dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam grunt o pow. 2000m2 utwardzony pozbrukiem,z własnym dojazdem ,w pobliżu hali magazynowej, ogrodzony, strzeżony, doskonale skomunikowany w pobliżu zjazdu na autostradę .Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Oleśnica,dolnośląskie

18,95 zł/m²475 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

* oferta tylko w naszym biurze * Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Oleśnicy, na ul. 3-go Maja 18 o powierzchni 475 m2. Doskonale nadaje się zarówno na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²265 m² 9 938 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowe o dowolnej powierzchni na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł216 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

English bellow nowoczesny dom W wilanowie - zawady | 216 m | 5 pokoi | sauna | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, gustownie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

26,82 zł/m²220 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny budynek o powierzchni ok. 220 m2, w którego skład wchodzi 5 niezależnych pomieszczeń oraz przestrzeń socjalna (kuchnia, jadalnia, łazienka, toalety, 4 wc). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 61 mkw, zlokalizowane w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na mieszkanie składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²66 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 66 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Podkarpackiej oraz Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową okazję do wynajęcia przytulnej kawalerki o powierzchni 28 m , usytuowanej przy ulicy Garbary - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 130m2. Na lokal składają się dwa połączone ze sobą pomieszczenia z oddzielnymi wejściami z zewnątrz. W lokalu jest łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 31 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

3 215 zł39 m² 82,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie z klimatyzacją [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²302 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowo-magazynowa o metrażu 300 m , położona w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Częstochowy na Tysiącleciu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 zł1 190 m² 17,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ok.1200 m2 powierzchni produkcyjnej, będącą częścią większej hali z osobnym wejściem, rampą rozładunkową oraz pomieszczeniem socjalnym dla 50 pracowników. Do wykorzystania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Dąbrowie przy ulicy Umińskiego. Posiada powierzchnię 38,5m2 i położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Bestwina ścisłe centrum Na wynajem / sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze doświetlony lokal usługowoużytkowy o powierzchni około 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31,14 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²75 m² 3 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na niskim parterze o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca od ulicy Wesołej. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68,30 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować designerskie mieszkanie do wynajmu, które łączy nowoczesny komfort z klimatem historycznej dzielnicy Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²160 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa, 6 pokoi o łącznej powierzchni 160 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej, na I piętrze. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na wynajem lokal handlowo-usługowy w nowym budynku w miejscowości Przysieki. Narożne położenie oraz bardzo dobra widoczność z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł74 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, klimatyzowany apartament o powierzchni 74 m , położony na 1. piętrze eleganckiego budynku z całodobową ochroną i monitoringiem. Starannie wykończone wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

71,82 zł/m²11 m² 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczenia biurowego o powierzchni użytkowej ok. 11 m2, przy ul. Wenedów, na poznańskim Piątkowie. Lokal położony jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł1 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 1500 m , z możliwością podziału na mniejsze moduły od 200 m . Dostępność: od 1 maja. Cena: 28 zł/m netto.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²123,40 m² 11 106 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji Torunia. Osiedle Artystyczne. Budynek 2-kondygnacyjny, zmodernizowany z zachowanym zabytkowym charakterem. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu zamkniętym przy parku Sienkiewicza! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie umeblowane i wyposażone o powierzchni 56 m 2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1,80 zł/m²8 086 m² 14 555 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Czarna Białostocka przy ul. Kościelnej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na niskim parterze budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy Grunwaldzkiej w Sopocie Dolnym o pow.120m2. Aktualnie lokal składa się z pomieszczenia głównego. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²354 m² 18 762 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Bełchatów / ul. 1 maja 53, osiedle Okrzei Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 354 m w budynku położonym w centrum Bełchatowa, przy ul. 1 maja 53, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Harmony Home & Development prezentuje do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w prestiżowej inwestycji Bulvar Apartments na.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²24,80 m² 868 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe w ścisłym centrum miasta, położone w budynku biurowym, z przylegającą płatną strefą parkowania. Pomieszczenia w dobrym standardzie, wyposażone w sieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 23m2 w bloku przy ul. Barbary i Bogumiła w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na II piętrze, bloku z cegły. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamenty do wynajęcia w Nowęcinie. Oferta dla firm! Szukasz komfortowego i długoterminowego zakwaterowania dla pracowników swojej firmy w rejonie Łeby, choczewa, lęborka lub.

Szczegóły ogłoszenia

68,16 zł/m²277 m² 18 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem 277 m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej w centrum Wrocławia. Standard: * 277m2 powierzchnia brutto, 260m2 netto, * stan deweloperski, z możliwością podziału wg uznania najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 zł68 m² 34,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, przestronny 3 pokojowy apartament usytuowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Ligota Park ul Orkana na Brynowie spokojna i bezpieczna okolica, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do wynajęcia budynek magazynowo-usługowy o powierzchni użytkowej 85 m w Nawojowej. Obiekt nadaje się pod magazyn, warsztat, lekką produkcję lub działalność usługową. Dodatkowo: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie w inwestycji solano - do wynajęcia od zaraz! Gdynia Mały Kack / ul. Strzelców - idealna lokalizacja między Gdynią, a Sopotem. Mieszkanie: dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Doskonale nadaje się na magazyn lub na prowadzenie cichej i mało uciążliwej produkcji. Lokal składa się z trzech pomieszczeń magazynowych o wysokości 3,8 m zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł362,20 m² 52,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8