dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 551 ogłoszeń

31,87 zł/m²91 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo usługowy o powierzchni 91 m2, położony w centrum miasta przy ul. Lisa Kuli. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście 2-pokojowe mieszkanie (pow. 53 m2) zlokalizowane blisko stacji Metra w kompleksie Babka Tower, przy Al. Jana Pawła II. Lokalizacja nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe o pow. ok. 140 m2 znajdujące się w budynku dworca Wisła Głębce położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie, położone w ciekawej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Seweryna Goszczyńskiego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²99,50 m² 3 483 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Bydgoszcz Główna jeden z największych dworców kolejowych w Polsce oraz największy w województwie kujawsko-pomorskim. Przed budynkiem mieszczą się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,40 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | ul. Metalowców | parking | winda Keller Williams z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Metalowców 29a.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Wyjątkowy apartament w inwestycji Ilumino w samym Centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego 121b na 9 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł76,26 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta, a za oknem rzeka, zieleń I panorama katedry Takie połączenia w Poznaniu zdarzają się naprawdę rzadko. To mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł91 m² 21,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokal użytkowy znajduje się w gminie Bierutów przy głównej drodze na trasie Namysłów - Oleśnica i jest doskonałą inwestycją dla osoby chcącej posiadać nieruchomość, która przynosi.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 038 m² 11,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa oferta wynajmu działki zabudowanej budynkiem biurowo-magazynowym wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) tylko 3 km od wrocławskiego Rynku. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł28 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w meg real estate*** Meg Real Estete zaprasza na prezentację 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 28 m2 na wynajem w Białymstoku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł81,27 m² 29,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze w centrum Bytomia, ul. Dworcowa do wynajęcia. Lokal o powierzchni 81,27 m2 składa się z przestronnego, słonecznego salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²64 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się na drugim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 80 m na wynajem - Osiedle Polne Domy Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w spokojnej i cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²19,50 m² 1 034 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 19,5 m2 położonego w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Centralna. Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł157 m² 31,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 654 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Prezentujemy nieruchomość o ogromnym potencjale przy ul. Sienkiewicza w Mielcu. Dzięki dużej powierzchni gruntu (16 arów) oraz przestronnemu domowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English :) Prezentuję do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²260 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe do wynajęcia w centrum Olsztyna. Położone na I oraz II piętrze, w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki powstałej ( 2021r.) inwestycji na Gumieńcach. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój z jednoczesnym dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu pomieszczenie biurowe 160m2 Trakt św. Wojciecha. Biuro o powierzchni 160 m2 na pierwszym piętrze z osobnym wejściem. Cztery pokoje, sala konferencyjna, kuchenka dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł36,12 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczny 2-pokojowy apartament znajdujący się na Mokotowie przy ul. Mariana Zdziechowskiego, w prestiżowej inwestycji Art Deco. Apartament z zacisznym balkonem położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego najemcy! Oferuję na wynajem nowoczesny, luksusowy apartament typu studio (kawalerka) o wysokim standardzie, położony na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Global Office Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

94,81 zł/m²137,12 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

OD zaraz, świetna lokalizacja! przestronny, ustawny lokal usługowo handlowy W prestiżowej loklizacji centrum miasta. Lokalizacja: lokal mieści się w sercu Gdyni - Yacht Park Marina, co sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z ogrodem nad Wisłą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie znajdujące się w inwestycji Apartamenty Ludwinów.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,21 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł43,95 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem ładny, jasny 2-pokojowy apartament z dużym balkonem. Mieszkanie o pow. 43.95 m2 położone jest na 6 piętrze nowego budynku wyposażonego w windę.Składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:10/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego 3 pokojowego mieszkania w Rzeszowie w inwestycji której nie muszę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dom Przy Źródle przy ul. Kalwaryjskiej / Podskale. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

95 700 €33 000 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala / magazyn o powierzchni nawet 33 000 mkw. (możliwy mniejszy metraż) dostępny od zaraz. Istnieje możliwość elastycznego okresu najmu oraz dopasowania wielkości modułu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²70 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajem nr oferty: wldoc1161 powierzchnia: 70 M2 lokalizacja: legnica, kopernik Kategoria: lokal usługowy- biurowy Liczba pomieszczeń: 2 Piętro: i Przedstawiamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²540 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| wyjątkowa restauracja gotowa do natychmiastowego działania - idealna na wesela, przyjęcia i wydarzenia okolicznościowe Szukasz lokalu gastronomicznego, w którym możesz rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

14 024 zł5 701 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajmu działkę o nr ewidencyjnym 2500/152, obręb Kochłowice o pow. 5701,00 m2 usytuowaną w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze w budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

22 800 zł1 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1200 m . > posadzka przemysłowa niepylna > brama wjazdowa > bardzo wysoka moc energetyczna > wysokość 7 m > ogrzewanie gazowe > możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł55,30 m² 23,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu trzypokojowego mieszkania typu M-4 o pow. 55,30m2 w pawłowicach Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze , jest możliwość korzystania z dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł460 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o pow. 460 kw (w tym powierzchnia biurowa i socjalna 110mkw) zlokalizowaną w kompleksie budynków przemysłowo- produkcyjnych w Kielcach. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²4 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 4,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu w Białymstoku? Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal położony na parterze wolnostojącego budynku na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

75,99 zł/m²32,90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Na wynajem lokal użytkowy w prestiżowym biurowcu w centrum Jeleniej Góry, u zbiegu głównych szlaków komunikacyjnych, co zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Mosina

Mosina,wielkopolskie

12 500 zł510 m² 24,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nieruchomości idealnej na prowadzenie działalności gospodarczej? Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu budynku produkcyjno-magazynowo-biurowego położonego w miejscowości.