dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

765 zł63,74 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8. Prowadzący postępowanie: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Wschód II, ul. Kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

30 240 zł864 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia - magazyn 864 m | kraków, płaszów / rybitwy duży przydział mocy! Idealne miejsce na: składowanie | magazynowanie, hurtownię, e-commerce, lekką produkcję, usługi lub zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w Zduńskiej Woli o powierzchni 15 m2, usytuowany na I piętrze zadbanego budynku w okolicy Ratusza i centrum miasta. Samo pomieszczenie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²322,40 m² 12 896 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Szukasz miejsca, które będzie wsparciem dla Twojego biznesu, a nie tylko adresem do umowy? Przy ul. Racławickiej w Koszalinie znajdziesz do wynajęcia powierzchnie biurowe idealne dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł56,92 m² 26,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy rozkład pomieszczeń, ta oferta przy ul. Pomorskiej 87 jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam do wynajmu 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł77 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27,77 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka. Lokalizacja : Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m 2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²128 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię 128 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Sudecki w Jeleniej Górze komfortowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł63 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla koneserów miejskiego życia, poszukujących komfortu i prestiżu w dynamicznej części Warszawy, prezentujemy wyjątkowy apartament na wynajem. Ta oferta skierowana jest do osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

181 200 zł9 060 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala (nr 50) o przeznaczeniu magazynowo - produkcyjnym, pow. ok. 9400 mkw., zlokalizowana w przemysłowej części miasta Bielska - Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 zł256 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenie magazynowe pow. 256,00 m2 usytuowane w budynku dawnej ekspedycji towarowej. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

68,73 zł/m²28,37 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem idealna lokalizacja w spokojnej okolicy! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 28,37 m w budynku, w którym znajduje się również kilka innych przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie | Osiedle Architektów | balkon | klimatyzacja | parking Na wynajem nowe mieszkanie 30 m przy ul. Zawiszy Czarnego - Osiedle Architektów. Idealne dla singla lub pary. Możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

36,89 zł/m²103 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum Cieszyna na wynajem Lokal znajduję się w idealnej lokalizacji praktycznie położony jest w samym centrum Cieszyna około 100 metrów od rynku. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²70,52 m² 6 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalne biuro Z widokiem na wisłę W eleganckim biurowcu Przy Wiśle | Reprezentacyjny budynek | Świetna komunikacja | Parking ***** budynek: wisła Plaza to nowoczesny biurowiec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

36,21 zł/m²27,62 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal dopasowany do Twojego biznesu idealna przestrzeń na start lub rozwój działalności Na wynajem lokal użytkowy, który zostanie w pełni przygotowany i dostosowany pod potrzeby nowego.

Szczegóły ogłoszenia

4,89 zł/m²613 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia kompleks obiektów - 613 m z placem 3947 m2 | czynsz 3 000 zł netto Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość komercyjną składającą się z kilku budynków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52m2, w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30,88 m² 97,15 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Świeżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł851 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Obiekt produkcyjno- składowy znajdujący się na terenie 4128 m2 oznaczonym w mpzp symbolem K4.4P: -przeznaczenie podstawowe: tereny przemysłu, tereny usługowo-produkcyjne -przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²545,36 m² 31 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**oferta Najmu Powierzchni Biurowej w Budynku Dwór Hamburski** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowym budynku Dwór Hamburski, który w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni ok. 1.000m2 znajdująca się na pierwszym piętrze budynku produkcyjno - magazynowego leżącego na działce o powierzchni ok. ponad 1ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie bierze udział w programie Lekki Start najem bez kosztów wstępnych! Chcesz uniknąć zamrażania dużej kwoty na początku najmu? Obawiasz się kosztów kaucji i prowizji przy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²30,70 m² 1 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 30,7 m2) usytuowany na 3 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

75,03 zł/m²279 m² 20 932 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa - 279,1 m - Rzeszów, dworzysko, ul. Technologiczna Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową 279,1 m znajdującą się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł56,20 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania do wynajęcia w sercu miasta. Mieszkanie składa się z: -dużego jasnego pokoju, -sypialni -niewielkiej przestrzeni na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,57 zł/m²90 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal, magazyn ok. 90 m2 z biurem ok. 10 m2. Duża przestrzeń do własnej aranżacji np. magazyn, hurtownię, z przeszklonym pokojem biurowym ok. 10 m2 na pozostałą część.

Szczegóły ogłoszenia

10 200 zł1 141 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa - całe 2 piętro budynku położonego na terenie ogrodzonym w świetnej lokalizacji na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego, na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł36,01 m² 124,97 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowy studio z miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

208 947 zł7 600 m² 27,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni 7 600 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł97,60 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem dla firm/ 4-8 pracowników Mieszkanie znajduje się w Jaworznie przy ul. Krakowskiej na wysokim parterze w kameralnym budynku dwukondygnacyjnym. Opis mieszkania: mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Hala produkcyjna magazynowa od 500 do 3000 m2 Do wynajęcia hala magazynowa. Najmniejszy moduł 500 m2. Moduły można łączyć. Posadzka przemysłowa bezpyłowa. Wysokość hali od 6 do 9 m. Dostępny prąd.

Szczegóły ogłoszenia

83,01 zł/m²43,28 m² 3 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²378 m² 23 436 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²99 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 99 m2 na czwartym piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ulicy Henryka Kamieńskiego w Krakowie.Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 (powierzchnia użytkowa 1 200 m2).Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł300 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn o powierzchni 300m2. Cztery bramy wjazdowe z poziomu zero. Wysokość 3,5-4m2. Lokal składa się z przestrzeni magazynowej, biura, łazienki. Teren ogrodzony, plac.

Szczegóły ogłoszenia

16,25 zł/m²400 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 400 m2 w świetnej lokalizacji. Oferta dostępna tylko w wgn Nieruchomości. Hala zlokalizowana w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,30 m² 65,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany. Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż przy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij