dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 550 ogłoszeń

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

~~ Dostępne od 1 sierpnia ~~. Oferta prywatna => bez pośredników i bez prowizji! Przytulny, funkcjonalny i nowy segment z kameralnym ogródkiem, położony w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,20 m² 85,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe dostępne od zaraz. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na nowym osiedlu w dzielnicy Gdynia Oksywie. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa. Blisko osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²307 m² 6 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal położony w nowym budynku. Dostępna powierzchnia ok. 307 m pierwsze piętro. Obecnie jest to otwarta przestrzeń z możliwością adaptacji na różne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł95 m² 35,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękne,dwupoziomowe mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy.Na pierwszym poziomie salon,kuchnia,łazienka,spiżarka i przedpokój.Na drugim poziomie dwa pokoje i obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

# komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | Marywilska 68b | Rronson Miasto Moje | miejsce parkingowe Do wynajęcia bardzo przyjemne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50,91 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Rezydencja Eliza na Ochocie przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł16 077 m² 0,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²250 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / Krzyki / Klecina Do wynajęcia od zaraz magazyn o pow. 250 mkw. W magazynie wydzielona część biurowa. Wolne od zaraz. Duża brama. Cena czynszu najmu 25 zł/mkw. netto. plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 zł96 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala wyposażona w duża rampę lub poziom "0".

Szczegóły ogłoszenia

229 zł1 m² 228,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia miejsca parkingowe w garażu podziemnym w budynkach ul. Rodziny Popielów 8 i 8a w Mińsku Mazowieckim. Cena wynajęcia miejsca parkingowego 228,55 zł/miesiąc. Obowiązkowa.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²178 m² 2 937 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biura w Warszawie w budynku zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich. Jest to owoczesna powierzchni biurowa, dopasowana do.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²42 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni : - 42 m ( 1 pokój z łazienką na wyłączność ) na 1 piętrze - pokój odnowiony - parking w cenie Do wynajęcia również: - 65,81 m -.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł68,55 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Idea na styku Oliwy i Przymorza- wynajem długoterminowy m.in 12 miesięcy Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

27,27 zł/m²220 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 220 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12,01 €/m²355 m² 4 264 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej o łącznym metrażu 355 m2 usytuowanej na 3 piętrze nowoczesnego, funkcjonalnego budynku biurowego przy al.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Winda | Piwnica | Taras | Powstańców Śląskich / Aleja Wiśniowa | dostępne od już Numer oferty w biurze: 7355/4186/omw warunki najmu: - minimalny okres najmu: 12 miesięcy -.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²27 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych lokali zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim w odrestaurowanym budynku. Lokale o następującej powierzchni: - 27 m2 - 30 m2 - 33 m2 - 37 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem 3- pokojowe mieszkanie w Czarnochowicach, zaraz przy granicy z Krakowem. Kameralne osiedle Wieliczka Park idealnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, które.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł135 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 135 m , 3 sypialnie, otwarty salon z kuchnią, 3 łazienki, garderoba Miasteczko Wilanów. Prezentujemy na wynajem piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 135m2.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²661 m² 25 779 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 23, łeba Powierzchnia użytkowa: 661 m Grunt: dz. ewid. nr 132 o pow. 629 m Cena: 39zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²34,02 m² 1 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 34,02 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 3 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, nowy apartament z dwoma sypialniami w inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

64,15 zł/m²51,30 m² 3 291 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gliwice - sośnica Do wynajmu pomieszczenie biurowe o pow. 51,3m2 usytuowane na 2 piętrze budynku. Łączny czynsz najmu za pom. biurowe wraz z częścią wspólną: 3290,76zł netto Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł20 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia plac pod food truck w Nowodworzu koło Tarnowa. Bardzo dobra lokalizacja z dużym przepływem Klientów. Obok znajduje się stacji paliw, sklep spożywczy, sala zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²201,32 m² 9 663 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal wolnostojący bezpośrednio przy ruchliwej drodze. Budynek jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenia biurowe położone na II piętrze budynku handlowo - biurowego. Pomieszczenia wielkości: 1) 66 m 2 składa się z trzech pomieszczeń w tym jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny pokój ul. Dąbrowskiego Oferujemy do wynajęcia duży pokój o powierzchni ok. 20 m w mieszkaniu 3-pokojowym, położonym w budynku przy ul. Dąbrowskiego. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł51,93 m² 41,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty! Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2 pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

46 908 zł1 954,50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1954,5 m2+ część biurowo-socjalna 332,7 m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowo/produkcyjna - wysokość 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 62 m2 położonego w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

109,99 zł/m²55,14 m² 6 065 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Premium we flow | Nowe Centrum Łodzi | Przy Dworcu Fabrycznym Lokalizacja: łódź, ul. Kilińskiego / Hasa (inwestycja flow - Archicom) Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²30 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję 3 lokale biurowo-usługowe do wynajęcia, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej okolicy, w pobliżu Wzgórza Partyzantów. Świetny dojazd do centrum oraz łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 166 zł2 583 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- ogrodzenie:nie - uporządkowanie działki:uporządkowana - drzewostan:nie - ukształtowanie terenu:płaski - sąsiedztwo:blisko kościół,restauracja,pawilon handlowy,staw,park - inne:znakomite miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²48,50 m² 2 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice- al. Roździeńskiego, komunikacja miejska Lokal biurowy o powierzchni 48,5m. Składa się z 2 pokoi połączone ze sobą. Toalety w części wspólnej. 1 piętro biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²114,50 m² 7 672 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najważniejsze atuty: dwie windy, w tym specjalistyczna winda medyczna - idealne rozwiązanie dla gabinetów, klinik, poradni.Dwa niezależne wejścia do budynku, co ułatwia organizację ruchu klientów.

Szczegóły ogłoszenia

27,02 zł/m²52 m² 1 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do wynajęcia lokal w budynku przy ul. Kolejowej 5 w Koninie. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu dworca kolejowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł332,40 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: przestrony magazyn w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

42 500 zł8 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia teren położony bezpośrednio przy ruchliwej drodze powiatowej prowadzącej do drogi S8. Grunt objęty mpzp, przeznaczony pod szeroko rozumiane usługi oraz produkcję (up) w tym handel,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł128,72 m² 34,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działalności biurowej, sprawdzi się również pod cele.

Szczegóły ogłoszenia

27,04 zł/m²135 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - handlowy, klimatyzacja, duży bezpłatny parking! Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 135m2 zlokalizowany na parterze w niskim budynku handlowo - usługowym.