dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

1 200 zł554 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow 554 m2 w centrum Bierunia Starego tuż przy rynku. Powstała jako plomba z wyburzonego budynku. Możliwe zagospodarowanie, pod handel, usługi, parkingi. Polecam. Cena dzierżawy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo, podwale 82.

Szczegóły ogłoszenia

27,40 zł/m²292 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Majewska Nieruchomości oferuje do wynajęcia halę magazynowo-usługową o powierzchni 292m2 położoną w Myślenicach przy ul. Drogowców. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

5 zł/m²2 000 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. zaprasza do współpracy oddając w najem teren o powierzchni ok 2000 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Do wynajęcia jest teren, położony przy ulicy Łowińskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 500 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta wydzierżawienia - plac Z budynkiem pod stację benzynową Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wydzierżawienia nieruchomości komercyjnej, idealnie przystosowanej do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²290 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% prowizji prowizję agencji pokrywa właściciel nieruchomości Lokal handlowy z witryną ok 300 m , zachodnie Śródmieście Łodzi Proponujemy do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy ul. Grzegórzeckiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem | przestronne mieszkanie w kamienicy | ul. Szewska, garbary - Poznań Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe / nowa letnica Przedstawiamy ofertę mieszkania znajdującego się na terenie inwestycji "nowa Letnica" wybudowanej przez dewelopera Robyg. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²10,50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 1 pokój w pełni wyposażony z łazienką wspólną na piętrze. Świetna lokalizacja, baza wypadowa do obwodnicy, do Sopotu czy też do centrum miasta. Umowa na dowolny okres czasu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,50 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem studio o powierzchni 37,5 m kw położone w nowym budynku przy al. Daszyńskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²220 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 220 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane na nowym Osiedlu Wrzosowa w Tarnowie. Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²10,13 m² 304 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowo-magazynowy o powierzchni 10,13 m2, zlokalizowany w Zielonej Górze , przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²31,74 m² 1 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję przestronny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 31,74 m do wynajęcia za 1900 zł netto miesięcznie. Biuro idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²14,06 m² 703 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem pomieszczenie biurowe w dobrej lokalizacji. Pomieszczenie nie umeblowane, odświeżone po poprzednim najemcy. W kwocie najmu znajdują się wszystkie opłaty (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny apartament z tarasem na wynajem - Klonowa Wysoki standard wykończenia! wolne od 04.05.2026 r.! na wynajem mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

58 941 zł2 183 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne od stycznia 2027 r. Hala magazynowa zlokalizowana w przemysłowej części Gdyni, bardzo dobrze skomunikowana zarówno z portem i centrum miasta, jak i obwodnicą Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²98,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Spełnij swoje marzenie o własnej restauracji. Oferujemy Państwu do wynajęcia sale restauracyjną z kuchnią w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²123,10 m² 4 677 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²363 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia cały obiekt o powierzchni 363 m2. Przeznaczony na biura, usługi lub inną działalność adekwatną do lokalizacji i otoczenia. Doskonała lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wynajem, szczecin, dobra Szczecińska, dom na wynajem, wolnostojący, bardzo wysoki standard. Dom jednorodzinny na wynajem - Dobra (ok. 15 km od Szczecina) Do wynajęcia wygodny i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²14,13 m² 1 203 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale biurowe dostępność 24 H (białystok, śródmieście, warszawska)polecamy Państwu lokal biurowy położony w idealnej lokalizacji w okolicy centrum przy ul Warszawskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł550 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław / krzyki / klecina Plac o pow. 550 mkw. do wynajęcia, plac ogrodzony, betonowy. Wolne od zaraz. Cena: 5 zł/mkw. netto. Kaucja dwumiesięczna brutto Kontakt: katarzyna Sobolewska, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

6 000 zł172 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 172m2. Magazyny z automatyczna bramą wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m. Całość obiektu zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Połaniec

Połaniec,świętokrzyskie

1 931 zł2 575 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Połaniec. Przedmiotem oferty jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia - lokal handlowy na 1 piętrze o powierzchni 400 m - możliwość podziału na mniejsze lokale: 200 m, 100 m, 50 m - duża ilość przyłączy wody - światłowód, - płytki.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²66 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy o pow. 66 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w Ustroniu Morskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,97 m² 55,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Biuro nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piltza 50 w Krakowie. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrone mieszkanie W miasteczku wilanów Dobra lokalizacja | Nieumeblowane | Jasne wnętrza | Spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym, * sypialnia 1, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 zł54,90 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow. 54,90 m2 , mieszczący się w budynku stacji kolejowej w miejscowości Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,90 m² 50,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Aby obejrzeć nieruchomość i jej otoczenie kliknij w ikonę video. Mieszkanie 2-pokojowe z loggią przy ul. Michałowskiej - dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia : Lokal użytkowy o pow.20 m 2 w Milanówku, składający się z jednego pomieszczenia oraz wc ; lokal klimatyzowany; jest światłowód ; do lokalu przydzielono 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, nieduże mieszkanie z loggią w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni 31 m2. Opis mieszkania Mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

26 186 zł1 190,25 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta teren przemysłowy Proponuje do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1190,25m 2 położoną na parterze obiektu produkcyjno-magazynowego. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²340 m² 14 637 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 340 m2 usytuowany w północnej części Kielc. Budynek jednokondygnacyjny, parterowy, wyposażony w duże witryny na dwóch przeciwległych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Luksusowy dom na wynajem | 450 m | duży ogród | taras 80 m | klimatyzacja | możliwość najmu z meblami lub bez | przestrzeń rekreacyjna Przestronny i elegancki dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 24 m , położone na wysokim parterze w budynku ze starszego budownictwa, przy ulicy Fiołkowej. Lokal idealny dla jednej osoby, która szuka wygodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

59,06 zł/m²254 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Niezależny moduł biurowy w nowoczesnym kompleksie biurowo-handlowo-mieszkalnym. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, z bogatą infrastrukturą usługowo-handlową. Biuro wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

80,65 zł/m²155 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy w wyjątkowej lokalizacji Na wynajem oferujemy przestronny lokal usługowy położony na parterze nowoczesnego apartamentowca, w reprezentacyjnej i zadbanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach