dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

12 900 000 zł4 000 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn wraz z chłodnią i mroźnią. Lokalizacja okolice Radomska. Chłodnia 3200 m2 + biura-socjal 500 m2 Powierzchnia działki wynosi ok 6 hektary. Chłodnie składowe są.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł800 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Obiekt na Sprzedaż lub Wynajem! Zakład Produkcji Ryb o powierzchni zabudowy 800m2 + Budynek mieszkalny 300m2 na działce o powierzchni 5000m2 lokalizacja: czarków k/ Pszczyny 2km do wjazdu od.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł888,60 m² 5 390,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 391 m²

Obiekt biurowo-produkcyjny z zapleczem magazynowym stanowi atrakcyjną propozycję dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej, logistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 102,80 m² 1 804,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp. Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego. Jedna część magazynu około 500 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł614 m² 5 195,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u Nas w ajon Nieruchomości! Oferta idealna dla Inwestora! Centrum miasta, działka przemysłowa 26 ar! wydana wz -ka! Pragniemy Państwu przedstawić na sprzedaż obiekt usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

29 900 000 zł6 413 m² 4 662,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:66 695 m²

Drodzy Państwo - perła inwestycyjna pośród lasów sosnowych! Z dala od wielkich miast - 50 km od Warszawy, w urokliwej dolinie Wisły, pośród sosnowych lasów, wrzosowisk i sadów.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł500 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość o charakterze wypoczynkowo-eventowym, położona w malowniczej miejscowości Zajki (gmina Trzcianne, woj. podlaskie), w otoczeniu natury i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 230 m² 325,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

NA sprzedaż: budynek biurowo-magazynowy z budynkiem magazynowym i halą blaszaną w Luboszycach k. Opola Lokalizacja: luboszyce - 15 minut od centrum Opola Parametry nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł1 570 m² 5 031,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 436 m²

Do sprzedania hotel zlokalizowany w centrum Krynicy-Zdrój z widokiem na deptak w odległości ok 500m od głównej pijalni wód mineralnych. Budynek jest doskonałą bazą dla rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł455 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż grunt inwestycyjny z halą, przeznaczenie przemysłowo-usługowa. Media obejmują: ujęcie wody własne ogrzewanie olejowe/ropa kanalizacja przy granicy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat w pobliżu Suntago -oferują miejsca noclegowe w pobliżu największego parku wodnego w Europie. Pensjonat znajduje się 2 kilometry od Park Of Poland Suntago. Pokoje 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 068 m² 2 059,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5847 Kategoria: kompleks budynków biurowo-użytkowych z placem Lokalizacja: legnica Powierzchnia użytkowa łącznie: 1068 m2 Powierzchnia działki: 2503 m2 opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 564 m² 565,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce z dostępem do handlu i usług. Działki o łącznej powierzchni 2 005 m 2 zabudowane budynkiem biurowym o powierzchni 2564,07m 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł12 654,70 m² 395,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 491 m²

Atrakcyjna nieruchomość magazynowo-biurowa umożliwiająca prowadzenie każdej działalności, położona jest w centralno-wschodniej części miasta Bartoszyc, tuż nad rzeką Łyną,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63. Kluczowe informacje: - lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (przedmieście Oławskie) - Poziom: 1 (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł350 m² 11 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:973 m²

Odkryj Raj nad Morzem w Ośrodku Wypoczynkowym Sztil! Z przyjemnością prezentujemy naszą nową ofertę: urokliwy Ośrodek Wypoczynkowy Sztil w Pobierowie! Synonimem słowa sztil jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł675,31 m² 2 946,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: ośrodek Turystyczny w Mirostowicach Górnych Atrakcyjna Inwestycja w Spokojnej Okolicy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy ośrodek turystyczny położony w Mirostowicach Górnych,.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł3 434,78 m² 2 270,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta! na kupno obiekt na hotel < dom seniora< klinikę medyczną - przychodnię>szpital , przedszkole, szkołę> Cena do negocjacji. Lokalizacja: fordon - os. Przylesie, bydgoszcz Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł1 750 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Do sprzedaży hala magazynowa z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji. Powierzchnia zabudowy 1750 m2. Działka 13000 m2. plac utwardzony kostką przed halą 3500 m2. Obiekt zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 348 m² 1 149,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjno-magazynowy Z częścią biurową, rewelacyjna lokalizacja - ul.Kostrzyńska, 600 m od wjazdu na S 3 Polecam Państwu bardzo funkcjonalny, doskonale skomunikowany obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł2 892 m² 1 275,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 534 m²

Przedmiotem oferty jest piętro budynku handlowo usługowego przygotowane pod adaptacje na 45 mieszkań. Na parterze budynku znajduje się dyskont oraz 3 sklepy handlowe. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł4 572 m² 557,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 427 m²

Kompleks 8 budynków w zabytkowej części miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek gruntu o numerach ewidencyjnych 1852/3, 1852/6, 1857/2, 2010/3, z obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 808 m² 890,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 114 m²

Polecam Państwu nieruchomość zabudowaną zabytkowym budynkiem magazynowym położony w Gryficach na obszarze inwestycyjnym. Działka zabudowana ma powierzchnię 7114 m2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

16 200 000 zł3 500 m² 4 628,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:37 961 m²

Wyjątkowy obiekt położony w malowniczej okolicy z linią brzegową jeziora Dzierzgoń. Atuty: pokaźna nieruchomość położona na działce o powierzchni niespełna 3,8ha. Na kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem z Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł450 m² 2 844,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży Kamienicy - Hostelu - Gotowego Biznesu! Obiekt ok 450m2 (użytkowej ok 350m2) - ewentualnie do odtworzenia 6 mieszkań po ok 50m2. - piwnica ok 100m2. - parter ok 100m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł486,65 m² 5 137,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Szukasz pomysłu na inwestycję i cenisz sobie lokalizację blisko centrum Wadowic? A może chcesz adaptować budynek usługowy na mieszkania? Nieruchomość w terenach mieszkaniowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł600 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:809 m²

Trzypiętrowa kamienica z oficyną w centrum Lublina, ul Żmigród. Kamienica o powierzchni 340mkw, oficyna 260mkw. Działka 809mkw. Kompleks budynków z przełomu XIX i XX w., po.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł164 m² 2 987,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Oferta Na sprzedaż oferuję jednokondygnacyjny budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni użytkowej 164 m2, zlokalizowany w Maszewach, gmina Bartoszyce. Nieruchomość jest położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 000 zł3 040 m² 2 911,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 546 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości magazynowo-handlowej z zapleczem biurowym. Jest to świetna oferta inwestycyjna, szczególnie biorąc pod uwagę brak prowizji ze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 000 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

NA sprzedaż: zajazd pasja w Sławkowie! przy drodze krajowej 94. Dochodowa inwestycja zysk od zaraz! Nieruchomość, która łączy wyjątkowy potencjał inwestycyjny z gotową bazą klientów.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł15 892 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 892 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami rolniczymi. Działka położona jest na obrzeżach Marciszowa i posiada bezpośredni dostęp do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł298,90 m² 836,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 156 m²

Budynek magazynowo-gospodarczy na sprzedaż, blisko centrum - szczucin! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 0,3156 ha wraz z zabudowaniami magazynowo-administracyjnymi. Okres.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł903 m² 3 987 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż obiekt inwestycyjny na Mazurach. Pensjonat z restauracją i małym portem w sercu Węgorzewa Prezentuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 574 m² 2 509,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 119 m²

Kompleks produkcyjno/magazynowy - okolice ul. Nałęczowskiej Łączna powierzchnia zabudowy budynków: około 1474m2 hale + około 100m2 biur i zapleczy. Budynek produkcyjno-magazynowy z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł1 101 m² 2 451,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek pensjonatu "limba", usytuowany w spokojnej i zielonej okolicy Rabki-Zdrój. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz ośrodków.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 281 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Bieszczad - Cisna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość położona w Cisnej , w jednym z najbardziej cenionych rejonów Bieszczad. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł16 m² 4 374,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż murowany garaż zlokalizowany w Katowicach przy ul. Przodowników, w miejscu, gdzie wygoda spotyka funkcjonalność. To nie jest blaszane schowanko na cztery koła, tylko prawdziwy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 150 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową i regałami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje obiekt handlowy znajdujący się w Centrum miasta - Włocławek. Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-usługowych o doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13,60 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Św. Barbary 12, o powierzchni 13,6m2. Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na.