dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

1 500 zł33,43 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem! Po remoncie! Obok Parku | Będzin ul. Rewolucjonistów zadzwoń   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²112 m² 1 232 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o powierzchni 112 m w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł16 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Jana Brzechwy o powierzchni 16 m2. W Nieruchomości znajduje się część dzienna, aneks kuchenny, część komunikacyjna, łazienka oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²160,70 m² 8 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w prestiżowej lokalizacji Stare Koszary, przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Budynek Stare Koszary to także świetne miejsce dla biznesu. Poza lokalami biurowymi to również.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²480 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony przy ul. Łęczyckiej, na terenie dzielnicy Przy Młynie w Elblągu. Obiekt mieści się na parterze w kompleksie zabytkowego Młyna.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na IV piętrze. Winda w biurowcu. Lokal składa się z pokoju biurowego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, jasne 3 pokoje przy samym metrze stokłosy ul. Dembowskiego 2 Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 850 m² 35,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia nowy obiekt biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²320 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Prestiż komfort i wygoda. Powierzchnie biurowe przygotowane do prowadzenia działalności biurowo-usługowej. Całodobowy dostęp przez 7 dni w tygodniu do lokalu. Klimatyzacja, winda, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   lokal użytkowy W centrum miasta W ofercie wynajmu posiadamy lokal użytkowy o pow. 8 0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,70 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na granicy Śródmieścia i Siedlec przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Atuty: położenie w dobrej lokalizacji dla osób pracujących w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

38,24 zł/m²17 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu przy ulicy Słowackiego znajdującej się dosłownie 2 minuty od płyty Rynku Głównego w Rzeszowie Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²19,51 m² 976 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 12, piwniczna-Zdrój Powierzchnia najmu: 19,51 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 2561/2 o pow. 606 m2 Cena: 50,05 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,50 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na prestiżowym i cenionym osiedlu Innova przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dolina na poznańskiej Wildzie. Mieszkanie łączy charakter kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48 M2 W pełni wyposażone rybnik - śródmieście wysoki standard + przynależny taras - 50 m2 + zapewnione miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przytulny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56,85 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uroczysko | lublinek | 2 pokoje | balkon Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok. 57 m 2 położone na 2 piętrze budynku zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu Nowe Polesie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²72,61 m² 3 267 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o pow. 72,61 m2, składającego się z jednego przestronnego otwartego pomieszczenia biurowego, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

24,99 €/m²20,33 m² 508 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq przedstawia na wynajem lokale usługowe w pasażu handlowym na poziomie -1, w ścisłym centrum Warszawy na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater a Al. Jerozolimskich. Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku. Rozpoznawalny adres, vis a vis Parku Reagana w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego 62 m w biurowcu rocha center w Częstochowie (stan deweloperski) Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

13 999 zł118 m² 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu Opiekun oferty: julia Andrulewicz sdp Nieruchomości tel.   licencja pfrn nr 28332 Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Zlokalizowane w Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²90 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 90m2, usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal idealnie nada się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jasice

Jasice,świętokrzyskie

1 900 zł2 000 m² 0,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jasicach gmina Wojciechowice. Przedmiotem najmu jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²44,64 m² 1 607 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 44,64 m2 Zgorzelec Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 44,64 m2, położony na parterze zadbanego budynku o dobrym standardzie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²74 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 74 m zlokalizowany przy ul. Legionowej w Białymstoku. Lokal znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Usytuowanie lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

11 970 €3 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Sulechów. Wybudowane zostaną 3 hale: - budynek A o powierzchni 6 909 m2, - budynek B o.

Szczegóły ogłoszenia

68,12 zł/m²69 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-handlowo-biurowy ul. Ozimska, opole Na wynajem elegancki lokal usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni ok. 69 m , położony na parterze prestiżowej kamienicy, tuż przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,50 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | Centrum | Rozkład | Widok | dostępne od 01.07 Numer oferty w biurze: 6500/4186/OMW WARUNKI UMOWY - umowa najmu okazjonalnego (notarialna) - minimalny okres najmu: 12 miesięcy -.

Szczegóły ogłoszenia

36,73 zł/m²490 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowo - usługowy w Złotnikach Obiekt biurowy 350 m2, warsztat 140 m2 na działce 2420 m2 Pełne media Pożądana okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

45 900 zł2 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 461 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu przestronną Halę Produkcyjno-Magazynową o powierzchni 2700 m2 z trzema rampami rozładunkowymi położoną na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł104,30 m² 119,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z dwoma tarasami w Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i świetną komunikację. Jeśli szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,60 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca. Zapraszam do wynajęcia przestronnego mieszkania usytuowanego w urokliwej miejscowości Krzyżanowice, oddalonej zaledwie 1 km od Wrocławia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

40,08 zł/m²99,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Osoba prowadząca ofertę: szymon Strzelczyk, tel.   Polecam na wynajem przestronny lokal biurowy, usytuowany na parterze, 4-kondygnacyjnej kamienicy na Jeżycach, przy ul. Słowackiego (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 50m2 - Lublin, abramowice Lokal znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu, położony jest w budynku handlowym, parter, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

23,72 zł/m²75,90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z przeznaczeniem na cele biurowe, kosmetyczne, medyczne, szkołę językową, barbera, fryzjera lub inne o powierzchni 75,90 m Gotowy do użytkowania lokal usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 694 zł452,60 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:29 500 m²

Oferujemy do wynajmu powierzchnię magazynową/produkcyjną, zlokalizowaną na terenie nowoczesnego zakładu. To idealne rozwiązanie dla firm szukających wysokiego standardu (ifs, haccp) w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²65 m² 3 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal położony na II piętrze usługowo-biurowego budynku z windą. Przy budynku przestronny parking. Lokalizacja Konstantynów, w pobliżu ul. Nałęczowskiej, al.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

2 200 zł110 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią?. Oferuję na wynajem przestronny dom o powierzchni około 90m2, położony w malowniczej okolicy, niedaleko lasu i jeziora. To.