dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

Biurowiec, ul. Żelazna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

6 750 zł150 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia całość I piętra - 3 pomieszczenia biurowe, sekretariat, kuchnia - o pow. 150m2 w Olsztynie przy ulicy Towarowa /lubelska. Przed budynkiem miejsca parkingowe, przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

39,58 zł/m²151,60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji ul. Bankowa, jelenia Góra Przedstawiam Państwu lokal użytkowy zlokalizowany przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 180 zł2 090 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu przy ul. Dworcowej w Boguszowie. Plac utwardzony o powierzchni 2090 m2, wjazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

27 245 zł800 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem pomieszczenia biurowe zlokalizowane na I piętrze budynku położonego w Piasecznie. Część biurowa ma dostęp do zaplecza socjalnego i sanitarnego (kuchnia i toaleta).

Szczegóły ogłoszenia

3 464 zł98,96 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 5 pomieszczeń biurowych o pow. 100 m2, położone na II piętrze w Olsztynie ul. Partyzantów przy salonie Skody, rondzie Bema. Istnieje możliwość wybrania dowolnej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł154 m² 64,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na wynajem przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 154 m, usytuowany na działce o powierzchni 507 m. Nieruchomość jest duża, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem przy ul. Kosocickiej 8 w Krakowie. Lokalizacja południowa część Krakowa, tuż przy ul. Wielickiej szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,51 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanym centrum Łodzi przy ul. Sterlinga 19. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15,42 zł/m²26 m² 401 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Podłęże przy ul.Kolejowej. Przedmiotem oferty są.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lipca. W pełni umeblowana kawalerka na os. Pod Zegarem na Warszewie. Osiedle zamknięte z dużym terenem, placem zabaw. W budynku winda. Pokój umeblowany, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 11. piętrze apartamentowca przy ul. Żelaznej w Warszawie, tuż przy Browarach Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²236 m² 12 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 236m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²44 m² 1 628 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe położone na I piętrze budynku przy ul. Tamka w Łodzi, ( wejście od strony ulicy.) Lokal nr 1 - 44,8 m Lokal nr 2 -44 m Stawka czynszu za metr.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,26 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Janickiego 23D w Poznaniu (jeżyce). Lokal znajduje się w świeżo oddanym do użytku budynku i jest dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,10 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia. Do wynajęcia doskonale zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow.52,10 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy kilkurodzinnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²234 m² 12 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 234 m - Praga Północ, ul. Jagiellońska Lokalizacja: ul. Jagiellońska, praga Północ, warszawa Powierzchnia: 234 m Parking: duża liczba miejsc parkingowych naziemnych, ilość.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony w jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - przy ulicy Jelitkowski Dwór 1 C. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²86,27 m² 3 882 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Adres: ul. Łopacińskiego 5a, lublin Powierzchnia do wynajmu: 86,27 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 25/6, 25/7 o pow. 3 248 m2 Cena: 45 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

10,58 zł/m²1 418 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Rydzyna do wynajęcia dwie duże hale z przeznaczeniem pod magazyn, usługi. Pierwsza hala o pow.użytkowej 866m2, wymiary hali:.

Szczegóły ogłoszenia

19,71 zł/m²175 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia warsztat o powierzchni ok.175m2. ( hala warsztatowa ok.130m2, biuro z wglądem na hale ok.20, zaplecze ok.20m2, toaleta 4m2) Brama wejściowa szerokość 2,71m, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł550 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Na wynajem oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 550 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Konstancinie-Jeziornie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²14 m² 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 14 mkw. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł48,50 m² 22,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem - 2 pokoje, 48,5 m - Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²330 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 330 m2 w dzielnicy Śródmieście w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 €2 200 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2200m2 z powierzchnią biurowo socjalną w Jankach standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość składowania 8m ogrzewanie manewr tir bramy z poziomu 0 5 doków czujniki.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²17 m² 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto/ blisko Rynku Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal użytkowy o powierzchni 17 m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej ,w bliskim sąsiedztwie Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,77 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Koszutka - jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 47 metrowe mieszkanie na wynajem w Centrum Bytomia Idealne dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym bloku na pierwszym piętrze nieopodal rynku w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł86 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 86 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2007 r, przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Po remoncie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6900 zł + 1392.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²35 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal handlowo - usługowy o powierzchni 40 m kw. położony na parterze w reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum miasta przy deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39,50 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Pod Szyndzielnią, bielsko-Biała + Miejsce parkingowe | Dostępne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²70,21 m² 8 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostroroga na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe studio w Browarach Warszawskich | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe studio o powierzchni 30 m zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 8000 m2 lub więcej do wynajęcia. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - w dzielnicy Widzew, przy skrzyżowaniu ul. Lodowa / ul. Dostawcza.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²103,56 m² 1 761 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 103,56 m2 znajdujący się przy ul. Dworcowej 10 w budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

107 zł/m²100,46 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis lokalu: - 5 gabinetów ( jeden przejściowy) - 1 toaleta, - aneks kuchenny, - serwerownia, standard lokalu: - parter w oficynie; - w każdym gabinecie zamontowana jest jednostka klimatyzacji,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²38 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajmu lokal usługowo- biurowy w centrum, stary Rynek. Dwa pomieszczenia ok. 20 i 14 m2, dobrze doświetlone, po dwa okna w każdym. Łazienka ok. 4 m2. Koszt najmu to 1520 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o pow. 3000 m2, w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Działka ogrodzona i utwardzona, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 55 m x 54 m (wymiary podane.

Szczegóły ogłoszenia