dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

2 500 zł48,90 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częściowo umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, świeżo po remoncie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z nowszych, ale bardzo dobrze rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²400 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowa idealna pod składowanie materiałów zlokalizowana w Łęgu Tarnowskim. Obok hali około 400 mk2 utwardzonego placu. Lokalizacja w pobliżu drogi Tarnów - Żabno. Do węzła.

Szczegóły ogłoszenia

1 434 zł89 m² 16,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Nowym Sączu przy ul.Kościuszki 10. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

3 630 zł60 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Włodarzewska 51g w Warszawie, na zamkniętym, kameralnym osiedlu, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Króla Rogera. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Galicja Nieruchomości prezentuje Państwu możliwość wynajęcia magazynu na 2 piętrze budynku magazynowego w północnej części Rzeszowa. Do dyspozycji 500 m2 magazynu na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/lokal /mieszkanie /bezczynszu /wejherowo /chopina /odzaraz Do wynajęcia przestronne trzypokojowy lokal o powierzchni 70 m , położony na parterze budynku przy ul. Chopina w Wejherowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²45,20 m² 2 034 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie znajduje się funkcjonalny lokal użytkowy położony w dzielnicy Strusina w Tarnowie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia luksusowy apartament w Kamienicy Radziwiłłowskiej - prestiżowej inwestycji w samym sercu Krakowa! lokalizacja Kamienica Radziwiłłowska to najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł44 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku (bez windy) przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Ustroń do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2. Położone w samym centrum na Os.Manhatan w bloku na piątym piętrze. Lokal składa się z; dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m2 przy ulicy Głowackiego w Dębicy. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Cieszynie. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy przy ulicy Frysztackiej - jednej z głównych ulic miasta. Mieszkanie o powierzchni 45m2 jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51,95 m² 46,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Ruczajowej 20f w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię całkowitą 51,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

44,97 zł/m²165 m² 7 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Elbląskiej w ścisłym centrum Gdańska w pobliskim sąsiedztwie portu. Teren posesji ogrodzony siatką,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od lipca, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38m2, w świetnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Cieplińskiego, w bliskim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

40 zł/m²48 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w sąsiedztwie parku, niedaleko Centrum Świdnicy. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarie, gabinet psychologiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

73,81 zł/m²42 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które zagwarantuje Twojemu biznesowi maksymalną widoczność i nieustanny ruch klientów? Poznaj nową inwestycję w Szczecinie. To tutaj możesz rozwinąć działalność.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł163 m² 46,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

House Team Nieruchomości & Finanse poleca na wynajem elegancki, świeżo wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Osowa Góra. Nieruchomość położona jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²170 m² 13 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy/biuro/gabinet Bardzo wysoki standard budynku Winda Bardzo ruchliwa ulicy oraz prestiżowa lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

27,02 zł/m²41,90 m² 1 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia biuro 41,9 m 2 Możliwość wynajęcia również sąsiednich pomieszczeń! Piła Motylewo obok drogi krajowej nr 11 Do wynajęcia biuro składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,50 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bliskie Maślice to świetna lokalizacja dla osób pracujących w centrum i ceniących sobie ciszę i spokój. W niedalekiej odległości centrum handlowe, sklepy, parki.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł64 m² 148,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na parterze prestiżowej, zamkniętej inwestycji Fort Cze, usytuowanej na historycznym terenie Fortu Piłsudskiego, dostępny jest na wynajem apartament zaprojektowany z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

68,97 zł/m²34,80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta Najmu - Lokale Biurowo-Usługowe na terenie Ekskluzywnego Budynku w Bydgoszczy Idea Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę najmu nowoczesnych pomieszczeń komercyjnych, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

26 100 zł932 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. 932 m2 Wysokość 6 m, posadzka niepylna, brama poziom 0, 4/4,5 m Doświetlenie światłem dziennym Wymiary ok 19/47 m, ogrzewanie gazowe, cena 28.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł128 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas. For English - please scroll down. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnej i zielonej dzielnicy, gdzie wypoczniesz po pracy, a zarazem tylko 10 min. od gwarnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal użytkowy przy ul. Wyszyńskiego 8 w Białymstoku, oferowany w dwóch niezależnych wariantach po 48 m lub jako całość 96 m . To propozycja dla firm, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²700 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wynajem. Sprzedaż. Budynek Socjalno-Biurowo-Mieszkalny 700m2. Plac 8500m2. Warsztat, wiaty. Gościejewo. Gm. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem wynajmu / sprzedaży jest Budynek o wysokim standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²80 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! 0% prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach Śródmieściu przy ul. Przemysłowej 10. Lokal z opcją klimatyzacji, przyłączem teletechnicznym i dostępem bieżącej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe Z garażem, położone w słupsku przy ul. Ogrodowej (osiedle zamknięte) na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- dostępne od maja - Poszukujesz komfortowego mieszkania, w samym centrum miasta - z widokiem na poznański skyline? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31,03 m² 77,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze budynku z 2023 r. przy ul. Malczewskiego. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²43 m² 2 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu o powierzchni 43m2 mieszczącego się na I piętrze jednej z kamienic w Centrum Opola. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ustroń blisko Centrum - wyjątkowy, przestronny lokal do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej np. restauracja, siłownia, klub fitness czy magazyn. Pomieszczenie do wynajęcia usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowoczesny, luksusowo urządzony dwupokojowy apartament o powierzchni 60 m2, usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego budynku apartamentowego na kameralnym, strzeżonym 24h/7.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, dzielnica Krzyki, osiedle Jagodno Cztery Pory Roku ul. Wagnera, i piętro, pow. 28 mkw. Mieszkanie w budynku z 2012 r., znajduje się na 1 piętrze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

57,33 zł/m²67,16 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy do wynajęcia 67,15 m | Murapol Helio, jar Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu usługowego o powierzchni 67,15 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²100 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiam ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego zlokalizowanego w samym centrum Chełma. Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową, usługową lub medyczną (gabinet lekarski,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia w centrum miasta,w cichym i spokojnym miejscu.Koszt miesięczny najmu to 3200zł ,w cenę najmu wchodzi ( czynsz dla zarządcy,energia.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²54 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/el51/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do wynajęcia narożny pawilon handlowy o powierzchni ok. 54 m2 w Łodzi na osiedlu Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentowania mieszkania do najmu położonego w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Dubois'a, składające go się 2 pokoju dziennego z aneksem.