dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

17 000 zł240 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Biuro w kamienicy położonej na al. Jerozolimskich w samym Centrum z widokiem na Pałac Kultury english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł113,70 m² 74,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do wynajęcia komfortowy apartament w nowym budynku położonym w Gliwicach w okolicy Radiostacji. Apartament położony jest na parterze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²106 m² 5 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pięknie doświetlone biuro z widokiem na Plac Wolności. Taras 40 mkw pozwala na korzystanie z widoków. Open space z własnym aneksem kuchennym, z przestrzenią dla recepcji i 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

20 048 €4 050 m² 4,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 4050m2 w Nadarzynie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie posadzka bezpyłowa manewr tir Odporność ogniowa 4000 mj/mkw doki.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł39 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Superkomfortowe dla wymagającego klienta Mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym w garażu oraz komórką lokatorską! Do wynajęcia nowoczesne, superkomfortowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

60,41 zł/m²245 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: ścisłe Centrum Gdańska Wrzeszcza przy głównej arterii komunikacyjnej, zapewniającej duży ruch pieszy i uliczny. W pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, pkp, skm. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²960 m² 35 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale w nowoczesnym biurowcu. 960 m2 Piętro od 1-4 Lokale znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla budynków biurowych. Czynsz najmu 37 zł m2,.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²446 m² 49 060 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal pod klub nocny o powierzchni 446m2 na poziomie -1 w centrum Śródmieścia. Wejście do lokalu od głównej ulicy. Drugie wejście na tyłach budynku Zgoda na alkohol.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł400 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa w dobrym stanie technicznym bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu magazyn o powierzchni około 400 m.kw położony na obrzeżach Pabianic/Pawlikowice/Jadwinin.

Szczegóły ogłoszenia

26,44 zł/m²174 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Biuro Dobry Adres prezentuje do wynajęcia budynek z garażem położony blisko centrum Rzeszowa - na os.Kmity. Nieruchomość z 2009r. o pow. 174m2 składa się z: - parter: hol, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem nowy lokal w Mordarce, gmina Limanowa. powiat limanowski. Nieruchomość usytuowana w centrum miejscowości. Lokal na pierwszym piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku, posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, jasne i w pełni przygotowane do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na ostatnim piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²424 m² 21 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate zaprasza na prezentację lokalu do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia użytkowa o łącznej wielkości 424 m , zlokalizowana w Białystok przy ul. Choroszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament na osiedlu Francuska Park Szukasz komfortowego miejsca do życia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach? Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł43,50 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Siecznej na zielonej Białołęce. Kameralne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 zł/m²160 m² 160 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| uwaga: zwolnienie z czynszu przez okres 12 miesięcy w zamian za samodzielną adaptację lokalu na potrzeby prowadzonej działalności. Do wynajęcia wolny lokal handlowo-usługowy na parterze (w.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²180 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy - tarnów, ul. Klikowska Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

393 zł26,19 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Adres: ul. Jana Kazimierza 8, biała Powierzchnia garażu: 26,19 m2 Grunt: dz. ewid. nr 84 o pow. 600 m2 Cena: 15,00 zł/m2 Nieruchomość - Przedmiotem wynajmu jest murowany garaż jednostanowiskowy,.

Szczegóły ogłoszenia

14 115 zł9 410 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Miszewko na trasie Gdynia Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją na drogę. Całą nieruchomość ma powierzchnię 9410m2, możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,50 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze w domku jednorodzinnym z częścią ogrodu do naszej dyspozycji! Nieruchomość jest bezczynszowa, więc płacimy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Budzyń

Budzyń,wielkopolskie

2 000 zł2 611 m² 0,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na wynajem W budzyniu Przedmiotem oferty jest działka o pow. 2611 m 2 usytuowana na osiedlu przemysłowym w Budzyniu w niewielskiej odległości od drogi krajowej nr 11.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, trzypokojowy apartament z dużym tarasem (loggia ok 10 mkw) na zamkniętym osiedlu, wykończony i urządzony w wysokim standardzie pod okiem architekta wnętrz w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy 32 m - wysoki standard, dobra lokalizacja Mamy przyjemność zaoferować do najęcia od zaraz zadbany lokal użytkowy znajdujący się w kamienicy przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²23 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z witryną w centrum Krakowa (łobzów), okolice ul. Mazowieckiej i alei Grottgera. Reprezentacyjny monitorowany budynek, nowe budownictwo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²41 m² 2 173 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoje biuro w ścisłym centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja, duże okna, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w Toruniu w bliskiej odległości od centrum miasta i pięknej toruńskiej Starówki? Przedstawiam ofertę mieszkania na 1 piętrze w bloku z cegły z 2000r na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,35 m² 48,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 35,35 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2015 roku przy ul. Batorego w Białej Podlaskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²5 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia powierzchni przeznaczonej pod automat paczkowy znajdującej się przed zmodernizowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

81 600 zł5 112 m² 15,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hale produkcyjne 3312 m + 1800 m łącznie 5112 m doskonała lokalizacja przy S8 Do wynajęcia dwie funkcjonalne hale magazynowo-produkcyjne w gminie Kobylin Borzymy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²220,52 m² 17 642 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 220,52 m2 na parterze nowego budynku w przy ul.Kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

29,99 zł/m²63,18 m² 1 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię lokalu komercyjnego usytuowanego w budynku po modernizacji dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²60 m² 660 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 60m2 zlokalizowane na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Komfortowe wnętrza, rozproszone oświetlenie, doświetlenie światłem dziennym. System.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²210 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia garaż/magazyn 210 m Otwock, świdry Wielkie Oferujemy do wynajęcia garaż podziemny o powierzchni 210 m , położony na poziomie -1 w budynku handlowo-usługowo-biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2, po remoncie dla pracowników (przeznaczony dla 9 osób) znajdujące się w kamienicy w miejscowości Mszczonów. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy kawalerkę na parterze, z osobnym wejściem, niedaleko popularnego Garnizonu, położoną w Gdańsku - Wrzeszczu, przy ul. Zamenhofa. Mieszkanie idealne do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,98 m² 65,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa Papiernia to miejsce wyjątkowe, oryginalne, idealne dla osób poszukujących niebanalnych ofert. Komfortowy, nowoczesny loft, zaprojektowany przez architekta o bardzo przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł83 m² 150,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament położony na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla przy Polu Mokotowskim, przy ulicy Chodkiewicza w Warszawie, w sąsiedztwie niezbędnej infrastruktury (sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²29 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość w postaci lokalu użytkowego usytuowanego w budynku Dworca Kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

98,43 zł/m²254 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz pracować w miejscu, które robi wrażenie na klientach i motywuje Twój zespół? Ponad 300 m powierzchni brutto (253,9 m netto) na piętrze +1 Widok na Park Centralny - zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²140 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bielsko - biała, centrum dwupoziomowy, wejście od ulicy Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni ok. 140 m2 , znajdujący się w budynku usługowo- mieszkaniowym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,34 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze.