dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

3 998 zł205 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni całkowitej ok 205 m kw. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali głównej o powierzchni ok 205 m kw o wymiarach: długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

142,50 zł/m²200 m² 28 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

19-20 Stanowisk | Brain Embassy | Al. Jerozolimskie | Centrum Oferujemy do wynajęcia prywatny moduł biurowy typu Company Unit w prestiżowej przestrzeni Brain Embassy Jerozolimskie. Lokal łączy.

Szczegóły ogłoszenia

23 400 zł900 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali (produkcja, magazyn) wraz z powierzchnią biurową położonej w m. Hryniewicze. Nowa inwestycja planowany termin oddania II kwartał 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy wyjątkowo komfortowy apartament w inwestycji Turmalin Apartamenty. Lokal dwupokojowy składający się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Z przyjemnością prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nowa Cukrownia! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym ogródkiem , położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 300m.kw , wysokości od 5,20 d0 5,70. 2 bramy wjazdowe o wymiarach 4X4 , łazienka z wc , możliwość wydzielenia małego biura i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²780 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa po kompleksowej modernizacji, gotowa na najbardziej wymagające procesy technologiczne. Oferujemy do wynajęcia niezależną halę o powierzchni ok. 780 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe znajdujące się w pobliżu Politechniki Lubelskiej. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym i dwóch pokoi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł30 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

POlecam do wynajęcia kontenery morskie 40 stopniowe hc,o pow. 30m2 z całodobową ochroną, z bezpłatnym parkingiem i oświetleniem zewnętrznym .Są one piętrowe, czynsz na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

190,38 zł/m²52 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta najmu w Śródmieściu Warszawy! Lokal w odrestaurowanej kamienicy z dwoma niezależnymi wejściami - idealny pod biuro lub usługi. Przedstawiamy Państwu unikalną okazję.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy położony w parterze kamienicy na Starym Mieście. Lokal o powierzchni całkowitej 75 mkw., składający się z sali głównej , zaplecza sanitarnego.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do wynajęcia lokal użytkowy z osobnym wejściem i witryną.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²300 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowo-produkcyjna ok. 300 m | Łódź Górna Oferujemy do wynajęcia około 300 m powierzchni magazynowo-produkcyjnej, stanowiącej część kameralnego, parterowego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł43 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia o powierzchni 43 m2 przy ul. Miłej - os. Drabinianka. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł34 m² 77,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie ul. Składowa, krowodrza, kraków Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34 m , położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²250 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal znajdujący się na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym, ul. Juliusz 1 w Zduńskiej Woli o powierzchni 250 m , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

145 zł/m²41,02 m² 5 948 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 41,02 m , położony na parterze budynku Lumea 5 na Bemowie przy ul. Szeligowskiej 36, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22,63 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie(23 m2) w bardzo spokojnej ,zielonej okolicy na osiedlu Bałuty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

14,53 zł/m²344 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem budynek handlowo-mieszkalny o łączniej powierzchni użytkowej 344 m2 położony działce o powierzchni 486m2 w Tarnowie. Cena dotyczy powierzchni na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 471 €342 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 342m2 zlokalizowana Warszawa Żerań standard: wysokość wnętrza w świetle 8 m ogrzewanie rampa dostęp tir możliwość wynajęcia biura 24 godzinna ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²85,50 m² 3 591 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 85,5m2 przy ul. Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

790 zł60,83 m² 12,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Skarżysko - Kamienna przy ul. Niepodległości 78.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²130 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu lokalu -usługowo handlowego zlokalizowanego w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Lokal o powierzchni ok 130m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²26 m² 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy na pierwszym piętrze w zmodernizowanym biurowcu w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego. Udogodnienia - lokal jest po kapitalnym remoncie - światłowód - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

49,60 zł/m²60,48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,48.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł16,50 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 16,50 m2. usytuowane w ciągu garaży, który znajduje się w rejonie ulicy Chabrów w Opolu. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w nowo powstałym apartamentowcu Hanza Tower! Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie,. Urządzone w kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pok. zlokalizowane w bloku na Bronowicach. Możliwość najmu dla singli, par. Bez zwierząt. Mieszkanie wolne od połowy kwietnia. W skład nieruchomości zaliczamy:.

Szczegóły ogłoszenia

8 775 zł225 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn ogrzewany W centrum sopotu. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 225m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, suchy, na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Magazyn jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 200 m2 z zapleczem biurowym, brama z poziomu O, hala ogrzewana. Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Żupniczej 26. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 35 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł380 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa na wynajem prestiżowy adres na Starym Żoliborzu Powierzchnia 380 m | Możliwość podziału na piętra | Idealna na biuro lub usługi. Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł117 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek biurowy położony w świetnej lokalizacji w Rembertowie. W skład biura wchodzą: -cztery gabinety (12m, 16,9m, 13,4m, 11,8m) - możliwość ustawienia 8 biurek, -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł100 m² 190 zł/m²

 

Piętro:33

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 100m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²280,43 m² 4 207 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 280,43 m2 w budynku dworca pkp w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament z widokiem na Centrum Warszawy Apartament 1 pokój + wydzielona sypialnia idealny dla osób, które szukają wygodnego, funkcjonalnego i w pełni wyposażonego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

70,25 zł/m²18,86 m² 1 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o powierzchni 18,86 m2 usytuowany w budynku nowego dworca kolejowego pkp w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,52 m² 46,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym centrum Zgorzelca. Przytulna kawalerka w doskonałym punkcie Zgorzelca świetna lokalizacja! Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 33 m2, położone na.