dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

80 zł/m²500 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o podwyższonym standardzie, zlokalizowany w jednej z najlepiej skomunikowanych części Bemowo. Lokal posiada duże, reprezentacyjne witryny od strony.

Szczegóły ogłoszenia

134,04 zł/m²47 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Nieruchomość 47 m2 w Oliwie w sąsiedztwie Olivia Business Center przy ul. Derdowskiego. Lokal komercyjny w pełni użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale handlowo - usługowe o różnym metrażu: - pojedyncze pomieszczenia od 19 m2 do 31 m2 - istnieje możliwość wynajęcia kilku pomieszczeń o powierzchni: 40 m2, 50 m2, 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł600 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 600m2 z biurem wielkości 125m2 w Mrokowie. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m plac manewrowy brama z poziomu 0 możliwość wynajęcia biura do 320m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ulicy Śniadeckich idealne dla osoby pracującej lub studiującej. Pomimo lokalizacji w centrum, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²300 m² 17 323 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 260m 2 i pow. brutto 300m 2 usytuowany na IV piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- piekary śląskie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2 usytuowane na parterze II-piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość o składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47,10 m² 36,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, na Osiedlu XXX-lecia. Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 zł15 m² 97,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka przy Placu Andrzeja Samo Centrum Katowic! Szukasz miejsca, z którego wszędzie dojdziesz pieszo, a po pracy odpoczniesz w cichej okolicy? To mieszkanie przy Placu Andrzeja.

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²32 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do podnajęcia lokal biurowy w spokojnej, zielonej okolicy Józefowa Oferujemy do podnajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 32 m , usytuowany na I piętrze budynku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

111,69 zł/m²77 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal pod usługi medyczne w doskonałej, słynnej lokalizacji - Pabianicka! Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfnr nr 28332 Otoczenie: nowoczesna inwestycja znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

32,99 zł/m²30,28 m² 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię użytkową usytuowaną w budynku dworca pkp po modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

31,85 zł/m²157 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 157 m2 w ścisłym centrum Katowic, w okolicy Placu Andrzeja i Dworca pkp. Lokal znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

34,72 zł/m²432 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Najemcy. Do wynajęcia oferujemy powierzchnię biurową 432 m2 położoną na 1 piętrze budynku przy ul. Kolonia Pod Lasem.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 zł520 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferuję do wynajmu halę magazynowo produkcyjną w Gliwicach o powierzchni ok 422 m kw. Opis obiektu: wysokość hali ok 550 cm Posadzka betonowa. Poziom zero. 1 brama stalowa.

Szczegóły ogłoszenia

58,25 zł/m²103 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu lokal biurowy do wynajęcia w samym sercu toruńskiej Starówki, w kamienicy znajdującej się na skrzyżowaniu ulic Małe Garbary oraz Szerokiej. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²1 050 m² 57 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Fantastyczna lokalizacja , lokal można dostosować do wszystkich potrzeb, a dzięki położeniu daje niesamowite możliwości. Idealne miejsce na oryginalne Centrum Rozrywki, biura czy Studio Urody.

Szczegóły ogłoszenia

22,70 zł/m²78,52 m² 1 782 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 5 pomieszczeń. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł47,40 m² 50,42 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bliskiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta lokalizacja : Lokal położony przy ul. Przytulnej, otoczenie charakteryzuje się malowniczymi terenami zielonymi, znajdującymi się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 zł18 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information! Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 20 m , położona w kameralnej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

37,12 zł/m²53,88 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal O powierzchni 53,88m2 - Lublin, czuby świetna lokalizacja handlowa-główny ciąg pieszych! Wejście z ulicy, duże widoczne witryny wystawowe, klimatyzacja! Lokal typu "open.

Szczegóły ogłoszenia

109,13 zł/m²113,63 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy Z witryną W odrestaurowanej kamienicy Lokal na parterze | Wejście od ulicy | Ścisłe centrum | Metro | Zadbana kamienica Lokal z preferowanym przeznaczeniem pod salon.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł700 m² 11,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 700 m2 w Tomicach gmina Góra Kalwaria. Magazyn wysokości ok 4m, posadzka betonowa, murowany, dach pokryty blachą. Powierzchnia nieogrzewana, dostęp poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

67,62 zł/m²105 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 105 m2 zlokalizowany przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduje się na parterze, w ciagu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61,80 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania centrum miasta Powierzchnia: 61,8 m Piętro: 2/3 Liczba pokoi: 2 Cena: 2000 zł / miesiąc Czynsz: ok. 350 zł Opis nieruchomości: do wynajęcia jasne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

119,58 zł/m²132,13 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy zlokalizowany w Andrychowie na parterze odnowionego budynku, położonego w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli bloków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł100 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. 100 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się: -hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na widokowym trzynastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²62,86 m² 1 886 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 5, 32-800 Brzesko Powierzchnia najmu: 62,86 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 1557 o pow. 0,0483 ha Cena: 30,00 zł netto Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²350 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

(english version below) Do wynajęcia 350m2 budynek biurowo-usługowy z parkingiem! - łagiewniki/borek Fałęcki! lokalizacja: budynek znajduje się tuż obok Galerii Bonarka i Zakopianka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł135 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom 135m | Kameralne osiedle | Gruszczyn k. Poznania Na wynajem komfortowy, wolnostojący dom położony na spokojnym osiedlu w Gruszczynie (ul. Juliana Tuwima). To idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje | nowe | balkon | Luboń ul. Kajakowa Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w Luboniu przy ul. Kajakowej na nowoczesnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²100 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę najmu powierzchni biurowychz dostosowaniem pod konkretne potrzeby najemcy czas realizacji budowy obiektu do 18-miesięcy od podpisania umowy najmu Z przyszłym najemcą układ.

Szczegóły ogłoszenia

23,20 zł/m²194 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 194m2, lublin, czuby Parter - 65m2 - gabinet/sala sprzedaży + pomieszczenie gospodarcze + toaleta + przedsionek, piwnica - 129m2 - 6 pomieszczeń + toaleta, duże.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 110 m | Stare Babice | Parking | Promocja Na wynajem przestronny i świeżo odnowiony lokal biurowy o powierzchni 110 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł190 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Wynajem | dom 190 m | wola justowska | działka 1200 m | idealny pod/ kancelarię/ usługi / firmę Do wynajęcia przestronny, nieumeblowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

89,09 zł/m²78,57 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o pow. 80 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

111,42 zł/m²18,22 m² 2 030 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie wynajmu lokalu usługowego oleśnica, rynek Prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 18,22 m , położony w samym sercu Oleśnicy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

28,90 zł/m²1 281 m² 37 021 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:84

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Wojska Polskiego 36, wołów Powierzchnia uż.: 1 281 m2 Liczba pomieszczeń: 84 Grunt: dz. ewid. nr 67 o pow. 3 964 m cena: 28,90 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56,80 m² 36,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia do wynajęcia eleganckie mieszkanie położone na parterze w budynku przy ul. Cmentarnej w Dębicy.Mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 składające.