) na dz.usługowej plus tereny zieleni, dwie kondygnacje. Powierzchnia użytkowa to ok.1100 m2, całkowita pow. gruntu 4839 m2 (dwie działki 2549 i 2290.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

2 490 000 zł715 m² 3 482,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Ogrodzona działka 2245 m na sprzedaż ul. Młyńska, mikołów Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

5 500 000 zł1 160 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

English description below Serdecznie polecamy zabytkowy Pałac zlokalizowany w Boleścinie, zaledwie 20km od Wrocławia. Zachącam do obejrzenia filmu promującgeo nieruchomość. Lokalizacja: boleścin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Mysłowice,śląskie

499 000 zł227 m² 2 198,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:474 m²

Magazyn przy S1| świetna lokalizacja | Mysłowice ul. Kopernika Na sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 227 m , zlokalizowany w Mysłowicach przy ul. Kopernika 15a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Huta Stara A,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strażacka

Koszalin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł1 271 m² 1 014,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana funkcjonującą myjnią oraz budynkiem usługowym (auto detailing). Oferta obejmuje przejęcie kompletnego, dochodowego przedsiębiorstwa. Gotowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 690 000 zł423 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni użytkowej 423 m2 położony w miejscowości Żyraków, gm. Żyraków w woj. podkarpackim. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Dębowa

Tanowo,zachodniopomorskie

7 000 000 zł1 814 m² 3 859,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 208 m²

Opis nieruchomości: hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wraz z budynkiem biurowym, usytuowana na działce o powierzchni 5200 m . Lokalizacja: odległość 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

2 200 000 zł240 m² 9 147,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy położonej w samym Centrum Wadowic , zaledwie parę metrów od Placu Jana Pawła II. To wyjątkowa okazja dla inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 500 zł19 m² 4 162,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Posiadam na sprzedaż garaż, który znajduje się na terenie osiedla mieszkaniowego Sobięcin Górny, w murowanym ciągu garaży z dogodnym dojazdem z ulicy. Posiada kanał rewizyjny, solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

84 000 zł19 m² 4 421 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Rezerwacja! aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży garaż jednostanowiskowy o pow. 19,00 m2 w Zielonej Górze przy ul. Dzikiej. Garaż znajduje się w kompleksie garaży na Os. Wazów,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij