dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 550 ogłoszeń

25,09 zł/m²52,21 m² 1 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 52,21 m 2. Lokal na 2 piętrze, narożny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

99,88 zł/m²322 m² 32 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Całkowita powierzchnia biurowa 322,00 m Dostępna od zaraz! Metraż umożliwiający wynajem całego piętra przez jednego najemcę, biura z widokiem na Warszawę, powierzchnie pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

56,82 zł/m²176 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Wrocław / fabryczna / stabłowice Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowo-usługowa, łącznie 176 mkw. Parter. Całość 176m ( 123m duża sala + 23 mała sala + 10 m + toalety ) Cena czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

18 430 zł3 686 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem atrakcyjny grunt komercyjny położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Polskiej w Poznaniu, z bezpośrednim dojazdem do głównych arterii komunikacyjnych miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świeżo po remoncie, wszystko nowe! Tylko u Nas! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie typu kawalerka usytuowane na parterze bloku w Centrum - okolice ul. Armii Krajowej. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w pięknej lokalizacji nieopodal Zamku Królewskiego na Starym Mieście. Ulokowany w ładnie odrestaurowanej kamienicy na drugim piętrze. Posiada pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,50 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone mieszkanie Lublin, ul. Skrzetuskiego Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone w Lublinie przy ul. Skrzetuskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia spotyka luksus Halo Tarnów! W samym ścisłym centrum miasta, w starannie odrestaurowanej secesyjnej kamienicy, oferujemy do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejsca paletowe w magazynie, koszalin, strefa Ekonomiczna. Oferta wynajmu miejsc paletowych w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania. Oferta dotyczy 100 palet przez miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,80 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Gliwice, zatorze Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2, zlokalizowane w Gliwicach, w dzielnicy Zatorze przy ul. Chorzowskiej 17. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

126 437 zł3 500 m² 36,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojąca hala wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz terminala dct. Hala jest w końcowym etapie projektowania, realizacja hali przewidywana jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²605 m² 52 937 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec na Ursynowie, tuż przy ulicy Puławskiej na drodze do Piaseczna. Widoczny z daleka. Lokal z boku biurowca, możliwość reklamy od Puławskiej. Miejsce na dostawy z tyłu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, kliny Zacisze- kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

78,10 zł/m²91 m² 7 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Moduł biurowy - 5 pokojowy W samym centrum warszawy! Wielkość biura 91 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

54,86 zł/m²72 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta dedykowana dla osób, które chcą prowadzić działalność gospodarczą W gminie liszki miejscowość rączna! Do wynajęcia parter o powierzchni 72 m w budynku wolnostojącym /z.

Szczegóły ogłoszenia

10,34 zł/m²1 585,30 m² 16 392 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:80

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Kolejowa 22, ostrów Wielkopolski Powierzchnia uż.: 1585,30 m2 Grunt: dz. ewid. nr 51/2 o pow. 948m2 Cena: - pow. magazynowe (kondygnacja -1) - 10,34zł/m2 - Pow. usługowo-handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

32,67 zł/m²300 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem w pełni przygotowany i funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 300 m , przystosowany do prowadzenia restauracji o dużym wolumenie obsługi gości. (.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²143 m² 2 574 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowy - handlowy o pow. 143 m2 - nr 0.9 usytuowany w budynku Dworca PKP w Policach. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,19 m² 63,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane przy ul. dr Jana Piltza w dzielnicy Dębniki, ruczaj. Układ i charakter mieszkania idealnie sprawdzi się dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w kamienicy w centrum Przemyśla Do wynajęcia całe piętro zabytkowej kamienicy narożnie usytuowanej u zbiegu ulicy Franciszkańskiej i Jagiellońskiej, na osi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin* Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji w centrum lublina. Wnętrza zostały zaprojektowane z dbałością o detale, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

116,67 zł/m²3 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem miejsca z przeznaczeniem na ustawienie bankomatu, zlokalizowanego na Dworcu pkp.

Szczegóły ogłoszenia

6 262 zł7 514,40 m² 0,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Kozienice opisaną geodezyjnie jako działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²28,30 m² 1 387 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy bezpośrednio od właściciela o powierzchni od 28,3 m , zlokalizowany w biurowcu przy ul. Nieszawskiej 1. Budynek ten stanowi część unikalnego kompleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

63,55 zł/m²203 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 203 m , zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Nakielskiej 3 w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł64 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

(For English scroll down) Do wynajmu ostatni wygodny pokój w czteropokojowym mieszkaniu Mieszkanie ciche (okna od strony podwórza) Pokój nr 1 - 10 m dla jednej osoby - 1250 zł + media Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Stargard,zachodniopomorskie

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ofertą wynajmu jest lokal umiejscowiony w Stargardzkim Parku Przemysłowym w rejonie ul. Usługowej w Stargardzie. Lokal o powierzchni 30 m2, w piwnicy z oknami, składający.

Szczegóły ogłoszenia

11,27 zł/m²106,45 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 106,45m zlokalizowany na parterze w kamienicy w sercu Częstochowy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

35,87 zł/m²138 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferty nie znajdziesz na otodom! Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu z witryną, zlokalizowanego przy ulicy Al. Solidarnośći, na parterze prestiżowego biurowca, w sąsiedztwie firm.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²250 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal biurowy na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 250 m2 położona jest na 3 piętrze budynku ,który oferuje:klimatyzacjęinternet.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentuję ofertę pięknego mieszkania do wynajęcia. 60 mkw, dwa pokoje z aneksem kuchennym, pomieszczeniem gospodarczym lub na garderobę, łazienką z kabiną prysznicową na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Avia, ul. Orlińskiego 12, kraków (czyżyny) Do wynajęcia przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Marki,mazowieckie

56 zł/m²300 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marki - do wynajęcia prosperujący obiekt noclegowy. Idealny do kontynuacji jego obecnej działalności lub wykorzystania pod inne usługi np. dom seniora, hotel pracowniczy lub siedziba firmy. Obiekt bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł455,74 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Obiekt usługowy przy ul. Kryształowej w Borowie w gminie Kartuzy, 100m od drogi Gdańsk-Kartuzy. 7km od Żukowa i od Kartuz, 18km od obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

30,68 zł/m²440 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²69,80 m² 1 326 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu04 o pow. 69,80 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Port popowice | wysoki standard | W pełni rozkładowe | 2 miejsca postojowe dostępne od kwiecień 2026 .ale również do indywidualnego ustalenia Polecam do wynajęcia wysokiej jakości 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł172,77 m² 57,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Przedstawiam wyjątkowy apartament z widokiem na Jezioro Kamionkowskie w Parku Skaryszewskim. Ogródek 50 m2 wychodzi na południe sypialnia główna i balkon przy sypialni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł46,97 m² 62,81 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyremontowane, kompletnie wyposażone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Lokal ma 47 mkw. i składa się z: - salonu (20 mkw.), a w nim: regał, komoda, rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,59 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na wynajem elegancki, nowoczesny apartament 3-pokojowy o powierzchni 62 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Olszynki Park. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

12,64 zł/m²91 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Miejscowości Skarżysko - Kamienna przy ul. Towarowej 62.