dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok - ulica Jana III Sobieskiego osiedle bojary Nowe budownictwo Wysoki standard Nowoczesne mieszkanie Blisko centrum Pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowa oferta. Oferuję do wynajęcia przestronny dom w miejscowości Ciele/ Białe Błota dla pracowników. Czynsz : 10 000 zł Kaucja 2 miesiące ( pierwsza przy umowie, druga na przelew). Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2026 roku przy ul. Myśliwskiej 66D w Krakowie. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21,04 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę usytuowaną w Zabrzu przy ul. Witosa 8, lokalizacja sprzyja zarówno osobą zmotoryzowanym, łatwy dojazd do A1, więc z łatwością dojadą Państwo do miast.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem wyjątkowy zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²185 m² 13 875 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w budynku położonym w Rzeszowie dzielnica budziwój. W budynku znajduje się winda i udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia lokalu 185 m2. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²680 m² 38 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 680 m2 zajmujący większą część I piętra w kameralnym biurowcu w Bronowicach.Możliwość wynajęcia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł220 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do wynajęcia 3 kondygnacyjny segment środkowy o powierzchni 220m2 na marymoncie-kaskada. Cicha, spokojna, zielona, bezpieczna okolica. Znakomita, szybka komunikacja z centrum, 3 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia piękne, klimatyczne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym na osiedlu Szydłówek, przy ulicy Bukowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²647,79 m² 7 126 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro położone w centrum Gdyni w eleganckim biurowcu Baltic Business Center. Lokalizacja zapewnia nam doskonały dostęp do komunikacji, zaledwie 3 minuty do Dworca Głównego, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 €40 000 m² 3,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala produkcyjna do wynajęcia w Zabrzu, proponowana powierzchnia magazynowa wynosi ok. 40 000 mkw. - jest możliwość wydzielenia mniejszych modułów. Powierzchnia A-klasowa, dostęp przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł54 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować nowe mieszkanie do wynajęcia, na ul. Wyszyńskiego składające się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²40 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony w Dąbrowie Górniczej przy ulicy 11 Listopada 13. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w budynku wolnostojącym, dwukondygnacyjnym. Powierzchnia 40.

Szczegóły ogłoszenia

42,07 zł/m²1 400 m² 58 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zaprojektuj swój własny biznes.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²253 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław Krzyki - Południe Polecamy do wynajęcia lokal biurowy na piętrze budynku usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej arterii komunikacyjnej na południu Wrocławia. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²20,40 m² 306 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Dobrym Mieście, przy ul. Zwycięstwa 50/2. Lokal znajduje się na parterze w budynku Dworca. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 20,40 m2. Wywoławcza stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²320 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wysoki lokal magazynowo handlowy zlokalizowany w ścisłym centrum Otwock, zaledwie 3 minuty od stacji skm. Najważniejsze atuty: dwa niezależne wejścia od ulicy oraz od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowany pokój, dla jednej osóby, w mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju. Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54,86 m² 3 017 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 54 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Więcej informacji pod tel.   Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

39,38 zł/m²19,50 m² 768 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 19,50 m2 ( parter) w budynku dworca pkp Łowicz Główny. Opis lokalu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²61,21 m² 1 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: cisna 77, cisna Powierzchnia najmu.: 61,21 m2 Liczba pomieszczeń: 12 Grunt: dz. ewid. nr 159/6 o pow. 1 197 m2 Cena: 25 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²525 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 525 m2, położony na działce o powierzchni 577 m2, w centrum Węgorzewa, przy Alejach Wojska Polskiego. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

27 000 zł1 332 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Magazyn z rampą. Koszalin, osiedle Nowobramskie. Obiekt magazynowo, produkcyjno - biurowy o pow. 1332 m2 położony w Koszalinie na osiedlu Nowobramskim. Obiekt składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²68,84 m² 757 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł471 m² 21,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:17 817 m²

Oferta dla poważnego inwestora. Do wynajęcia kompleks restauracyjno-weselny położony na działce o pow. ok 18000 m2 Kompleks składa się z: - budynku głównego ( pow. zabudowy 471m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 €/m²250 m² 5 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Biuro 250 m.kw. w nowoczesnym 9-kondygancyjnym budynkiem biurowym, oferującym na wynajem ponad 7000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Konstrukcja budynku umożliwia funkcjonalną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²126 m² 6 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia ok. 126 m.kw.- w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²333,20 m² 13 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych na I piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Pułaskiego 52 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł81,50 m² 116,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy detal ten apartament na Mokotowie łączy ponadczasową elegancję z nowoczesną funkcjonalnością. Wysokie, 310-centymetrowe.

Szczegóły ogłoszenia

85,07 zł/m²4,37 m² 372 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy (boks) o powierzchni 4,37 m2 , usytuowany w budynku dworca w Radomsku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

82,14 zł/m²140 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Samodzielny lokal oferowany do wynajęcia na cele biurowe na V piętrze kamienicy przy Al. Jerozolimskich Podział powierzchni : recepcja,6 gabinetów2 wcpomieszczenie gospodarczekuchnialokal.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł291,60 m² 30,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta wynajmu obiektu dla pracowników - okolice zielonej góry | wilkanowo | Szukasz komfortowego miejsca zakwaterowania dla pracowników w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 2 400 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²26 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tani lokal w Super lokalizacji po kapitalnym remoncie! Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 26 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo- usługowym , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

4 560 zł240 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na wynajem hala magazynowa, usługowa, produkcyjna? Mam dla Ciebie halę w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 2 40 m2. Wejście do hali przez rampę. Dojazd do posesji asfaltem. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,70 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, w Centrum Włocławka, przy ul. Chopina, wykończone, w pełni umeblowane, z wyposażeniem:.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł168 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

: krótko: fort Cze/ Mokotów | Biuro do wynajęcia wśród zieleni: 168 m2 z balkonem | 2 duże miejsca w garażu pod budynkiem | Ostatnie piętro Prestiżowa powierzchnia biurowa w unikatowej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²125,57 m² 6 906 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne biura w nowoczesnym budynku biurowo-magazynowym. Do wynajęcia są dwa, przestronne biura położone obok siebie, które znajdują się na II piętrze w nowoczesnym budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okólna

Piła,wielkopolskie

15,38 zł/m²130 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 130 m na wynajem - Piła, os. Zamość, ul. Okólna / Młodych Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 130 m w Pile, zlokalizowany na osiedlu Zamość , przy ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²130 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| powierzchnia biurowa około 130mkw położona w Michałowicach w pobliżu Al.Jerozolimskich. Lokal posiada hall z recepcją/poczekalnią przy wejściu, główną salę typu open space.