dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

1 700 zł26,60 m² 63,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 26,60 m , położonego na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnych i w pełni wyposażonych 2 pokoi na Mokotowie? Najlepiej po remoncie? Mamy coś dla Ciebie. Mieszkanie wolne do zamieszkania od 1 czerwca 2026 r. Możemy prezentować już teraz. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²47,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 47,5 m2 z balkonem w centrum Radzymina. Kamienica położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, o dwa kroki od linii autobusowej, blisko krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54,51 m² 45,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 61,38 m ! Nieruchomość położona na 1. piętrze w dobrze skomunikowanej części Kalisza łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i widne mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy, mieszczącej się na Placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie. Mieszkanie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 zł745 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na wynajem działka budowlana położona w północnej-wschodniej części Bielska-Białej. Nieruchomość o powierzchni 7,45 ar znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 zł39,18 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia z możliwością dopłat do czynszu Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,18m2 usytuowane na 3 piętrze z balkonem o pow. 2,71 m2. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł70 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjn W cenie W pełni umeblowany i wyposażony 3pokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji blisko Metra Dworzec Gdański z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

33,06 zł/m²363 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property z przyjemnością prezentuje ofertę najmu lokalu usługowego o powierzchni 363mkw położonego na parterze w Mielcu przy ul.Ducha ŚwiętegoLokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²27 m² 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 27m2. Bezpośrednio od właściciela Czynsz najmu 36zł/m2 + koszty+ media. Kompleks biurowy Opolska 22 mieszczący się w centrum Katowic, to zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł49,15 m² 35,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim bloku położonym przy ul. Pomorskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - kuchni z oknem wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł50 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji wraz z miejscem postojowym! Mieszkanie znajduje się w całkowicie nowym budynku z reprezentacyjnym wejściem i klatką.

Szczegóły ogłoszenia

34 538 zł2 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem halę produkcyjno-magazynową wraz z zapleczem biurowym o powierzchni ok 2500 m2. Hala położona jest na parterze budynku. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum Proponuje do wynajęcia lokal usługowo-magazynowy o łącznej powierzchni 33,0m 2 położony w kompleksie usługowym nieopodal Centrum. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł8 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji! Działki do wynajęcia w Gdańsku Osowej bezpośrednio przy Obwodnicy, castoramie, black Red White. Możliwość najmu powierzchni od 1000m2. Działka może zostać utwardzona na.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²110 m² 1 595 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia prestiżowa powierzchnia w nowoczesnym biurowcu Carbon office tuż przy scc. Lokal 110m2, gotowy do wprowadzenia. W budynku recepcja, 3 windy, parking podziemny oraz naziemne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 216 zł109 m² 20,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o specyfikacji magazynowo-biurowej, położony w ścisłym centrum handlowo-usługowym Olsztyna przy ul. Składowej 3 Zestawienie pomieszczeń (109.

Szczegóły ogłoszenia

79,98 zł/m²335,08 m² 26 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 335.08 m.kw. o przeznaczeniu handlowo-usługowym z możliwością aranżacji na gabinety medyczne. Wejście do lokalu bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

56,76 zł/m²74 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy - centrum Sieradza, aleja Pokoju Szukasz idealnego miejsca na działalność usługową, handlową lub biurową? Zobacz ten atrakcyjny lokal w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

94,20 zł/m²138 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament przeznaczony do wynajmu na cele biurowe zlokalizowany w eleganckiej kamienicy w sercu Saskiej Kępy. Nieruchomość: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej części Pragi - Bohema, ul. Szwedzka 30 Jeśli szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl życia z artystycznym klimatem starej Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²48 m² 1 296 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Centrum Chrzanowa o powierzchni ok 48 m2. Bardzo dobra lokalizacja ul. Krakowska w Chrzanowie (ulica o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie na prezentację komfortowego mieszkania w Fordonie ulica Prof. S. Kaliskiego. Na wynajem przytulne mieszkanie w pełni urządzone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu!.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Dominów,lubelskie

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala o powierzchni 600m2, która idealnie sprawdzi się jako skład np. budowalny lub typowy magazyn. Parametry hali: - wymiary hali 27x22m, - wysokość składowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,70 m² 41,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,70 m2 , usytuowane na I piętrze w nowym bloku na osiedlu Barwinek przy ul. Starowapiennikowej. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²942,32 m² 16 019 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 135 m netto (145 m brutto), zlokalizowane w prestiżowym biurowcu w samym sercu Warszawy. Lokal znajduje się na 9. (najwyższym) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

810 zł150 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:810 zł

810zł to cena za miesiąc od osoby! Dom do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Rumi. Niedawno został skończony remont domu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo usługowy w ścisłym centrum miasta Ostrów Wielkopolski przy ul. Wolności. Lokal o powierzchni 110m2, składa się z dużej sali sprzedaży, 2 wc i zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy Grzybowskiej 4. Rozkład: apartament o powierzchni 63m2 znajduje się na 10 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

47 600 zł1 400 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna 1400 mkw. blisko centrum Krakowa. Obiekt wyposażony w 2 bramy z poziomu 0, świetliki, ogrzewanie i bezpyłową posadzkę,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²190 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o powierzchni 190m2 idealny pod działalność handlowo-usługową, gastronomiczną - ścisłe centrum Chrzanowa przy dworcu autobusowym. Lokal składa się z parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55,54 zł/m²45,01 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. Bestate Nieruchomości oferuje do wynajmu przestrzenny i pomysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł87,50 m² 67,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie biura na wynajem, wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 87,5 m , położone na 2. piętrze w przepięknej kamienicy w ścisłym centrum Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 60M! witryna! osiedle gagarina! wolny od listopada! Lokal składa się z 3 pomieszczeń, łazienki, zaplecza socjalnego. Położony na parterze w pasażu innych lokali, z witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

64,86 zł/m²185 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Znakomicie położony lokal użytkowy w Jelonku k. Suchego Lasu. Widoczny z bardzo ruchliwej ulicy dojazdowej do kilku miejscowości i osiedli aglomeracji poznańskiej. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł10 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak