dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

26,04 zł/m²96 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 96 m w centrum handlowym " Handlowiec". Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i jest gotowy do użytku. Posiada duże witryny, parking oraz dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²128 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na Rynku w Wałbrzychu usytuowany w całości w poziomie parteru. Lokal posiada dwie duże witryny dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany. Duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts tel.   Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 54 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

48,40 zł/m²97,10 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97,1 m2 w Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Lokalizacja w centralnej części stolicy - bliska odległość zarówno Ronda "radosława", jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł62,15 m² 33,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz czteropokojowego mieszkania do wynajęcia, na parterze, w świetnej lokalizacji Andrychowa? Ta oferta na pewno jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 62.15 m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkania na wynajem przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 64 m2 składa się z:pokoju dziennego,dwóch sypialni,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²150 m² 2 175 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro o pow. 150m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego na Górnym Mokotowie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

114,94 zł/m²17,40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny pokój biurowy o powierzchni 17,4 m , zlokalizowany na 3 piętrze prestiżowego biurowca Atlas Tower w Warszawie. Lokal idealnie sprawdzi się jako biuro dla.

Szczegóły ogłoszenia

97,83 zł/m²36,40 m² 3 561 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przestronny ( 36,4 m2 ) lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Poznania ,przy ul. G a r b a r y 54. Lokal znajduje się w narożnikowej kamienicy stojącej na skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - Na wynajem duża, słoneczna kawalerka o powierzchni 38m2, zlokalizowana w budynku przy jednej z bocznych uliczek na Starym Mieście. Kuchnia w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie | Szwoleżerów | miejsce parkingowe Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Szwoleżerów, zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,90 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu do negocjacji Warszawa,targówek/bródno, ul. Krasiczyńska, na wynajem 2 pokoje z oddzielną kuchnią 0% prowizji dla Najemcy! Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

35,09 zł/m²53 m² 1 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia usługowa / lokal do adaptacji Do wynajęcia lokal - Mszana, trasa Wodzisław Śląski - Jastrzębie-Zdrój. Oferta na wyłaczność Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł45,59 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2022r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²118 m² 7 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal w układzie podzielonym na trzy pomieszczenia - daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia - Krzesławice, ul. Wąwozowa Cena: 1 500 zł / miesiąc Kaucja: dwukrotność czynszu + 1000 zł koszty agencyjne Dodatkowe opłaty: media (prąd, woda) okolo 120zł Powierzchnia: 13.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł59 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ludwinowskiej! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować ofertę 2-pokojowego apartamentu na wynajem zlokalizowanego w jednej z prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41,75 m² 83,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - mieszkanie 41 ,75m - Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej, okolice Świątyni Opatrzności Bożej. umeblowane, położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku w sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy Powierzchnia samego lokalu to 18m2 Dodatkowo mały socjal z toaletą szerokość lokalu: 3m długość lokalu: 6m Lokal znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²56 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowo-handlowo-usługowy klasy A, usytuowany przy ul. Rejtana - jednej z głównych ulic Rzeszowa. Lokalizacja biurowca umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na wynajem, piękny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Słowackiego

Dobra,zachodniopomorskie

7 000 zł480 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Do wynajęcia: hala produkcyjno-magazynowa z placem - Dobra, powiat Łobez Idealna pod produkcję, usługi lub działalność przemysłową Czynsz: 7000 zł/miesiąc Do wynajęcia funkcjonalna hala.

Szczegóły ogłoszenia

162,50 zł/m²120 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu biura w kameralnym budynku Carpathia Office House - biurowcu klasy A o wysokim standardzie wykończenia. Położenie w kameralnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, al. 1 Maja

Barlinek,zachodniopomorskie

41 zł/m²160,70 m² 6 589 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. 1-go Maja 6, barlinek Powierzchnia użytkowa: 160,70 m2 Liczba pomieszczeń: 13 Grunt: dz. ewid. nr 582 o pow. 1 073 m2 Cena: 41,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , z niezależnym wejściem, co zapewnia pełną prywatność i wygodę. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Pierwszy najem | Osiedle zamknięte | Piotrków Trybunalski, ul. Wierzejska Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²35 m² 455 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale w biurowcu klasy A w dzielnicy Ruczaj: lokale: - biurowe od 30 m 70 m, 100 m, 150 m, 200 m - jasne i przestronne pomieszczenia, duże okna - dowolna aranżacja -.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| powierzchnie magazynowe lub produkcyjno-magazynowe od 1000m2 do 2000 m2 z możliwością wynajęcia dodatkowego pomieszczenia socjalno-biurowych.Teren jest widoczny z trasy E-7.Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

513,89 zł/m²72 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł130 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem z przeznaczeniem na działalność biurową, położone pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie - Alei Róż. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²32,80 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do najmu pomieszczenia biurowo-usługowe w atrakcyjnej cenie i lokalizacji.! cena za m2 = 45 zł netto bez dodatkowych opłat! Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²55 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 55m2. Lokal mieści się na parterze w ciągu lokali usługowych w bloku mieszkalnym na dużym osiedlu w dzielnicy Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł201,53 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Polecam do najmu dom w poznańskim Szczepankowie. Nieruchomość ma ponad 201 m2 powierzchni całkowitej i znajduje się na działce o pow. 1165 m2. Dom znajduje się w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

15,49 zł/m²32,85 m² 509 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25 Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

375 zł/m²4 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 6 ,00 m2 w przy elewacji na zewnątrz budynku budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 | 34 m | 2 niezależne pokoje | parter | ul. Śląska | centrum miasta Na wynajem funkcjonalne mieszkanie M3 o powierzchni 34 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²635 m² 40 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wuwa Point | 635 m | Biuro do wynajęcia | Nowe Żerniki | Wrocław Dostępna powierzchnia: całe piętro - 635 m . Otwarty układ typu open floor z możliwością dowolnej aranżacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

55,19 zł/m²154 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 154 m2 w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji lokal dostępny od czerwca (do uzgodnienia) -moziwość rezerwacji. Pomieszczenie usytuowane jest na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 zł90,80 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie | Ochota | przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie zostało świeżo odmalowane i jest dostępne do zamieszkania od 04.05.2026 roku. Zapraszamy bez zwierząt. Do.

Szczegóły ogłoszenia

45,65 zł/m²23 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze przy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w biurowcu z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta o wymiarach ok 5,5x4m. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo zadbane i gustownie wykończone mieszkanie 2 pokojowe położone w Piasecznie na zielonym, strzeżonym osiedlu Nad Perełką. Przyjazne osiedle, miłe sąsiedztwo,.