dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

66,66 zł/m²300 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł311 m² 48,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w Opacz-Kolonia przestronny dom z dużym ogrodem, idealny do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej, z opcją wydzielenia komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29,21 m² 58,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone przy ul. Polarnej w dzielnicy Piotrowice-Ochojec. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

34,99 zł/m²14,52 m² 508 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Stalowa Wola Rozwadów przy ul. Dąbrowskiego 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie o wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa : 52 m , balkon Informacje szczegółowe Pietro :.

Szczegóły ogłoszenia

82,49 zł/m²93,95 m² 7 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie dużego lokalu w centrum Świdnicy. Lokal o powierzchni nieco ponad 93 m2 z przestronną salą sprzedaży - 61 m2 zapleczem sanitarnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

55,26 zł/m²76 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 76m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest lokal, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie główne tj. open space, toaleta oraz niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł198 m² 151,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zielone otoczenie Przestronny, 200-metrowy apartament z tarasem oraz pięknym widokiem. Serce starego mokotowa Rezydencja Narbutta jest cenioną inwestycją w otoczeniu zieleni, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²480 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia idealnie wyeksponowany lokal na 1 piętrze z dwoma niezależnymi wejściami i witrynami od ulicy. - windę - Szerokie, niskie schody (pełna dostępność). -Kompletne wyprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł55 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 zlokalizowane na parterze w wysokim bloku przy ul. Karola Lipińskiego 27. W skład nieruchomości zaliczamy: - kuchnia, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 23,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie 3 pokojowe , położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Polnej. Lokal mieszkalny zlokalizowany na II piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł3 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 852 m²

Oferta wynajmu budynków produkcyjnych 1-2 kondygnacyjnych łącznie o pow. użytkowej ok. 3000m2, w tym hale o pow. użytkowej ok. 1500m2. Całość położona na wygrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, przestronne, zadbane I ciepłe mieszkanie na poznańskiej wildzie z łatwym dostępem do usług, w cichej lokalizacji (jedna z bocznych ulic dzielnicy)! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

24,40 zł/m²245 m² 5 978 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy ulicy Przemysłowej to profesjonalne zaplecze o powierzchni 245 m , idealne do składowania, dystrybucji oraz produkcji o umiarkowanym stopniu uciążliwości. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł2 160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy Bartodziejów, blisko galerii handlowej, co zapewnia doskonałą komunikację i dostępność. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60,50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Twój Dom oferuje komfortowe mieszkanie na wynajem w Olkuszu. Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie w pięknej i spokojnej lokalizacji Olkusza przy ul Jasnej z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,18 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,18 m 2 położony na 2 piętrze apartamentowca z windą i basenem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

30,12 zł/m²83 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 83,82 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56,60 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na 11 piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Chociebuskiej. Słoneczne wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o detale. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 24 na warszawskiej Pradze-Północ. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14,99 zł/m²526 m² 7 886 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu są pomieszczenia znajdujące się w budynku położonym w miejscowości Koniecpol przy ul. Armii krajowej 3, o łącznej powierzchni 526,00 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

84,94 zł/m²312 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu reprezentacyjnego, w pełni wykończonego lokalu o powierzchni 312 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Wyspiańskiego 11.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²262 m² 13 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 247,4 m2+6% powierzchni wspólnej = 262,24 m2, lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku biurowym przy Wale Miedzeszyńskim w pobliżu Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

12,74 zł/m²109,85 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o łącznej pow. 109,85 m2 usytuowane na parterze w budynku Dworca pkp w miejscowości Lipka.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł81 m² 45,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (2 pokoje i kuchnia z salonem) o powierzchni 81m położone na 2 piętrze w kamienicy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

67,94 zł/m²114,80 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 114 m2, na parterze z dużymi witrynami, zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie warszawskiej Białołęki przy ul. Płochocińskiej. Lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²25,80 m² 1 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Wola, ul. Wieluńska 18, zaledwie 800m od stacji metra Młynów Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m , usytuowane w domu szeregowym, w dzielnicy Grabiszyn we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - kuchni - ok. 11 m - pokoju - ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie - 2 pokoje 40m2. Róg Latarnianej i Św. Ducha. Lokal - salon z aneksem kuchennym (zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, pralka),.

Szczegóły ogłoszenia

5 960 zł596 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 060 m²

Do wynajęcia hala zlokalizowana w Siemianowicach przy ul. Budowlanej, przy granicy z Katowicami. Powierzchnia do wynajęcia łącznie - 1990 m 2 (hala 1 - 596 m 2 , Hala 2 - 491 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

47,72 zł/m²39,40 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 39,40 m kw w budynku biurowo - usługowym w Gliwicach. Opis obiektu: lokal handlowo-usługowy w samodzielnym budynku na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia wyremontowane mieszkanie przy ul. Okrzei w Kłodzku. Nieruchomość o powierzchni około 45m2 znajduje się na parterze budynku, a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²62 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealnie nadaje się na: kancelarię notarialną, adwokacką, radcy prawnego, księgowość, ubezpieczenia, biuro podróży, szkołę językową etc. Na wynajem lokal biurowo - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* pierwszy najem! Proponujemy Państwu świetną propozycję: - świeżo gruntownie wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m , zlokalizowane w spokojnej części Krakowa przy ul. Żaka. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale użytkowe w świetnej lokalizacji! Lokale użytkowe usytuowane są w budynku usługowym w Godowie Piętro: 3 lokale o pow. 18 m 2 - 1 200 zł netto + media 1.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 75 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²380 m² 4 940 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 380 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²360 m² 7 920 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę powierzchnię magazynową (sklep internetowy) 360 m2 , pierwsze piętro w budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Wysokość 2,80 m, klimatyzacja. Nie ma problemu z parkowaniem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij