dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

3 600 zł360 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| hale o powierzchni 400m2 do wynajęcia Oferta wynajmu hal (obecnie produkcyjnych), o wymiarach 12x30m. Dwie bramy przesuwne. Hale chłodzone i ogrzewane. Wysokość w hali od 3,3 do.

Szczegóły ogłoszenia

46,96 zł/m²59,62 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentowany lokal użytkowy o powierzchni 59,62 m znajduje się w parku handlowym położonym w miejscowości Zalewo, przy ul. Traugutta 7. W ofercie dostępne są jeszcze dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej, Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z : -pokój z balkonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²16 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy - to jest pomieszczenie biurowe/usługowe o powierzchni ok. 16 m2, położone na parterze budynku bloku mieszkalnego z bezpośrednim wejściem z chodnika. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

29,05 zł/m²42 m² 1 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,35 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Milionowej 8 w inwestycji "fuzja". Lokal o powierzchni 43,35 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

74,29 zł/m²70 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal 70m2, w Centrum Handlowym panorama na pierwszym piętrze. Lokal doskonały na usługi i handel. Dobrze zlokalizowany. Centrum Handlowe Panorama, dobra lokalizacja, doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł37 m² 48,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w centrum Kielc i nie trać czasu na dojazdy! Kawalerka zlokalizowana na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Głowackiego 9 w Kielcach czeka na nowego najemcę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie usytuowane na II piętrze wolnostojącego budynku znajdującego się w Laskowej. Na powierzchnię 38 m składa się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²306 m² 7 344 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 120m2 (biurowe) + 186m2 (hala) w budynku po fabrycznym zlokalizowanym przy ulicy Pszczyńskiej. Lokalizacja: sam budynek położony jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Firma Galicja nieruchomości pośredniczy w wynajmie lokalu około 100 m2 na 4 piętrze na ul. Piłsudskiego w Rzeszowie. Układ do wynajmu zgodnie z załącznikiem Zakres wynajmu 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł10 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

1300zł za wszystko! Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze doświetlony i zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł70 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***простора квартира В кржикачі здається одразу*** Ідеально підходить для пари або сім'ї, ця квартира розташована в.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Westate Wola prezentuje, funkcjonalną i jasną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31 m , położona na 11. piętrze budynku przy ul. Marsylskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

59,26 zł/m²27 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 27 m2. w Radwanicach. Lokal znajduje się terenie posesji w samodzielnym budynku. Bardzo blisko granicy z Wrocławiem. W lokalu zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia moduł magazynowo-biurowy o pow. 360 mkw. Dwie kondygnacje, każda po 180 mkw. Powierzchnie typu otwartego. Na piętrze wydzielone 3 pokoje. Opcja dowolnej proporcji: biuro/magazyn. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł130 m² 47,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: funkcjonalna hala magazynowa - Wrocław, sołtysowice Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 130 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w niedalekiej odległości od Rynku w Nowym Sączu ul: matejki. Mieszkanie w bloku położone na IV pietrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone przy ulicy Hutniczej w Siemianowicach Śląskich, wejście do klatki zabezpieczone domofonem, ochrona kamienicy monitoringiem. Mieszkanie posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal inwestycyjny, kancelaria, gabinet, centrum miasta. Lokalu użytkowy 104 m2 naprzeciw Galerii Solaris! Lokal składa się z 6-ciu pomieszczeń o łącznej powierzchni 104 m2 i położony.

Szczegóły ogłoszenia

101,42 zł/m²49,30 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjna oferta. Lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji na deptaku, w samym centrum Gdyni -odcinek ulicy Abrahama, gdzie znajduje się deptak pieszo-jezdny, tzw. woonerf, między.

Szczegóły ogłoszenia

3 570 zł139 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatowo-produkcyjną murowaną ok 139 m kw, nieogrzewaną. Cena 3569 zł netto plus media. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

74 zł/m²92 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 92 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni około ok. 15 m2 położony na parterze znajdujący się w budynku przy ul. Świętopełka. Nieruchomość posiada własny parking, przypadający dla wynajmującego jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł81 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

| oferujemy do wynajęcia część hali magazynowej o powierzchni 81 m2.Hala składa sie z 3 pomieszczeń 1.pom 4,37x7,46 m h=2,68 m pow.32,60 m2 2.pom.7,21x4,62-2,93 m h=3,75-3,85.

Szczegóły ogłoszenia

48 400 zł2 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł90 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie na wynajem blisko komunikacji I zielenii 3 pokoje | Wysokie sufity | Kamienica | Balkony | Garaż | Blisko komunikacji miejskiej | Łazienki Królewskie | Śródmieście Solec *****.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta jak mały pies lub kot akceptowalne do wynajmu 3-pokojowy apartament o pow. 75 m2 z dwoma balkonami, położony na rogu ulicy Powsińskiej i Idzikowskiego w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuję elegancki, czteropokojowy apartament w nowej inwestycji Towarowa Square w miejscu, które staje się jednym z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

81,14 zł/m²440 m² 35 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia lokalu 446 mkw Lokal położony jest na poziomie -1 Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracji Wejście do Lokalu jest z poziomu chodnika od ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska tel.   Nieruchomości Apartament Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu wyżyny - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

108,24 zł/m²35,50 m² 3 843 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 35,5 m2 usytuowany na 7 piętrze w ośmiopiętrowym biurowcu przy Al. Solidarności. Korzystna lokalizacja. Wokół liczne sklepy i restauracje, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

10 €/m²671,45 m² 6 715 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od reprezentanta wynajmującego Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 598,76 m netto (671,45 m brutto), usytuowaną na 2. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania w nowym budynku przy ul. Myśliwskiej 66b. Inwestycja I lokalizacja Osiedle City Vibe powstało przy ul. Myśliwskiej 66. Zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żabiniec- 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 50m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku na Żabińcu. Budynek ogrodzony, monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²522,20 m² 7 050 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 292m2 lub 522m2. Mokotów, metro Wilanowska M1. Opis: klimatyzacja otwierane okna kontrola dostępu dostosowanie powierzchni pod potrzeby Najemcy (przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego mieszkania, znajdującego się na osiedlu "bajka" - Fordon ul. Gościnna 2. Mieszkanie ma 3 pokoje i mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

71,05 zł/m²114 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 114 m2 na wynajem, i piętro, duże witryny. Trzy pomieszczenia biurowe, część socjalna, 2 wc. Czynsz najmu 8100 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg.

Szczegóły ogłoszenia

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia ładny, świeżo po remoncie lokal położony w ścisłym centrum przy ul. Pawlikowskiego. Lokal z przeznaczeniem usługowym lub innym, idealny na gabinet terapeutyczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rent for up to two people. Without children and pets. Long term at least one year. Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura 40, w idealnej lokalizacji Gdańsk Śródmieście -.

Szczegóły ogłoszenia

16 250 zł650 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na pierwszym piętrze żelbetowego budynku przemysłowego w Nowym Sączu. Powierzchnia 650 m2, rozładunek stała rampa i winda towarowa. Nośność posadzki 500 kg/m2. Możliwość.