dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2000 m2 z zapleczem biurowym, duża brama wjazdowa, poziom 0, rampy. Możliwość przystosowania do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 38 m .To idealna oferta dla tych, którzy poszukują mieszkania w dobrej lokalizacji i z.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka Z osobną kuchnią I balkonem! wrocław, ul. Jana długosza idealna lokalizacja dla ciebie! Szukasz cichego, bezpiecznego i doskonale skomunikowanego miejsca do życia we.

Szczegóły ogłoszenia

8,13 zł/m²160 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczenia magazynowego usytuowanego na parterze budynku dworca Szczytna o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja| 2 pokoje| apartament| centrum | Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe o pow. 43 m 2 , położone na 4 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja" przy ul. Milionowej.

Szczegóły ogłoszenia

11,11 zł/m²180 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Kompletnie wyposażony zakład stolarski ( usługi, produkcja, renowacja, antyki) z kilkudziesięcioletnią praktyką, renomą,znana marka na rynku ogólnopolskim do wynajmu, z uwagi na wiek.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ożarów Mazowiecki, centrum, nowy wolnostojacy budynek do wynajęcia o powierzchni 500 mkw. Opis budynku: wolnostojący, nowy ( termin zakończnia budowy I Q 2026 roku) budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

41,05 zł/m²95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł69,64 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe | Lokum Victoria | Centrum nieruchomość Mieszkanie ma powierzchnię blisko 70m2 i składa się z przestronnego salonu z kuchnią, dwóch sypialni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51,08 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m z dwoma balkonam położone przy ul. Szamarzewskiego 43. Świetna lokalizacja w samym sercu Jeżyc. Układ I wykończenie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

81,68 zł/m²72,23 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni netto 72,23m2, położony na parterze nowo powstającego budynku przy ul. Biernackiego w Lublinie. Lokal został oddany do użytkowania w IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47,52 m² 73,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na ostatnim piętrze w nowej inwestycji przy ul. Prandoty. Lokalizacja: inwestycja znajduje się u zbiegu al. 29 listopada i ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 35m2, położone w budynku, w centrum Dolnego Wrzeszcza. Budynek znajduje się w kameralnej, spokojnej okolicy, z dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²90 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu lokal do wynajmu położony w przyziemiu w niskiej kamienicy. Lokal jest przestronny, o powierzchni 90 m2, składa się z trzech dużych, ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

108,21 zł/m²85 m² 9 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalne biura w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, hotel Hilton i innych prestiżowych budynków. 400m od Metra Rondo Daszyńskiego 1500m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²206,06 m² 19 988 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Gdynia Śródmieście, plac Kaszubski! Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy idealny m.in. na restaurację,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, słoneczne, świeżo odmalowane mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w inwestycji Apartamenty Wybickiego, w budynku z 2023 r. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55,15 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²383,54 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Budynek Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Bronowice w Lublinie, oferujący funkcjonalne powierzchnie biurowe dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym budynku z 2024 przy ul. Dominikańskiej 1b. Lokalizacja na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej - 5 minut pieszo. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy W dobrym standardzie *** *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²469,69 m² 28 181 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny, narożny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 469 m , zlokalizowany w Kielcach przy jednej z głównych, bardzo ruchliwych ulic miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²435 m² 36 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 435 m w budynku przy ul. Wigilijnej w Lublinie (boczna ul. Nadbystrzyckiej). Lokal znajduje się na parterze w budynku o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 37 m2 przy ul. Bertolta Brechta 12 na Pradze Północ usytuowane zaledwie 1 km od stacji metra "dworzec Wileński" Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²1 000 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

<b>wyjątkowa okazja! Przestronna powierzchnia produkcyjno-magazynowa w Łodzi 1000 m w doskonałej lokalizacji za jedyne 10000 zł miesięcznie!<br/></b><br/> Szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

17 750 €2 500 m² 7,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2500m2 w Jankach standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie manewr tir bramy z poziomu 0 możliwość wynajęcia biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,55 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowowybudowanym bloku przy ulicy Zakładowej 2g w Porębie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialnii, łazienki z wc, małego.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²115,58 m² 7 975 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal usługowy, w którego skład wchodzi : - open sapce 92,5 m.kw - recepcja / biuro przejściowe 16,54 m.kw -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 m , z prywatnym ogródkiem, usytuowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

21,17 zł/m²70,87 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, róg ul. Wincentego Pola i Mierosławskiego, lokal użytkowy na wynajem o pow. 70,87 m2, położonego na parterze budynku. Lokal posiada wejście oraz witrynę od ul. Wincentego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²1 050 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate oferuje do wynajmu nowoczesną halę magazynową o powierzchni 1050 m z rozległym placem manewrowym. Obiekt jest w pełni przygotowany do użytku od 01.10.2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

35,62 zł/m²112,30 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na wynajem lub sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł8 786 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem działki prawie 9000 m w doskonałej lokalizacji Sochaczew, ul. Poznańska Oferuję do wynajęcia atrakcyjną działkę o powierzchni prawie 9000 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w centrum Cieszyna przy ul. Limanowskiego. Lokal jest dostępny od zaraz i idealnie sprawdzi się dla singla lub pary. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Bobrowskiego. Idealne dla pary lub singla pracującego w pobliskich centrach biznesowych! Doskonała lokalizacja, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Terespolska 4, o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł106 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami z 1932 r. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Klatka po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Smolańska

Szczecin,zachodniopomorskie

46 zł/m²18 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale mieszczące się na II i III piętrze w biurowcu znajdującym się przy pętli Pomorzany. Dostępne są biura o zróżnicowanych powierzchniach od 10 m2 do ok. 300 m2 (całe.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²190,19 m² 11 411 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy lokal, 111.90 m2. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Ignatki. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Targówek | Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku Mieszkaniowym w budynku zlokalizowanym tuż.