dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

2 800 zł700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni o powierzchni 700,00 m2 położonego w Warszawie przy ul. Staniewickiej 1a, na działce o nr 6/6 z obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²35,66 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 2 pokojowe 35 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnie biur od 26 do 40000 m.kw.m2. Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i elegancki apartament na wynajem w Rezydencji Fryderyk na zielonym Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us To wyjątkowe mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

65 392 zł16 348 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość położoną w Warszawie, w dzielnicy Targówek, przy ul. Pratulińskiej. Od wschodu działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28,60 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ager nieruchomości oferuje Do Wynajęcia Przytulną komfortową kawalerkę z wydzielonym pokojem o pow.28,60m2 m2 położoną na 3 piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji na Os.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł723,71 m² 17,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:834 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje ogłoszenie wynajmu hali produkcyjno-magazynowej w Częstochowie. Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowowykończone mieszkanie trzypokojowe w centrum miasta z pełną infrastrukturą. Nowoczesny budynek z windą. Pierwsze piętro, mieszkanie narożne, loggia z południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, nowoczesne, wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji. Oferta tylko w estatestreet! lokalizacja: nowe Osiedle Kościuszki. Ul. Kościuszi 83a. Widok na panoramę miasta z 4-go.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²132,42 m² 4 635 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 132,42 m2 położony niedaleko Politechniki Śląskiej. Lokal z aneksem kuchennym i łazienką do wyłącznej dyspozycji. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Czarnieckiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

19,90 zł/m²60,30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w głównej części Ostródy, bezpośrednio przy ulicy Czarnieckiego. To świetna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,17 m² 29,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia Jeśli szukają Państwo trzy pokojowego mieszkania do wynajęcia które jest w świetnej lokalizacji, to ta oferta spełnia kryteria. Mieszkanie o pow. 48,7.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze - nowy budynek, z witrynami, dwa niezależna wejścia pow. ok 300 m2 Rzeszów, ul. Litewska. Tylko u nas! opis nieruchomości : - powierzchnia: ok. 300m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kielce,świętokrzyskie

50,23 zł/m²60 m² 3 014 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 60 m2 usytuowany na I piętrze budynku w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal i budynek po generalnym remoncie. Obecnie lokal nie jest umeblowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,90 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do wynajmu piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni około 64,90m z dużym wyjściem tarasowym na taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

25 200 zł840 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kompleks magazynowo - produkcyjny o powierzchni ok 7390 m 2 z możliwością podziału na moduły, dostępne powierzchnie: 7390m 2 powierzchni produkcyjnej, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł1 132 m² 1,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dymowski. zaprasza do wynajmu działki znajdującej się w Kłobucku przy skrzyżowaniu ulic Staszica i Gagarina (nr ewid. 3982, obręb 0002). Parametry nieruchomości: wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45,41 m² 28,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia okolice Galerii Victoria Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 45,41 m 2 usytuowaną na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowy apartament z dobrą energią na nowo powstałym osiedlu "nowa Letnica". Do wynajęcia od 1 czerwca na długi termin. Osiedle to staje się coraz bardziej popularne na mapie Gdańska - bliska.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²38 m² 2 356 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Polecam biuro pow. 38 m , parter w nowoczesnym biurowcu na Górczynie. Nowy budynek o wysokim standardzie. reprezentacyjna recepcja, szybkie windy, klimatyzacja, podziemny parking, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie dwupokojowe do najmu ul Bialska. Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia - przedpokój - łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Przestronne mieszkanie (100 m2), 3 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką. Całkowity koszt najmu wraz z opłatą za media wynosi 4000 zł. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

44,28 zł/m²500 m² 22 140 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 500 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - sala sprzedaży, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²283 m² 31 130 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia, piękny frontowy lokal z dużymi witrynami od ruchliwej ul. Habicha. Lokal nadaje się pod ciężką gastronomię Nieruchomość położona przy bardzo dużym, już zasiedlonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 637 m²

Na wynajem - Obiekt usługowy wraz z działką o pow. 4600 m 2 , Szydłowo - świetna lokalizacja dla Twojego biznesu. Szukasz funkcjonalnej i przestronnej siedziby dla swojej firmy? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy Cena wynajmu dotyczy mieszkania , miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej. Do wynajmu mieszkanie jednopokojowe w nowym budynku, położone na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł60,40 m² 92,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 60,4 m przy ul. Sukienniczej w Krakowie. Lokalizacja Ulica Sukiennicza znajduje się w dzielnicy Śródmieście, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i nowoczesne 2 pokoje Katowice, ul. Gawliny (śródmieście) Szukasz słonecznego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie na ul. Gawliny łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane na ostatnim piętrze bloku - ulica Górnicza. Praktyczny układ pomieszczeń: 2 pokoje (jeden z loggią), ustawna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł44,20 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 44 m2 z ogródkiem do wynajęcia na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

42,02 zł/m²47,60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowo - handlowo - usługowy w nowszym budynku przy ul. Dolna Wilda. Lokal o pow. 47,6m2 znajduje się na parterze z dużymi oknami (zejście parę stopni do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40,30 m² 71,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce w spokojnej części miasta, z dostępem do terenów zielonych oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł35,79 m² 106,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy niezamieszkałe | Loggia | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²250 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu dużego lokalu użytkowego o pow. 250 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Nowa Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,22 m² 54,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację! To przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł/m²51 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 51m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza. Lokal położony na 8 piętrze w inwestycji Quattro Towers. Lokal skład się z dwóch pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

20 575 zł823 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 823m2 - Lublin, zadębie Do hali przynależą biura o powierzchni 70m2, wysokość hal 6 m w świetle do spodu konstrukcji. Wymiary bramy 3 x 4,25.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²137 m² 5 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu biur w budynku biurowym klasy B, położonym w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, niedaleko centrum Szczecina. Do dyspozycji Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²140 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 128,69 m (powierzchnia całkowita 140 m ), znajdujący się w nowej inwestycji stale rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²497 m² 9 940 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Ostrów k/przemyśla - obiekt składający się 4 lokali o pow. użytk. łącznej 1327 m2 znajdujący sie w centrum osiedla bloków wielorodzinnych oraz osiedla domów jednorodzinnych. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

31,49 zł/m²41,28 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Stalowa Wola Rozwadów przy ul. Dąbrowskiego 15.