dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 551 ogłoszeń

33,33 zł/m²300 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 300 m na wynajem Łubianka, blisko Torunia Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w centralnej części Łubianki zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do wynajęcia w znakomitej lokalizacji Rumi. Powierzchnia 40m2 - 2800zł/mc netto lub 32m2- 2500zł netto. W skład lokalu wchodzą pomieszczenia główne. Istnieje możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł33,11 m² 36,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować kawalerkę z osobną kuchnią na wynajem zlokalizowaną na osiedlu Podkarczówka ul. Kalcytowa. Lokalizacja: osiedle Podkarczówka ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,46 m² 66,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe umeblowane mieszkanie z podziemnym garażem, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Dzieci Warszawy 17D, na granicy Ursusa i Włoch. Spokojna okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

78 400 zł2 800 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej I usług logistycznych Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie magazynowe oraz biurowe wraz z możliwością kompleksowej obsługi logistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł67,75 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Wojska Polskiego. Trzy niezależne pokoje, aneks kuchenny w salonie, łazienka z wc, dwa przedpokoje, balkon. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

55,09 zł/m²125,25 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia wolnostojący, parterowy budynek z przeznaczeniem na działalność handlową lub usługową o powierzchni 125 m, położony w ścisłym centrum Konina, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²12 m² 510 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o pow. 12,01 m2, lokal mieści się na parterze budynku dworca pkp w Chodzieży (wejście.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulny, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia, przy ul. Ruskiej. Świetna lokalizacja, dosłownie kilka kroków od Rynku i tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

137,83 zł/m²13,06 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet medyczny , specjalistyczny na wynajem Szczecin, os. Arkońskie (ul. Chopina) Szukasz miejsca na rozwój swojej praktyki w otoczeniu usług medycznych i ze stałym ruchem pacjentów? To.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²300 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni ponad 300 m , zlokalizowany na 3. piętrze nowoczesnego, przeszklonego budynku przy ul. Wyszyńskiego - jednej z najbardziej ruchliwych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

63,14 zł/m²49,10 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem, kilka minut od stacji metra Kabaty. Pod lupą Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²611 m² 8 432 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu | Powierzchnia od 225 mkw do 2430 mkw | Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy english.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł225 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

/ najem od 22 czerwca 2026r. Do wynajęcia samodzielny budynek na cele mieszkaniowe lub komercyjne o łącznej powierzchni 225m2. Budynek wolnostojący, podpiwniczony znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł750 m² 41,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem biuro oraz magazyn o łącznej powierzchni 770 m w tym biura 250 m oraz hali magazynowej 520 m . Budynek z łatwym dojazdem do obwodnicy oraz centrum Warszawy - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł45 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 45 m , zlokalizowanego w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

64,86 zł/m²37 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Wesoła ul. Dwernickiego 37 m Do wynajęcia lokal o powierzchni 37 m , położony na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Dwernickiego, w dzielnicy Wesoła, tuż obok Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł44,02 m² 57,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w nowym budynku przy ulicy Glazurowej mieszkania dwu- i trzypokojowe. Umeblowane lub bez mebli. Jeśli cenisz komfort mieszkania na nowym osiedlu, gdzie wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²160 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe/usługowe na północy Krakowa, azory, rejon Opolskiej. Całkowita dostępna powierzchnia pod wynajem to około 160m2 - natomiast można sobie stworzyć dowolne.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy w Tarnowie przy ul. Szpitalnej. Cena: 5000 zł netto / miesiąc Kaucja: 10 000 zł Powierzchnia: 130 m Najem długoterminowy Warunki najmu do negocjacji Lokal obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²30 m² 2 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy 2 pokojowy z aneksem kuchennym i wc. -budynek biurowy w doskonałej lokalizacji, -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, -Aranżacja powierzchni do potrzeb Najemców, -Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia dwa pomieszczenia położone w przyziemiu budynku usługowego/biurowca Pomieszczenia doskonale sprawdzą się na archiwum, jako magazynek do składowania Dwa pomieszczenia po 25.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia 2 pokojowego mieszkania o pow. 34 m2, znajdujące się przy ul. Anny Śniadowskiej na krakowskich Klinach. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł104,60 m² 76,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzony aparatament Z tarasem na dachu Ostatnie piętro | Jedyny apartament na kondygnacji | 2 tarasy z ogrodem | Wysoki standard | 2 miejsca w garażu | Klimatyzacja | Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł110 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni 110 m w Markach. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Pucice

Pucice,zachodniopomorskie

6 900 zł209,20 m² 32,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Dom wolnostojący z dużą działką / 987 m2/ w Pucicach. Rok budowy 1996. Możliwość dodatkowego użytkowania działki o pow. 663 m2/ działka wyłożona polbrukiem. Dom w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł110 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ekskluzywny Penthouse z Tarasem na Dachu Wymarzone Miejsce tuż przy Parku Skaryszewskim! Z wielką przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego, zupełnie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²74 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję do najmu wszechstronny lokal obecnie z otwartą przestrzenią na poczekalnię, idealny pod gabinety, ale z możliwością dowolnej adaptacji wnętrza. Zaplecze kuchenne, łazienka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²36 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²215 m² 12 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Funkcjonalne biuro 215 m na parterze | Kraków - Bronowice, ul. Sosnowiecka Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 215 m , usytuowana na parterze eleganckiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,10 m² 43,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,10 m , zlokalizowane na III piętrze w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Malmeda 6. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

45,25 zł/m²88,40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy na wynajem Lokal Użytkowy z salą sprzedaży 38m2! Idealnie nadaje się na sklep, biuro rachunkowe, księgowe, studio urody (fryzjer, kosmetyczka, podolog) i wiele innych. Witryna: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzy, nowy dom na wynajem. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem w Mierzynie. Dom o powierzchni całkowitej 130 m2 to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Warsztat Babica

Babica,podkarpackie

18,67 zł/m²150 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia warsztat samochodowy / babica / okazyjna cena:2 800 zł Oferujemy do wynajęcia warsztat o powierzchni 150 m2, położony 15 km od Rzeszowa w Babicy przy głównej drodze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²794 m² 49 625 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Nowe budownictwo | Wyposażone | Balkon | Miejsce postojowe Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr   .

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Bezczynszowe mieszkanie dla pracowników o powierzchni ok. 44 m 2 , położone w ścisłym centrum nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ulicy limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²450 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni ok 440 m2 zlokalizowany w piwnicach kamienicy w pobliżu Rynku. Siedem sal rożnej wielkości, korytarz, toalety, ogrzewane piecem 2 funkcyjnym. Lokal.