dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna 200 m , Szczecin dobra lokalizacja logistyczna. Na wynajem hala 200m2 w funkcjonalnym obiekcie magazynowo produkcyjnym, zlokalizowana na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46,80 m² 68,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - 3 pokojowe o powierzchni 46,8 m2 położone w samym centrum Radzymina na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie narożne, ustawne, dwustronne ekspozycja południowo-zachodnia - jest.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²51 m² 2 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 51 m , zlokalizowanego na drugim piętrze eleganckiego biurowca w doskonałej lokalizacji - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²147,80 m² 3 252 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę lokal o powierzchni 147,80m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł8 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duży, jednoosobowy pokój w doskonałej lokalizacji przy ulicy Międzyborskiej 50. Znajduje się w mieszkaniu 5-pokojowym w którym znajdują się dwa aneksy kuchenne, łazienka oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 122m2 - Lublin, ścisłe Centrum Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, lokal typu "open space", wysokość lokalu 3m, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 43m2 z balkonem na os. Ustronie w Radomiu. Lokal położony jest na piątym piętrze wysokiej zabudowy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł38,55 m² 127,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal usługowy / biurowy usytuowany w Centrum Kraśnika, przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

51,75 zł/m²773 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 773 m2. Lokalizacja- bielany, nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana - okolica Mostu Północnego, rejon ulic.

Szczegóły ogłoszenia

18,67 zł/m²750 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Hala magazynowo-produkcyjna do wynajęcia Brzoza, ul. Bydgoska Lokalizacja Brzoza, ul. Bydgoska - bardzo dobra dostępność komunikacyjna, bezpośrednio na dk25 prowadzącej do Bydgoszczy - Inowrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : Typu studio. Pokój z wyjściem na balkon i otwarta kuchnia, łazienka z prysznicem , razem z wc. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł49,70 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia dwupokojowe, jasne mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa w dobrej lokalizacji! Dostępne od już. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł66 m² 174,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Są miejsca, które wykraczają poza wszelkie ramy, zarówno jeśli chodzi o lokalizację, design, jak i historię, która za mieszkaniem się kryje. To właśnie tu, na warszawskiej Ochocie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

45,11 zł/m²66,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Zadzwoń i umów się na prezentację - Zapraszamy! Duży i nowoczesny obiekt użytkowy na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. Do wynajęcia kilka metraży. Idealny jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²31,87 m² 2 231 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal Częstochowa / klimatyzacja / doskonała lokalizacja / 32m2 / parking / garaż / winda Szukasz prestiżowego miejsca na rozwój swojego biznesu w sercu Częstochowy? Poznaj Rocha Center.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc o powierzchni łącznej 60 m2 nadający się doskonale na lokal handlowy, biurowy czy medyczny. Duża witryna przy ruchliwej ulicy zwiększa atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł27,59 m² 85,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 27,59 m | Mińsk Mazowiecki | ładny układ | balkon Na wynajem komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27,59 m , położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Małopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Lokal znajduje się w biurowej kamienicy przy ul. Małopolskiej. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina - Wały Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,03 m² 71,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z miejscem postojowym na nowym osiedlu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Krakowa. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,90 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem mieszkania przytulnego, słonecznego 2 pokojowego o powierzchni 37,90 m2 na czwartym piętrze, blok z windą w Gdańsku Stogi ul. Stryjewskiego 3. Do mieszkania przynależy piwnica około.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł43,48 m² 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,48 m , usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji Manufaktura Praska przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, dwustronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 na 5 piętrze bloku z windą, z widokiem na Malawę, przy ulicy Małopolskiej 3 na os. Pobitno w Rzeszowie. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

3,56 zł/m²1 600 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia działka o pow. 1600 m znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł21 000 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prawie 200 m linii brzegowej Jeziora Mamry (swjm). A może chcesz wynająć pod działalność tylko 120 000 zł rocznie plus vat. A może szukasz większej działki z linia brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

25 300 zł1 100 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow 1100 m wysokość hal - 9m ogrzewanie - Volcano oświetlenie led świetliki brama z pozimu 0 - 4,5m x 4,5m miejsca parking Cena netto: magazyn 23 zł/m2 biura.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł130 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Do wynajęcia 4-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie. Apartamentowiec z ochroną 24h, monitoringiem, kontrolą dostępu, zlokalizowany przy ulicy Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

-Rezerwacja- do wynajęcia od zaraz, ładne, zadbane mieszkanie, 36.65 m2 Znakomita lokalizacja, centrum miasta Umeblowane i wyposażone w pralko-suszarkę, lodówkę i zmywarkę Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235 m² 102,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa nieruchomość na wynajem na wilanowie Ostatnie piętro | Wysokiej klasy wykończenie | Doskonała lokalizacja | 2 sypialnie | 2 balkony ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²189,30 m² 1 893 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (magazynowy) o powierzchni 189,30 m2 położony w budynku Dworca pkp w Wydminach. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

39,47 zł/m²76 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal w ścisłym centrum Lublina z miejscem parkingowym w cenie najmu. Usytuowany na pierwszym piętrze w atrakcyjnej , zadbanej kamienicy - Narutowicza 14. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

109,68 zł/m²62 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 62m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pomieszczenie składa się z trzech pokoi o powierzchni 62m2. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł65,79 m² 34,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na rzeszowskim osiedlu Generała Władysława Andersa na ulicy Mikołajczyka miejscu idealnym do wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

39,72 zł/m²173,70 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal do wynajęcia na cele biurowe, położony na pierwszym piętrze budynku apartamentowo - biurowego na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w miejscowości Jawczyce (gm. Biskupice). Lokal mieści się w stylowym budynku o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł51 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o pow. 51 m2, czwarte piętro w samym centrum Bydgoszczy, w nowo wyremontowanej kamienicy, w której elegancka i funkcjonalna architektura wnętrz przeplata się.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sopot Centrum | 100 m | Reprezentacyjna lokalizacja lokalu użytkowego na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie. Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 100 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł28,70 m² 59,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ekskluzywna kawalerka w Centrum Bydgoszczy. Zostań pierwszym mieszkańcem nowocześnie urządzonego apartamentu przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

20,83 zł/m²72 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| oferta wynajęcia lokalu 72m2 w centrum miasta Lokal o powierzchni ok. 72m 2 Położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Trzy pokoje, korytarz, łazienka. Pokoje w amfiladzie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł36 418 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działki o nr 1/9 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł100 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia terenu utwardzonego płytami betonowymi o pow. 100 m2, stanowiącego część działki nr.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij