dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

16,02 zł/m²43 m² 689 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. około 43 m2 m2 znajdujący się w podwyższonej piwnicy w budynku biurowym na ogrodzonym i dozorowanym terenie w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 2-piętrowy w pawilonie handlowym z zapleczem biurowym na piętrze. Atuty oferty: - centrum osiedla - parter składa się z sali sprzedażowej, toalety i zaplecza socjalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł3 300 m² 0,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę nr 334/9, obr. Karsin o pow. 3.300 m2. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²303 m² 18 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferujemy lokal biurowy o pow. 303m2 przy ul. Karmelickiej w Krakowie. Lokalizacja: adres: ul. Karmelicka, kraków Bezpośredni dostęp do przystanku tramwajowego "batorego". Zaledwie 1 przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Verde w Czarnochowicach Oferujemy na wynajem mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Verde w Czarnochowicach. Mieszkanie jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,56 m² 67,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na poszukiwanym osiedlu Park Sudecki w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy wynajem biur w wyremontowanym budynku biurowym przy ul. Równoległej 63a w Częstochowie. To doskonała okazja dla firm poszukujących wygodnej i dobrze zlokalizowanej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł85 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-poziomowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy ul.Wierzyńskiego, Mydlniki dzielnica Bronowice Mieszkanie usytuowane jest na 3 ostatnim piętrze bloku z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia 5 pokojów z łazienkami i 1 lokal 2 pokojowy w budynku biurowo - usługowym w Sosnowcu. Opis pojedynczego pokoju. Pokój z łazienką pełniący rolę pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest trzy pokojowe mieszkanie o pow. 47m zlokalizowane w Piotrkowie Tryb. w nowym bloku przy ulicy Reagana. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49m2, liczba pokoi: 2, piętro: 2/4, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 000 zł420 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem nowoczesny obiekt magazynowo-produkcyjny z pełnym zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni 422 m . Część magazynowa i produkcyjna zajmuje 350 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł115 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Do wynajęcia przestronny i komfortowy dom położony w spokojnej okolicy. Na parterze znajduje się jasny i przestronny salon z klimatyzacją, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5200 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł83 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament 83 m - serce starego miasta 3 Sypialnie | 2 Łazienki | Wysokość 4m | Od 1.10.2026 Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z "duszą", położonego.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / warsztat o pow. 300m2 w Gdyni przy ul.Hutniczej. Składa się z: pomieszczenia głównego, dodatkowych pomieszczeń, łazienki i toalety. Istnieje także możliwość wynajmu cześci.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dostępne od maja Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa przy ul. Piłsudskiego 13. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok. 20 m, z wygodnym wejściem i dobrym dostępem dla klientów Układ pomieszczeń: - sala główna - idealna na stanowisko pracy / obsługę klientów - toaleta - 2.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²32 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest podwójny pokój biurowy o powierzchni łącznej 32 mkw dobrze doświetlony podłoga panele, ściany świeżo malowane. Z większego pokoju przejście do mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł84 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem apartament o powierzchni 84 m położony na parterze budynku w kompleksie Wiślane Tarasy.Prezentowany apartament składa się z:przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²13 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 12 m2, znajdujący się na 3 piętrze w biurowcu przy ulicy Mikołaja Reja w Rzeszowie. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²467 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal komercyjny (handlowo-Usługowy) z ogromnym potencjałem tuż przy ruchliwej ulicy i nowej linii tramwajowej, świetnie skomunikowany z centrum oraz obwodnicą Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²286 m² 12 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Gabinety lekarskie w przyziemiu powierzchnia 286 m2 + powierzchnia wspólna 57 m2 (łącznie 343 m2). Do ceny należy doliczyć: - udział.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta akceptowane Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Krakowa - Krowodrza, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. W skład mieszkania wchodzi: -salon, -sypialnia, -osobna kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,80 m² 50,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²48 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro kmt Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu lokali usługowo-handlowych. 3. Lokal o powierzchni 48 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze budynku. Wejście po schodach zewnętrznych od.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia różne powierzchnie biurowe: lokale: - możliwość wynajęcia różnych powierzchni 73 m, 100 m, 200 m, - jasne i przestronne pomieszczenia - do indywidualnej aranżacji. Budynek: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²137 m² 7 946 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Dodatkowy koszt to opłata eksploatacyjna: 30,90 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 zł/m²184 m² 3 036 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia: i piętro w budynku handlowym w centrum miasta Biłgoraj ul. Monte Cassino 17 Lokalizacja: atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

18 980 zł8 700 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomościami "atena" oferuje do dzierżawy nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej. Bardzo dobra ekspozycja , bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,35 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,35 m2, zlokalizowane przy ul. Barwinek , na osiedlu Barwinek. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia warsztat w centrum miasta. Budynek/lokal świetnie nadaje się na usługi związane z szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Garaż dwustanowiskowy, przystosowany pod warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

141 100 zł2 836 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Bez prowizi możliwość wynajęcia lokalu na poziomie 0 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego obiektu magazynowo- biurowego, położonego na wysokości dzielnicy Bemowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 czerwca! Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 poziomowego lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 55m2 (powierzchnia po podłodze 80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! polecamy umeblowaną kawalerkę W centrum gorzowa przy ul wełniany rynek! idealna lokalizacja! - ścisłe centrum , ale cicha i spokojna okolica - bliskość do szkół ,przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

89,76 zł/m²39,96 m² 3 587 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do wynajęcia lokal komercyjny o łącznej powierzchni 39,96 m2, usytuowany w tunelu na dworcu kolejowym Radom Główny.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²374 m² 6 919 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy, którą urządzisz dokładnie według własnych standardów? Oferujemy na wynajem przestronne biuro o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami w nowej inwestycji na Dębnikach [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²45 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Opola Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal handlowo-biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Opola, idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

57,31 zł/m²26 m² 1 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - Stare Tychy, ul. Kościuszki, przy placu targowym Do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 26 m , położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij