dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy, tuż obok Galerii Świdnickiej - idealne dla osób ceniących komfort, przestrzeń i charakter! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²146,50 m² 2 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu zlokalizowanego w Tłuszczu przy ul. Warszawskiej 4. Przedmiotowy lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na parterze w poszukiwanej lokalizacji - osiedlu Nad Jarem, przy ulicy Leszczyńskiego. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ok. 48 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy na parterze (2-poziomowy) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny, niezależny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku, idealny pod biuro, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł315 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom na dużej działce (2570 mkw), aktualnie Z częścią biurową I mieszkalną, z ponad 500-metrowym utwardzonym kostką placem Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

21 941 zł105 m² 208,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament zlokalizowany w sercu Powiśla. Nieruchomość Apartament o powierzchni 105 m2 znajduje się na 4. piętrze budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

70,67 zł/m²283 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Leszno reprezentacyjny lokal gastronomiczny 283 m w Leszczyńskich Młynach | Wysoki standard | Klimat i potencjał | Okres karencyjny Mam przyjemność zaprezentować przestronny, wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²242 m² 14 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowy położony w centrum Piaseczna. Wynajem budynku składającego się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 242,90 m2. Rozkład: parter 49 m2, piętro pierwsze 96 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

73,11 zł/m²56,76 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! lokal użytkowy / 56,76 m / wejście od ulicy / po remoncie / ul. Krupnicza wrocław Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 56,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²160 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal II kondygnacyjny parter i pietro oraz piwnice, nowy luksusowo wykończony, posadzki płytki , sufity podwieszane z oświetleniem )wys. pom. 3,00m , klimatyzacja, obecnie 1 duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

30,06 zł/m²80 m² 2 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowo-handlowy o powierzchni ok. 80,18 mkw. usytuowany na parterze w 4 kondygnacyjnym budynku w centrum miasta, z dobrą komunikacją. Dodatkowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²126 m² 5 418 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie Biura Nieruchomości okazja przedstawiamy Państwu na wynajem pokoje w funkcjonalnym budynku usługowym o dużym potencjale inwestycyjnym, położonym w atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 820 €9 000 m² 3,98 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 9 000 mkw, położony we wschodniej części Sochaczewa. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy O powierzchni 40 M2 na ulicy stolarskiej Lokal typu open- space mieści się na drugim piętrze kamienicy z windą tuż przy Małym Rynku. Lokal gotowy do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²70 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 70 m2 na 5 piętrze- okole. 3 pokoje osobne. Możliwość wynajęcia mniejszego metrażu lub większego. Lokal znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Winda -jest Szklane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na wynajem klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe tuż przy Rzeszowskim Rynku! Lokalizacja w samym centrum miasta. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²90 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe i biurowe w budynkach inwestycji Bella Vista. Przeznaczenie lokali to gastronomia, biura, usługi, handel, fryzjerstwo, kosmetyka, gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Szczecin,zachodniopomorskie

32,09 zł/m²233,69 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowego-biurowego znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku o charakterze handlowo-usługowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 233,69m2, na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

76,90 zł/m²21 m² 1 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł58 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferuję do wynajmu halę magazynową murowaną ok 58 m kw, w Mikołowie. Opis nieruchomości: obiekt murowany nieogrzewany o wymiarach: długość ok 15 m Szerokość ok 4,00.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Spalice,dolnośląskie

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w zabudowie szeregowej, spalice 73 m , balkon, ogródek, parking. Szukasz funkcjonalnego domu z szybkim dojazdem do Wrocławia i Oleśnicy? Ten dom w zabudowie szeregowej łączy.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²204,88 m² 32 781 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 204,88 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada się: -Open space -łazienka lokalizacja: centrum Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia Plac Utwardzony. Bardzo dobra lokalizacia, dojazd tirów. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Helena Dębska (licencja nr.4669) Osoba do kontaktu: Irina.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²140 m² 7 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam do najmu powierzchnię biurową w bardzo wysokim standardzie i z doskonałym dojazdem do Poznania. Znajduje się ona w znanym kompleksie younick Technology Park w podpoznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²307 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokal położony w samym centrum Warszawy. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności hotelowej - całodobowa recepcja, winda, miejsca parkingowe zewnętrzne i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,50 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią przy ulicy Krzywy Zaułek (obok bronowickiej/piastowskiej) Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,5m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy lokal pod działalność gospodarczą w Legnicy w sąsiedztwie ulicy Złotoryjskiej w Legnicy. Lokal można zaadaptować na dowolną działalność gospodarczą. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej. Lokalizacja z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

74,68 zł/m²79 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z witryną - ul. Monte Cassino 6, kraków | 79 m | miejsca parkingowe | od 1 maja Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna cena! Lokal o powierzchni 42 m 2 usytuowany na parterze w Białobrzegach. Znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjno- handlowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²75 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 zł77 m² 8,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazynu o pow. 77 m2 usytuowany koło budynku Dworca pkp w Tychowie. . Budynek dworca jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić komfortowy dom z bezpośrednim wejściem do Lasu Kabackiego! -english version available below- atuty Wysoka jakość materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł12 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa niezależne, umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym na wrocławskim Biskupinie Oferuję na wynajem dwa oddzielne, w pełni umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

54,25 zł/m²55,30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 55,30 m2 Gdańsk- otomin. Biuro znajduje się na drugim piętrze w budynku biurowym klasy A. Biurowiec ogrzewany na ekologiczną pompę ciepła. W każdym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia kawalerka położona na ulicy Wiślickiej na Ochocie. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²837 m² 10 044 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowej budynek przy Jeziorze Malta, poznań Dostępne do wynajęcia poza biurem o powierzchni 1025 m , po włączeniu do zaawansowanego budynku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 177 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sobin, polkowice, działka, 3 ha, wynajem, 3 000 zł za miesiąc. Na wynajem grunt rolny w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczony symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²205 m² 5 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe w zabytkowej kamienicy klasy A, z windą, w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal 205m2 , na 2p., w oficynie. Układ gabinetowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

45,35 zł/m²86 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-