dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

47,49 zł/m²58,75 m² 2 790 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 47,33m2, w nowoczesnym biurowcu z parkingiem i windą. Poza piękną architekturą i wykończeniem na wysokim poziomie, obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł36 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-dużego salonu z aneksem kuchennym- wyposażonego w zabudowę kuchenną na wymiar, nowoczesny nowy sprzęt agd - lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, pochłaniacz, czajnik oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cieszyn, 2 pokoje, 33m2, wysoki standard, wyposażone, parter Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w fantastycznej lokalizacji, ulica Paderewskiego 6. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

96,98 zł/m²61,87 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z witrynami na Pasażu Ursynowski, cena 6000 zł plus opłaty licznikowe, plus czynsz do administracji. Jedna z lepszych lokalizacji Ursynowa pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37,04 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rydułtowy, ul. Krzyżkowicka Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,04 m 2 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni (umeblowanej i wyposażonej),.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł240 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szukasz domu w spokojnej lokalizacji ? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mam do zaoferowania dom na Gocławiu o powierzchni użytkowej 240.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł1 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jedlicze przy ulicy Kolejowej na działkach nr.

Szczegóły ogłoszenia

48,91 zł/m²92 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, stylowy lokal użytkowy (ok. 92m2), położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sąsiedztwie galerii handlowej Solaris. Składa się z 3 pokoi, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²10,59 m² 159 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Dobrym Mieście, przy ul. Zwycięstwa 50/2. Lokal znajduje się na parterze w budynku Dworca. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 10,59 m2. Wywoławcza stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

55 909 zł3 400 m² 16,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia - MDC2 Gdańsk Koszwały Powierzchnia: ok. 3 400 m Czynsz: od ok. 3,75 eur/m Warunki najmu są elastyczne i zależne od długości umowy oraz specyfiki prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

60,30 zł/m²71,31 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w zmodernizowanym budynku dworca pkp w Myszkowie zlokalizowanym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45,42 m² 36,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, ul. Zębcowska 61, ostrów Wielkopolski. 2 pokoje, miejsce postojowe, nowoczesne budownictwo. Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45 m.kw, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 800 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego nowo wybudowanego lokalu w stanie deweloperskim, który zlokalizowany jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich 52.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia centrum Jaworzna. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok.30 m2 zlokalizowany w centrum Jaworzna przy ul. Farnej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze , Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa 4m, posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²180 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok 180 m2, idealny pod działalność usługową, warsztatową, magazynową lub produkcyjną. Obiekt znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł715 m² 41,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy, wolnostojący obiekt magazynowo biurowo usługowy zlokalizowany w okolicach ul. Płochocińskiej. Powierzchnia obiektu obejmuje halę magazynową o powierzchni 550 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

41,43 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal przy jednej z głównych ulic w Bytowie. Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Bytowie przy ulicy Gdańskiej. Lokal o powierzchni 70m2 z możliwością prowadzenia sklepu lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna i przestronna kawalerka w Pyskowicach z możliwością aranżacji 2 pokoi!tgqphd|[] Szukasz jasnego, ciepłego i funkcjonalnego mieszkania na wnajem? Zapraszam Przeczytaj.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow 42 m z balkonem, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²20 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni 19,14 m , usytuowany w samym sercu Zamościa! Lokal znajduje się na I piętrze z bezpośrednim wejściem z ulicy, co zapewnia łatwy dostęp dla.

Szczegóły ogłoszenia

29 600 zł800 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal wielkopowierzchniowy - handlowo-usługowo - biurowy o pow. 800 m2, znajdujący się na I piętrze w dh Gracja. Obiekt monitorowany, strzeżony, z własnym parkingiem. Lokalizacja dh.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł1 314 m² 1,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 1314 m2 usytuowany w miejscowości Szczecinek Czynsz najmu 1 800,00zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe w budynku przy ul. Dymka 200 na poznańskim Chartowie tuż obok jeziora maltańskiego w nowszym budynku o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57 m² 2 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do wynajmu biura w kompleksie serwisowanym przy Rondzie Wiatraczna. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 42m2, umeblowanego, odmalowanego i gotowego do wejścia. Poza nim rezydenci.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia budynek produkcyjny ok 1500 m kw, ogrzewany z parkingiem w bardzo dobrej lokalizacji w Zabrzu. Obiekt murowany, składający się z hali produkcyjnej ok 1340.

Szczegóły ogłoszenia

3,33 zł/m²150 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na restaurację/salę bankietową/weselną/lokalny browar w miejscowości Chobienia, gmina Rudna, powiat Lubin. Lokal znajduje się na poziomie piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

30 672 zł34 091 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu terenu o powierzchni 34091,00 m2. Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł80 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje dla studentek od 01.10.2026 r do 30.06.2027r. Parking przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie studentek kompletnie umeblowane. Blisko uczelni uwm, 10 min drogi pieszo na drugą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

97,20 zł/m²37,55 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie. Pomieszczenia są klimatyzowane, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68,90 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia z dostępem do prywatnej strefy rekreacyjnej? Zapraszamy do wynajmu apartamentu na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²1 000 m² 54 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe powierzchnie biurowe Klasy A. Jest to oferta dla firm poszukujących nietuzinkowego miejsca pracy wśród najlepszych. Komfort i prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

67,20 zł/m²1 580 m² 106 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Centrum katowic biurowiec ktw I Dostępna powierzchnia biurowa - 2026,8m2 Minimalna powierzchnia najmu 446,8m2 Elastyczne biura od loftmill od 1 biurka warunki komercyjne: miesięczny czynsz wywoławczy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe - 2 pokoje - Parter - Taras - Ogród - Spokojna Lokalizacja - Tczew Idealna oferta dla osób indywidualnych oraz firm! Przedmiotem prezentowanej oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²15 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal usługowy w doskonałym miejscu, tuz przy przystanku skm Żabianka. Lokal idealny pod usługi lub handel. Lokal z witryną oraz wc Czynsz jest kwotą brutto. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 760 zł440 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Przemyskiej. Możliwe zastosowania: usługi handel produkcja magazynowanie warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kawalerka w apartamentowcu w świetnej lokalizacji, to idealna opcja dla singla lub pary funkcjonalna, jasna i w pełni gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

15,37 zł/m²130,15 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwo do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku dworca pkp Bogumiłowice na działce o nr. 59/8 obr.

Szczegóły ogłoszenia

27,33 zł/m²47,57 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Chrzanowie na osiedlu Północ- tysiąclecie o powierzchni ok 47,57m2. Lokalizacja o dużym natężeniu komunikacji kołowej (w niedalekiej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij