dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

1 800 zł27,40 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na nowym osiedlu w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 27,4 m 2 mieści się na parterze w nowoczesnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²365,21 m² 26 295 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

English below Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy o powierzchni 365,21 m2, w skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 700 m² 21,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni 1800m2, na działce 2600m2. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²100 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajecia przestronny lokal usługowo-handlowy położony w Łodzi w okolicach ul. Brackiej, dzielnica Bałuty. Opis lokalu: lokal przeznaczony pod działalność usługowo - handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł77 m² 79,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę trzypokojowego, w pełni wyposażonego i umeblowanego, klimatyzowanego apartamentu znajdującego się w ekskluzywnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

46,59 zł/m²44 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta kierowana jest do osób, które chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek lub potrzebują nowej lokalizacji dla swojej działalności. Oferujemy do wynajęcia lokal w Cieszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,28 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Fordonie- bajka w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na piątym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie nowe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w sercu Starego Miasta w apartamentowcu przy ul. Plac na Groblach 5. Oferta dostępna tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł160 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty jest budynek handlowo-biurowy z magazynem o łącznej powierzchni 160 m2 na którą składają się: - magazyn o pow. 66 m2 z osobnym wejściem (wys.magazynu 2,80 m). Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1700 zł + czynsz + opłaty licznikowe(w tym elektryka) + kaucja zwrotna. Dodatkowo jednorazowo opłata dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z widokiem na góry | Taras | Ogródek | Ustroń Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 78 m , położony w malowniczej części Ustronia. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,14 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Psie Pole- zakrzów ul. Zatorska, oddzielna kuchnia 2-pokojowe, nieprzechodnie, mieszkanie na wynajem - ul. Zatorska Mieszkanie o powierzchni 48,14 m w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,40 m² 75,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z miejscem postojowym na nowym osiedlu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Krakowa. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 €2 000 m² 4,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni ok. 2000 mkw. w Zabrzu, z możliwością prowadzenia operacji produkcyjnych. Jest możliwość wynajęcia większej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

78,76 zł/m²113 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m , zlokalizowany w samym sercu miasta przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę na wynajem , zlokalizowane przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51,60 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z przestronną sypialnią - Al. Kijowska/krowodrza! lokalizacja Mieszkanie znajduje się u zbiegu Al. Kijowskiej i ul. Wrocławskiej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²105 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Szczawna Zdroju,nadający się na dowolną działalność usługową lub handlową.Pierwotnie była tam duża sala sprzedażowa z zapleczem, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

35,02 zł/m²26,30 m² 921 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Adres: pl. Słowiański 1/3, elbląg Powierzchnia: 26,30 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 105 o pow. 3 154 m2 będąca w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A Cena: 35 zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Na wynajem komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , usytuowany na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1800 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

10 035 zł351 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana na terenie przemysłowym, dobrze skomunikowana z obwodnicą Trójmiasta i drogą S6. Na całkowitą powierzchnię 351 m2 składają się: część.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł59 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | 59 m | 2 balkony | zamknięte osiedle | Wysoka, ul. Chabrowa Lokalizacja Wysoka, ul. Chabrowa 87, gmina Kobierzyce bezpośrednie sąsiedztwo Wrocławia. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł43 m² 55,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 43m2, bardzo ładnie i nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie. Pełne wyposażenie. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²127,48 m² 7 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o metrażu 127,48 m netto, dostępna od zaraz, zlokalizowana w nowoczesnym budynku Szyperska Office Center w Poznaniu. To biurowiec klasy A, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kolejowa 7/1, niemcza Powierzchnia użytkowa: 45,00 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30 zł/m2 koszty dodatkowe najmu lokalu: - woda + ścieki ok. 40 zł na osobę miesięcznie - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

19,87 zł/m²470 m² 9 337 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną W północnej cześci bielska-białej atuty nieruchomości: powierzchnia ok. 470 m 2 , to przestrzeń dostosowana do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²400 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa powierzchnia warsztatowa około 400mkw, podzielona na dwie części z przejściem pomiędzy nimi. Lokal okolo 80, lokal około 380 mkw plus dodatkowy soclaj i biuro około 60mkw, plus kantorek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalnie zaprojektowana przez architekta kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą oraz dzienną w samym centrum przy ul. Odrzańskiej we Wrocławiu. Kawalerka jest wyposażona we.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem lokal - poziom -1- wysoka piwnica idealne na siłownię lub sale treningowe przy ul. Szczecińskiej nr 25a w Koszalinie, w 4 piętrowym obiekcie biurowo-usługowym. Osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²88 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego lub magazynowego Bydgoszcz - Bartodzieje Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 18 m , położony na bydgoskich Bartodziejach. Do całego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł69 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe | 70 m2 | ogród + taras | Grabiszyn opiekun oferty sylwia bednarska Tel:   e-mail:   (For English scroll down) ***WOLNE OD.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 200m2 składający się z kilku sali sprzedaży, zapleczy socjalnych dwóch łazienek oraz wc. Lokal parterowy w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 200m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina gabinetowy układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | kilińskiego | centrum miasta Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 30 m 2 , położone na pierwszym piętrze budynku w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²158,33 m² 3 958 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku dworca pkp w Nowym Sączu przy ul. Kolejowej 13.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 996 zł214 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa, położona w bardzo dobrej lokalizacji, dobry dojazd do drogi krajowej [5] w kierunku Gdańska oraz do drogi krajowej nr [10] , ogrzewana, budynek ocieplony. Nie pyląca.