dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

14,29 zł/m²560 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| okazyjna cena Lokal handlowo-usługowy 560m 2 do wynajęcia w Piotrkowie Oferta wynajęcia lokal położonego na parterze w kilkuletnim bloku. Powierzchnia handlowa lokalu 400m2 + zaplecze 86m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²235 m² 11 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalna powierzchnia biurowa 248 m brutto, usytuowana na 1. piętrze budynku bocznego biurowca alma w ścisłym centrum biznesowym Warszawy. Lokal łączy zalety pracy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49,50 m2, położone na I piętrze w niskim bloku (3-piętrowym) przy ul. Marynarki Wojennej. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²399 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - Łoniów, pow. sandomierski Powierzchnia: 399 m Piętro: parter Czynsz: 11 970 zł / miesiąc (+23% vat) Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 399 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: na wynajem przestronny lokal o powierzchni 200 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku w centralnej części Koniecpola bezpośrednio przy Rynku. Lokal stanowi dużą, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,78 m² 74,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 33,72 m , położone na drugim piętrze Osiedla Belweder Park w Nysie. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, oddzielna kuchnia, taras ul. Niedźwiedzia 4b, pixel House, ok. CH Magnolia Park bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, stylowe mieszkanie o pow. 55 m - w pe łni wyposa żone,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²82 m² 2 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum miasta z bardzo dobrą komunikacją, z samodzielnym niezależnym wejściem z ulicy , aktualnie przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej , ale.

Szczegóły ogłoszenia

88,14 zł/m²190,71 m² 16 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy położony przy ul. Żelaznej 59a o powierzchni 190,71 m (215,50 m brutto), idealny na działalność biurową lub usługową. Lokal oferuje dużą, funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania zadzwoń i umów się na prezentację nowej oferty! Lokal składa się z jasnego salonu z balkonem typu loggia, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu ul. Jana Piwnika Ponurego Mieszkanie wyposażone, gotowe do wynajęcia Opcja korzystania ze strychu (suszenie prania, przechowywanie) zaliczki na opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²40 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale biurowe w budynku obok nowego Centrum Handlowego. Możliwość wynajęcia lokali o różnej powierzchni. Nowa Galeria jest zlokalizowana w samym centrum Radomiu. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

23 072 zł1 648 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Hurtownia (np. budowlana), sklep, usługi, magazyny, produkcja, zaplecze administracyjno biurowe i socjalne, place utwardzone do 3000m2. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu budynku handlowo usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²304,73 m² 4 723 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 304 m2 nla w fantastycznym biurowcu, warszawa Mokotów. Biuro gotowe do wprowadzenia. Standard: reprezentacyjna recepcja ze strefą relaksu wykładzina floor boxy system kontroli.

Szczegóły ogłoszenia

31,13 zł/m²128,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowa, atrakcyjna cena! lokal W ścisłym centrum szczyrku ul. Beskidzka do wynajęcia obiekt przystosowany pod prywatne przedszkole, może być także: * miejscem dla szkoły językowej * bazą dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażone : w salonie sofa, stolik, stół ,krzesła, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe , 48-metrowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na 7 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²38,36 m² 384 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na Dworcu w Czerwonce o łącznej pow. 38,36 m2, w skład którego wchodzi pom. o pow. 15,90 m2, 8,35m2 oraz 14,11m2. Stawka czynszu miesięczna wynosi 383,60.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Działkach Leśnych o powierzchni 48m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

24,99 zł/m²44,41 m² 1 110 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię usługową usytuowaną w budynku dworca pkp po modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

30,75 zł/m²488,54 m² 15 023 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje przestronny lokal na wynajem, zlokalizowany w centrum Jędrzejowa przy ul. Głowackiego 10. Lokal o powierzchni 488,54 m oferuje przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta wynajmu - bolechowo, gmina goleniów Do wynajęcia dwa niezależne domy położone na jednej działce o powierzchni 3000 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Bolechowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

26,45 zł/m²96 m² 2 539 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy w centrum na wynajem to lokal z dużym potencjałem. Do wynajęcia funkcjonalny lokal na parterze o powierzchni 95 m , idealny dla firm poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu sal wykładowych, szkoleniowych, konferencyjnych, komputerowych, rekrutacyjnych, zlokalizowanych w centrum Wrzeszcza. To idealna przestrzeń na zorganizowanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Samodzielna część domu stanowiąca odrębne dwupoziomowe mieszkanie. W sąsiedztwie niska zabudowa willowa. Ale także sklepy, komunikacja miejska,linia tramwajowa. Apartament posiada klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł152 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²303 m² 16 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 303 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 303 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł44,50 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Dom & House na wynajem piękne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w świetnie skomunikowanej dzielnicy, blisko centrum Gdyni. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł230 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sadyba, komfortowy segment 230m2, 6 pokoi, ogród, sauna : Dla kogo? Dla rodziny szukającej klasycznej nieruchomości oddalonej od zgiełku ulic. Dla osób ceniących poczucie przestrzeni, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowany lokal składa się z: - salonu(bardzo dobrze doświetlony - narożne ułożenie w budynku) z Aneksem Kuchennym. - sypialni + Garderoby. - łazienki wyposażonej w prysznic. -.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:724 m²

Don't hesitate to contact me also in English. Do wynajęcia niezwykle przestronny dom o powierzchni 580 m2, położony na działce 724 m2 w prestiżowej, willowej części Wilanowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

64,52 zł/m²93 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy z witrynami i parkingiem | Stare Babice | 100 m Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 100 m położony w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76,74 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²20,27 m² 709 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony niedaleko Politechniki Śląskiej. Biuro o powierzchni 20,27m2 z dostępem do części socjalnej. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł182 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 245 m²

Wynajmij halę z zapleczem biurowym w Cieplicach. Od 182 m do 1191 m doskonały dojazd A4 i dw367. Przedstawiam ofertę najmu kompleksu pięciu niezależnych hal.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Oferujemy do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Kilińskiego z pełnym wyposażeniem II piętro Przedstawiam Państwu komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na 2. piętrze. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł180 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 180 m2 na granicy Bronowic i Woli Justowskiej. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest w pobliżu ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

38,56 zł/m²77,80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z lokalem na wynajem w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się.