dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

2 450 zł72 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupoziomowe M-3 Rybnik Żużlowa - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - budynek z 2009 roku - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży parking - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²190 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal 190 m.kw w biurowcu 7 pomieszczeń, Pabianice Bestate Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale użytkowe (7 pokoi) o łącznej powierzchni 190 m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²110 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na chwilę obecną dysponujemy następującymi powierzchniami biurowymi które mieszczą się w biurowcu położonym w Katowicach- załężu W cenę o której wspominam niżej wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł6 000 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam Oferuję do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 6000 m kw, hala. Przemysłowa może też pełnić funkcję magazynową. Duzy przydział prądu. Bramy 5m wysokie , szerokie 5.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek handlowo-usługowy położony w atrakcyjnym miejscu obok nowo budowanego Centrum Handlowego, możliwość rozbudowy, duży parking, obok pętla autobusowa

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament na Zabłociu | 2 Pokoje | Wysoki Standard | Klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 33 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Centrum Gorzowa Wielkopolskiego lokal usytuowany na parterze nowoczesnego kompleksu handlowo - usługowego. Doskonała ekspozycja oraz położenie w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lublin, lokal, wolska Lokal - powierzchnia 10 m2 - parter - wejście z parkingu, poziom 0 - na podłogach terakota, - system alarmowy, - czynsz 500 zł netto + media - ogrzewanie gazowe - zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42,72 m² 49,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowoczesnym, w pełni umeblowanym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji przy ul. Granicznej 57a w Katowicach! Najemca otrzymuje kartę parkingową pozwalającą zaparkować pod.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²71,64 m² 2 866 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu użytkowego o powierzchni 71,64 m , usytuowanego w samym sercu Zabrza, przy ul. Juliusza Słowackiego. To doskonała przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²15 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - różne powierzchnie ok. 15m, 20m, 25m, 30m, 35m, 40m, 50 m, 100 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

47,29 zł/m²52,86 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

9 756 zł600 m² 16,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 600 m2. Do hali przynależy zaplecze socjalne składające się z kuchni oraz łazienki. Całość posadowiona jest na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł32,49 m² 80,02 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia. Apartament w prestiżowym kompleksie ovo, położony na czwartym piętrze budynku o wyjątkowej, biurowo-usługowo-apartamentowej funkcji, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

70,83 zł/m²12 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12 m, położony na 2 piętrze budynku przy ul. Kępskiej w Opolu. Lokal idealny pod działalność biurową lub usługową. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

30,97 zł/m²484,39 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości oferujemy na wynajem nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy zlokalizowany w Mielcu przy ul. Majowej. Położenie nieruchomości zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,40 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie | Białołęka | Balkon Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w domu wielorodzinnym z windą, co zapewnia wygodę na co dzień. Nieruchomość posiada balkon 7 m z.

Szczegóły ogłoszenia

51,50 zł/m²24 m² 1 236 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu zlokalizowanego w Centrum Opola. Lokal o powierzchni 24m2 mieści się na IV piętrze budynku z windą. Duże okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,23 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością do wynajęcia znajdującą się kilkaset metrów od Plaży Bagry - ul. Bagrowa 23a Parametry nieruchomości: 1) 1 piętro z windą 2) powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 500 m2. Możliwość wynajęcia placu utwardzonego od 500 m2 do 9000 m2.Plac utwardzony dostępny przy magazynie. Obiekt w pełni chroniony , dobry dojazd dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²118,40 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul. Skorupki.

Szczegóły ogłoszenia

31,98 zł/m²200 m² 6 396 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na wynajem przestronny lokal zlokalizowany przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie. Nieruchomość usytuowana na 1. piętrze obiektu, wyróżnia się doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - centrum Wrocławia Na wynajem przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 5minut.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe lokale usługowe do wynajęcia - lubin, ul. Malachitowa Oferujemy do wynajęcia 3 nowe lokale usługowe zlokalizowane w Lubinie przy ul. Malachitowej. Lokale wykończone są w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

35 zł/m²32,81 m² 1 148 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł81 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie wykończenia. Położony w doskonałej lokalizacji - blisko parku i centrum Szczecina, przy ulicy Wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²140 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu 140-metrowy lokalu gastronomicznego położony na Starówce, przy przejezdnej ulicy w pobliżu Rynku Staromiejskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Karmelickiej 62 tuż nieopodal Parku Krakowskiego i krakowskich Plant! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajmu kawalerkę z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegankie mieszkanie W pełni wyposażone - V dzielnica N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²1 050 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Willa o charakterze rezydencji z dużym potencjałem inwestycyjnym z możliwością do wykorzystania na placówkę dyplomatyczną, siedzibę firmy, ośrodek zdrowia, dom opieki, szkołę,.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²158,36 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Piłsudskiego 28D, działoszyn Powierzchnia uż.: 158,36 m2 (dopuszcza się możliwość najmu części pomieszczeń) Grunt: dz. ewid. nr 38 obręb 4 o łącznej pow. 507,52m Cena: 12 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²44 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy, wielkość lokalu 44 m2 , w tym 30 m2 główne pomieszczenie, 14m2 pomieszczenie zaplecza z toaletą. W pomieszczeniu zaplanowana jest klimatyzacja. Właściciel.