dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

50 zł/m²91,10 m² 4 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Opis oferty Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z witryną położony w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy przy ul. Warmińskiego. Przedmiotem najmu jest lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,87 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m, zlokalizowany na parterze budynku w centrum miasta. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz niewielkiego zaplecza. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²30 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biura o metrażach od 10 m2 do 1.350 m2 - inwestycja Szyb Walenty, Ruda Śląska Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w inwestycji Szyb Walenty w Rudzie Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł110 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Do najmu urokliwie położony w Radości, wolnostojący trzypokojowy, dom 110m2 z garażem ok 30m2 na pięknej, dużej działce z sosnami. Powierzchnia działki 1880 m2 Blisko do Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu przestronne mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 65 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: monika Jaworska Tel.   oferta tylko dla osób zatrudnionych W ramach umowy O pracę. Mieszkanie idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń. Właściciel nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł47 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wysokie, słoneczne, charakteryzujące się bardzo dobrym rozkładem mieszkanie w kamienicy położonej na Bielanach, blisko stacji metra Słodowiec. Kamienica, niski budynek, czysta i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł380 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Wynajmiemy lokal znajdujący się niedaleko rynku w mogilanach. Lokal składa się z części magazynowej ok 300m2 która położona jest na dwóch kondygnacjach oraz trzech pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²70 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

70 m2 | Wolnostojący lokal z parkingiem | Białołęka | Nowoczesny Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący lokal użytkowy o powierzchni 70 m2 położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bp. Piotra Tomickiego Kawalerka w dobrym standardzie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2, zlokalizowe na 3 piętrze przy ul. Bp. Piotra Tomickiego.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²40,80 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osiedle Słowackiego. Centrum. Do wynajęcia lokal, położony na pierwszym piętrze budynku handlowo - usługowego. Lokal świetnie nadaje się na usługi tj.: dydaktyka, gabinet, biuro. Powierzchnia 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²40 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 40 m , usytuowany na parterze budynku biurowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy rondzie Grunwaldzkim. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Piasta Towers przy ul. Bohaterów Września Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,12 m , położone na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

60,38 zł/m²53 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal składający się z dwóch pomieszczeń ( 24 i 29 m2 ) + powierzchnia wspólna w poniemieckiej kamienicy 30 m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

159 zł/m²212,90 m² 33 851 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy- pl. Dominikański, wrocław Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 212,90 m , położony w prestiżowej lokalizacji - przy pl. Dominikańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

5 368 zł2 684 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Makowie Podhalańskim przy ul. Kolejowej. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie osiedle Projektant. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł340 m² 37,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate oferuje przestronny samodzielny budynek 340 m z parkingiem / Nowe Włochy atuty Samodzielny budynek Po generalnym remoncie wnętrz - nowa kuchnia, łazienki, stolarka Własny parking oraz.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loka na parterze | 130 m2 | ul. Sokoła | Rzeszów Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 130m2. Składa się z trzech pomieszczeń głównych, dwóch łazienek, korytarza i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w stanie developerskim z wykończeniem pod preferencje najemcy (właściciel wykończy dom w konsultacji z najemcą). Lokalizacja: - około 500 m do ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²258,54 m² 16 805 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje lokal usługowy z dużymi witrynami przy głównej ulicy - parter, 700 m od centrum Atuty nieruchomości: duże witryny i bezpośredni dostęp od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna mogąca pełnić rolę magazynu o powierzchni 200m2 Obiekt składa się obecnie z 7 pomieszczeń. Istnieje możliwość aranżacji wnętrza i demontażu ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

20,88 zł/m²95,79 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy w świetnej lokalizacji! Wodzisław Śląski, ul. Wawrzyńca 5 (tuz obok os. 1 maja) Powierzchnia lokalu wynosi 95,79 m 2 , a w jego skład wchodzi: pomieszczenie główne (o.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł290 m² 33,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Dom został wykończony w wysokim standardzie i zaprojektowany z myślą o wygodzie oraz funkcjonalności. Jasne, przestronne wnętrza, elegancka architektura oraz doskonale utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie. Możliwość umeblowania i doposażenia pod zainteresowanego najemcę. W pobliżu: - sklepy - park - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²63 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu do wynajęcia na działalność handlową, usługową lub biuro w doskonałej lokalizacji w Mosinie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą najmu! Przedstawiam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

21,14 zł/m²804 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia kompleks nieruchomości położonych w Dąbrowie G., Ząbkowice, przy ul. Dworcowej 27, w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

152,84 zł/m²22,90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawimy Państwu na wynajem lokal w Cieszynie przy ulicy Zamkowej bezpośrednio przy granicy z czechami/most Przyjażni/i Zamku,miejsce niezwykle uczęszczane przez turystów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

17,22 zł/m²159,43 m² 2 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 159,43 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic. Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²1 114 m² 21 723 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:tak

North Gate to 25-kondygnacyjny budynek oferujący na wynajem ponad 29 000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Budynek umożliwia swobodną aranżację powierzchni. Przeszklenia na wysokość kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! wybrukowany plac Z reprezentacyjnym biurem W nowoczesnym biurowcu rybarzowice, przy zjeździe Z drogi S1 Proponujemy do wynajęcia: * teren wybrukowany o pow. ok. 1000m 2 *.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 500 zł

Centrum Wrocławia | Plac Jana Pawła II | 5 min do Rynku Uniwersytet Wrocławski 300 m Wynajem już od 1 miesiąca Plac Jana Pawła II - ścisłe centrum Wrocławia Szukasz mieszkania w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł72 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze kamienicy blisko wielu.

Szczegóły ogłoszenia

38,81 zł/m²773 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Obiekt magazynowo - biurowy o powierzchni 773 m2. Budynek znajduje się w Pruszczu gdańskim, przy ul. Batalionów chłopskich. Obiekt przemysłowy o powierzchni całkowitej 773.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,53 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się na drugim piętrze, trzykondygnacyjnego budynku. Ciepłe, środkowe mieszkanie o powierzchni 28,53 m2 składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | Miasteczko Wilanów | siłownia, sauna | garaż Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Herbu Janina w Miasteczku Wilanów.