dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 550 ogłoszeń

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 500 m2 z zapleczem biurowym, bramy z poziomu O, ogrzewana. Możliwość dostosowania powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38,58 m² 62,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od maja dwupokojowe mieszkanie po remoncie generalnym położone na os. Przy Arce w dzielnicy Nowa Huta. Lokalizacja: budynek znajduje się na os. Przy Arce w dzielnicy Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 zł407 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczepankowo : ul. Ostrowska 336 doskonała lokalizacja , w pobliżu przystanek autobusowy , działka gruntu o pow. 407 m2 , położona bezpośrednio przy ulicy idealna pod reklamę! prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

30 800 zł7 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia teren budowlano-inwestycyjny w bardzo bliskim sąsiedztwie lotniska - ul. Kolejowa. Podstawowe parametry: > nieruchomość gruntowa usytuowana bezpośrednio przy utwardzonej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,05 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W pepper house! 2 pokojowe mieszkanie na wynajem! atuty: - 2 niezależne pokoje! - Pożądana lokalizacja! - Trójstronna ekspozycja okien! - Kameralny budynek! charaketrystyka: na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²61,01 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twój biznes rozkwitnie tutaj! Wynajmij nowy lokal 61,01 m przy ul. Zagłoby w Ursusie. Oto Twoja szansa na idealną przestrzeń dla Twojej firmy/działalności! Funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,60 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 25,6 m z balkonem i miejscem postojowym Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł700 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący budynek 700 m na wynajem Żoliborz Oferujemy na wynajem wolnostojący budynek o powierzchni 700 m , położony w spokojnej, zielonej części Żoliborza, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

47,56 zł/m²82 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 82 m2, przeznaczenie usługowe, możliwość prowadzenia gabinetów

Szczegóły ogłoszenia

55,10 zł/m²7,84 m² 432 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

W czynszu zawarte są opłaty za wszystkie media! Lokale położone są biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta a jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Klimatyzacja! 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokale usługowo - handlowe zlokalizowane przy ul. Prostej w Rybniku - kilka minut drogi od centrum Rybnika, a kilkanaście od centrum Żor! Metraż lokali - od 50m 2 do 200m 2 - cena.

Szczegóły ogłoszenia

73 500 zł3 500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala wysokiej klasy zlokalizowana w przemysłowej części Gdyni, bardzo dobrze skomunikowana zarówno z portem i centrum miasta, jak i obwodnicą Trójmiasta oraz autostradą A1.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament na wynajem. Pięknie położone mieszkanie - apartament z kominkiem w domku jednorodzinnym. Cicha spokojna okolica. Trzy-pokojowy, sypialnia usytuowana na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²95 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 95 m w nowoczesnej inwestycji Onyksowa Design przy ul. Onyksowej w Lublinie, w dzielnicy Czuby (część Węglin Południowy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł102,20 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,2 m w prestiżowym apartamentowcu Ochota Residence, usytuowane na 9 piętrze z zapierającym dech widokiem na tętniące życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,50 m² 38,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Katowicach dzielnicy Dąbrówka Mała, przy ulicy Andersa Lokal mieszkalny o pow.49,5m2 znajduje się na piętrze 2 budynku na spokojnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²200 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości na działalność - blisko zjazdu na trasę A2 i S5 - ul. Pokrzywno w Poznaniu Do wynajęcia duży parterowy budynek o funkcji biurowo magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem W sercu gdańska Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - przy ulicy Św.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²27 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal biurowy położony w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie, w I piętrowym budynku biurowym. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł67,50 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 67,5 m , położone przy ul. Pastelowej w Gdańsku (orunia), w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²175 m² 11 375 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty paweł grzesik tel.   Do wynajęcia powierzchnia biurowa o metrażu 175 m, zlokalizowana na 3. piętrze nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego i komfortowego lokalu mieszkalnego, położonego przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu, na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości view ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w nowym budownictwie w doskonale skomunikowanej części Gdańska Morena.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Zakrzówek - Świętego Jacka 35 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2, usytuowaną na wysokim parterze. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na widokowym trzynastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²559 m² 30 745 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronna powierzchnia open space o powierzchni 560m2 m zlokalizowany na parterze z niezależnym wejściem od ruchliwego ciągu pieszego. Lokal oferuje pełną elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Koszalin,zachodniopomorskie

8 000 zł4 606 m² 1,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa do wynajęcia blisko centrum! Do wynajęcia działka niezabudowana o powierzchni 4606m2. Działka znajduje się na osiedlu Nowobramskie w Koszalinie (w okolicy sklepu Kaufland), 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł600 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek Hala 3 piętrowa nadająca się na magazyn i produkcję w przemysłowej dzielnicy Chojnowa. Do autostrady A4: 6km / 10min. 7zł/m 2 netto Duża możliwość konfiguracji najmu 1.200m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²54,36 m² 3 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu 54m na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska okolo 20 Lokal biurowo-użytkowy w nowoczesnym budynku biurowym Czynsz: 70,37 zł/m netto + vat + prąd wg zużycia Kaucja: 2 miesiące Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) Chełmek, ul. Boczna. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z: salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój żeński na wynajem. Mieszkanie przy ul. Stokrotki, na trzecim piętrze w wieżowcu. Wyposażenie pokoju: - rozkładana kanapa, - komoda, - stolik - duże lustro, - duża szafa, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 120m2 wraz z dużym ogrodem w miejscowości Czaple. Dom został oddany do użytku w 2016 roku. Głównym atutem nieruchomości jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

89,82 zł/m²275 m² 24 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje lokal na wynajem w Centrum. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 3-piętrowym bloku z windą. 4 pomieszczenia biurowe. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AD Nieruchomości oferuje: do wynajęcia - idealne dla dwóch par, przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok.70 m , położone na 2 piętrze domu w spokojnej okolicy. Układ.