dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

4 980 zł65 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w spokojnej i zielonej części Kraków w dzielnicy Łagiewniki, przy ul. Totus Tuus. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu jednej z najbardziej pożądanych części miasta. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 10. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Woli. Układ mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania z ogrodem przy ul. Rakowickiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

61,36 zł/m²88 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 88 m2 na I piętrze w biurowcu (warszawa Czechowice). Cena najmu 5400 zł (netto) + 23% vat + opłata eksploatacyjna 800 zł + opłaty licznikowe wg. zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 zł/m²200 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia - przestronny lokal magazynowy / użytkowy - pszczyna, os. Stara wieś Szukasz funkcjonalnej przestrzeni magazynowej lub lokalu użytkowego w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²30,45 m² 2 436 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie przegap szansy, by rozwinąć swoją działalność w świeżo wybudowanym budynku w jednej z najbardziej dynamicznych lokalizacji Trójmiasta. Lokal w stanie deweloperskim - czyste.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²428 m² 21 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł170 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj jak w domu w sercu willowego i zielonego Wilanowa Szukasz komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w spokojnej, prestiżowej okolicy Warszawy? Ten wyjątkowy, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²307,60 m² 13 842 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Adres: al. T. Kościuszki 16, dąbrowa Górnicza Powierzchnia: 307,60 m2. Liczba pomieszczeń: 14 Grunt: dz. ewid. nr 11 o pow. 1 553 m2 Cena: 45zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²196,48 m² 21 613 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej inwestycji Centralna Vita, realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia przy ul. Romana.

Szczegóły ogłoszenia

30,72 zł/m²71,62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze przedwojennej kamienicy. Lokal biurowy z trzema pokojami (jeden przejściowy), dodatkowo łazienka z wc, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, przedpokój. Okna na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł69,86 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny znajdujący się w kompleksie apartamentowo-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul. Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje apartament o powierzchni 160 mkw dla rodziny z pięknym widokiem na zieleń oraz dużym, zadaszonym tarasem. W skład lokalu wchodzą biuro domowe, otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny w pobliżu lotniska Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Starej Ochocie przy ul. Tadeusza Joteyki. Powierzchnia mieszkanie ok. 55 m2. Usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

1-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc. Standard wykończenia:na.

Szczegóły ogłoszenia

148,57 zł/m²35 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

32,94 zł/m²85 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta w Śródmieściu Do wynajęcia odnowiony lokal użytkowy o powierzchni 85 m , usytuowany na parterze kamienicy, przy jednej z bardziej uczęszczanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

29,82 zł/m²218 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Hala + biura + wiata - 218 m | Doskonała lokalizacja | Kamienica, bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą działalność, magazyn, sklep, hurtownię Oferuję do wynajęcia funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic - 3 pokoje nowoczesny budynek! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Oferowane mieszkanie mieści się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²6 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Smart Property prezentuje na wynajem współdzielona przestrzeń biurową. Lokal usytuowany jest na parterze budynku, w sąsiedztwie biura: działalność projektowa, firma spedycyjna. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

29,92 zł/m²731 m² 21 871 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 730 m , idealny pod hub logistyczny, sortownię przesyłek, centrum dystrybucyjne lub działalność firm kurierskich. Duża, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53,56 m² 112,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 54 m , położony w apartamentowcu przy ul. Pięknej w Śródmieściu. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Żółtej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 56 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

44,95 zł/m²77,86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 77,86 m2 położony na parterze kamienicy przy ulicy Rayskiego (pomiedzy Placem Zamenhoffa a Placem Grunwaldzkim). Wejście do lokalu z bramy (kilka.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²330 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem. Lokal użytkowy 330 m2. Parking. Oborniki centrum! Przedmiotem Wynajmu jest okazały lokal użytkowy o powierzchni 330 m2 , z dużym parkingiem, znajdujący się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49 m² 102,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament w prestiżowym budynku z konsjerżem, nad Odrą. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł2 548 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obiekt na wynajem długoterminowy lub na sprzedaż oraz zamiana w miejscowości Wziąchowo Wielkie ok.10 km od Milicza i ok.8 km od Sulmierzyc Zamienię na dom lub mieszkanie na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

51 986 zł1 054 m² 49,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości 0% prowizji! poleca do wynajmu magazyn o pow. 1 054 m . Kompleks położony blisko trasy S8, z dogodnym dojazdem dla ciężarówek oraz w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

141,67 zł/m²12 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Urokliwy lokal na wynajem / ul. 3 maja/ konin Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o powierzchni 12 m , zlokalizowany przy ul. 3 maja w Koninie (starówka), zaledwie 450m (5 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Napiwoda

Napiwoda,warmińsko-mazurskie

17 zł/m²230 m² 4 000 zł