dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 549 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękna nieumeblowana kawalerka znajdująca się przy ul. Bosaków. Mieszkanie: mieszkanie częściowo umeblowane, usytuowane na 5 piętrze budynku z 2009. - aneks kuchenny z lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,40 zł/m²183,50 m² 13 469 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta zawiera cenę brutto za czynsz oraz koszty administracyjne Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²183,50 m² 13 542 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta zawiera cenę brutto czynsz oraz koszt administracyjny Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²145 m² 10 701 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena brutto oferty zawiera czynsz oraz koszty administracyjne Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu niezależnego, 3-poziomowego obiektu o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Zlokalizowany on jest przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²64,85 m² 7 134 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokal usługowy U1 o powierzchni 64,85m2 w Ursusie przy skrzyżowaniu ulic Lalki z ul. Władysława Jagiełły. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

108 zł/m²59 m² 6 372 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 59 m, znajdujący się w nowoczesnym budynku mieszkalnym w dzielnicy Ursus, przy ulicy Bohaterów Warszawy 41. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²160,60 m² 2 409 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro 146 m2 netto. Biuro mieści się na 1 piętrze w budynku przy Alejach Jerozolimskich Warszawa-Włochy, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Tęczowa

Chorzów II Chorzów

69,40 zł/m²187,31 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Opis Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o funkcji usługowo - handlowej usytuowany na parterze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego na nowo powstałym osiedlu mieszkaniowym w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

25,61 €/m²237,57 m² 6 085 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 237,57 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

90,29 zł/m²82,73 m² 7 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 82,73 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla jednej lub dwóch osób dorosłych bez dzieci I zwierząt. Mieszkanie dostępne od 30/05/2026 R. Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

21,72 zł/m²376 m² 8 167 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny na kampusie kans do wynajęcia! 376 m w pełni przygotowanej przestrzeni gastronomicznej. Karkonoska akademia nauk stosowanych w jeleniej górze ogłasza konkurs ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł112,50 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| w cenie najmu czynsz administracyjny. Przestronne 4 pokojowy apartament w pobliżu Lasu Kabackiego. Zapraszamy rodziny z dziećmi, zwierzęta mile widziane. Umowa najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49,10 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem, kilka minut od stacji metra Kabaty. Pod lupą Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Łagiewnickiej. Mieszkanie (ok.36 m2): W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny: wyposażony w sofę, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²60 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 60 m2 w Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²17 m² 935 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale biurowy o pow. 17 m2 - 34 m2, znajdujące się przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Lokalizacja: doskonała lokalizacja pod względem ruchu pieszych oraz samochodów. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²51,32 m² 4 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro z przedsionkiem o powierzchni 51,32 m (nr 701). Biuro znajduje się na siódmym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

31,60 zł/m²250 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o powierzchni 250 m brutto, zlokalizowaną w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Klubowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

97,12 zł/m²257,42 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokalu gastronomicznego o powierzchni 257,42m2 na bliskiej Ochocie. Lokal znajduję się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Świerszcza 42 Co znajdziesz w środku?- powierzchnia: 18m2 idealna dla jednej osoby, osoby studiującej. - układ mieszkania: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, 53,6 m2, w Krakowie na Osiedlu Europejskim - Londyn (dzielnica Ruczaj). Budynek jest ogrodzony, z monitoringiem. Mieszkanie ma 2 pokoje i oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

91,43 zł/m²35 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal 35 m2 zlokalizowany na Pradze Północ przy Wileńskiej. Szukamy przedsiębiorcy, który przejmie i będzie kontynuował.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta pod wynajem studio Z osobną wnęką sypialnianą! ogrody łukasiewicza! miejsce postojowe! Atrakcyjna kawalerka na wynajem o powierzchni 30 m2 znajdująca się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²52,32 m² 3 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro nr 17 o powierzchni 52,32 m2. Biuro mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalno-biurowym na.

Szczegóły ogłoszenia

90,14 zł/m²124,80 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 124,8 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł56 m² 73,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Przestronne wykończone w dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej blisko Ronda Daszyńskiego i metra M2. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku z 2004 roku, wyposażonym w windę. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

26,15 zł/m²478 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Karkonoska akademia nauk stosowanych w jeleniej górze ogłasza konkurs ofert na najem pomieszczeń 478 m gotowej przestrzeni pod żłobek, przedszkole lub klub dziecięcy Jelenia Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²165,95 m² 6 447 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok166m2) w biurowcu na Mokotowie. Informacje ogólne: powierzchnia jak na zdjęciach. Wspólny korytarz dla najemców.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się w centrum Krakowa przy ulicy Bytomskiej (przecznica ul. Kazimierza Wielkiego) lokalizacja: oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu. Wysoki standard do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²105,91 m² 2 648 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem lokal z funkcją gastronomiczną o wielkości ok.106 m2 w sercu biznesowego Mokotowa Górnego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²83,86 m² 1 845 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy cu1 o powierzchni 83,86 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajem minimum 12 miesięcy. Na wynajem atrakcyjny lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni 36 m2 znajdujący się na II piętrze w centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²390 m² 11 700 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 390 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

60 zł/m²178 m² 10 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.178 m2 brutto) w śródmiejskiej kamienicy. Lokal znajduje się na trzecim piętrze na Muranowie, na styku Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

126,67 zł/m²75 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow. 75m2 na Pradze Południe (kamionek). Lokal znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca (najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: chorzów Klimzowiec ul. Szczecińska .Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 130m2 wykończony z dostępem na taras. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze z windą, reprezentacyjnego budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkania Mieszkanie przeszło generalny remont kilka lat temu i zostało niedawno odświeżone. Składa się z: oddzielny salon: rozkładana sofa, stół, szafka pod tv, komoda. Sypialnia: duże.