dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 548 ogłoszeń

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Apartament w Lublinie - Wieniawa, o powierzchni około 55m2 m2 to ekskluzywny i nowoczesny 2 pokojowy apartament przeznaczony dla ludzi ceniących luksus, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

111,43 zł/m²35 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania stylowe pomieszczenie na 1 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy , przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Przestrzeń wysokim zdobionym sufitem , co nadaje wnętrzu prestiżowy,.

Szczegóły ogłoszenia

34,31 zł/m²580 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności Kontakt do agenta prowadzącego: justyna   lokalizacja: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa niższa cena! Do wynajęcia budynek w zabudowie szeregowej, położony w rejonie ul. Lwowskiej - ul. Twardowskiego - szpitala wojewódzkiego nr. 2 w Rzeszowie. W parterze mieści.

Szczegóły ogłoszenia

23,56 zł/m²191 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

| nowoczesny budynek biurowy na wynajem - 173 m , tylko 10 km od Kielc Do wynajęcia funkcjonalny i reprezentacyjny budynek biurowy o powierzchni użytkowej ok. 173 m (pow. całkowita 191.

Szczegóły ogłoszenia

107,53 zł/m²93 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na butikowy żłobek, przedszkole lub poradnię/ usługi edukacyjne/ prawne/ księgowe/ Do wynajęcia lokal usługowy/biurowy przy ul. Rozbrat na Powiślu w Warszawie. Ze względu na strukturę.

Szczegóły ogłoszenia

59,91 zł/m²27,04 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia komfortowej i funkcjonalnej powierzchni biurowej położonej w ścisłym centrum Bielska-Białej, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii sfera oraz dworców pkp.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Powierzchnia biurowa do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

21 600 zł800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowa hala o powierzchni 800 m2 plus biura o powierzchni 185 m2 położona w Skarbimierzycach pod Szczecinem. Kosz najmu powierzchni magazynowej - 27 zł/m2 Koszt najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł33 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33 m2, które zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny. Lokal jest w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł176 m² 76,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wynajem! Piękny dom z basenem i sauną już dziś możesz w nim zamieszkać! Niepowtarzalny ,wolnostojący dom o powierzchni 176m2 w centrum Ożarowa Mazowieckiego z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł51,40 m² 97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowy apartament położony na 2 piętrze nowoczesnego budynku wchodzącego w skład największego otwartego osiedla w centrum Warszawy - 19. Dzielnicy. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chorwackiej, wyposażone i umeblowane z podwójnym miejscem postojowym, w okolicy liczne tereny zielone. Mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, przy ulicy Górnośląskiej. Trudno o lepsze miejsce do życia w Warszawie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²350 m² 18 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia około 350m2, lublin Lokal typu "open space" - do własnej aranżacji, usytuowany na 3 piętrze budynku usługowo-biurowego, budynek w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35,57 m² 1 779 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35,57 m2 w przyziemiu budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m , usytuowane na 3. piętrze domu wolnostojącego z osobnym wejściem. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Uznańska 10. Lokal stanowi idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

91 775 zł6 222 m² 14,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia typu cross-dock o łącznej powierzchni 6 666 m dostępna na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! Przedstawiamy ofertę wynajmucałkowicie nowego 2 pokojowego mieszkania. Lokal jest całkowicie wyposażony i umeblowany. Wszystko co znajduje się w mieszkaniu jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł215 m² 22,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do wynajęcia wygodny bliźniak dla rodziny w Nadarzynie. Właściciel nie wynajmie domu na kwatery pracownicze. Tylko najem okazjonalny. Jedyny taki dom z tarasem jako oranżeria z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²152 m² 16 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite do wynajmu lokale użytkowe o szerokim spektrum od 40 m2 do ponad 1.500 m2 w przepięknie odrestaurowywanym kompleksie zabytkowym po Zakładach Pollena przy ul. Szwedzkiej na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²360 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

360 mkw powierzchni magazynowej. Prezentowany lokal znajduje się w południowej części Wrocławia, kompleks handlowo-usługowo-magazynowy, okolice Alei Piastów, blisko autostrady A4. Wysokość to 5.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²525 m² 6 825 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 525 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł22,91 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu kawalerki dostępna od 1 lipca 2026r. Do wynajęcia kawalerka w super lokalizacji. Ul. Emilii Plater - Szczecin Śródmieście. - pow. 22,91m2 - II piętro - w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²265 m² 7 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod sklep internetowy, call center, it, usługi. Lokal użytkowy przeznaczony pod dowolną działalność w miejscowości Białystok w Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty lokalu: - idealny na usługi zdobienia paznokci lub inne usługi handlowe. - darmowy parking na ponad 100 samochodów - wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²167 m² 10 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem biuro o powierzchni 167 m2 - Gdynia Redłowo, ulica Sportowa. Cena zawiera stawkę czynszu najmu bez opłat eksploatacyjnych. Do podanej ceny należy doliczyć 23% vat. Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł10 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w urządzonym mieszkaniu czteropokojowym na osiedle B. Chrobrego, 2 piętro. Mieszkanie 63m2 składa się z pokoju ca 10m2, kuchni, łazienki i osobnego wc. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

21 600 zł1 080 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia (bez prowizji od najmującego) Wynajem hali w dobrym stanie technicznym o pow.1080mkw , Teofilów Przemysłowy. Hala wolna od 01 października 2026r. Cena ofertowa: 20 zł/mkw.

Szczegóły ogłoszenia

68,65 zł/m²43,70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu w centrum Częstochowy. Szukasz lokalu na księgowość, kancelarie, korepetycje, szkołę językową , to jest idealne miejsce, lokal zlokalizowany na przeciwko szkoły w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowe mieszkanie na wynajem długoterminowy, zlokalizowane przy ul. Fredry w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

70,54 zł/m²112 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy o pow. 112 m2 w doskonałej lokalizacji. Podział powierzchni: 4 pokoje biurowe- 12 mkw. 22mkw. 26mkw, 16mkw.wyposażona kuchnia 8 mkw.WC, możliwość podziału dużych.

Szczegóły ogłoszenia

95 245 zł3 050 m² 31,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu ogrzewanej hali magazynowej wraz z biurem przy ul. Daniszewskiej na Żeraniu w Warszawie. Biura od 550 m2 - 1.520 m2 Magazyny od 2.500 m2 Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Unieszewo,warmińsko-mazurskie

3 739 zł747,70 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem halę magazynową o powierzchni 747,7 m, położona w miejscowości Uniszewo, przy ulicy Wulpińskiej, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

460 zł35 m² 13,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które daje wakacyjny klimat przez cały rok. Oferuję do wynajęcia k l i m a t y z o w a n y, komfortowy i nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł42,65 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - przestronny salon z kanapą, tv i komodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²350 m² 9 450 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje - Przedmiot najmu: hala magazynowa - Powierzchnia magazynu: ok. 350 m - Przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjno-usługowa - Forma: najem - Dostępność: od zaraz Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

102,15 zł/m²93 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy 93 m.kw. w Centrum Warszawy. Lokalizacja Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy (koło Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

39,20 zł/m²102,03 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na wynajem - 102,03 m , Centrum Czarnkowa Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,03 m , położony w samym centrum Czarnkowa , przy głównym pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²251 m² 11 295 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia reprezentacyjną kondygnację, o powierzchni 250 m w nowoczesnym budynku handlowo-magazynowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Leszna. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach