dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

3 200 zł38 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Świetna lokalizacja - na powiślu przy Parku i Nadwislańskich Bulwarach! Idealne 2 pokoje Do Wynajęcia Od Zaraz! Mieszkanie ciche i słoneczne 2 pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²160 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** hala produkcyjno-magazynowa 160 m2*** *** nieuciążliwe sąsiedztwo *** *** parking *** Polecam do wynajmu halę magazynową z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²90 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal z dobrą energią - 90 m (z opcją powiększenia do 145 m ) Szukasz przestrzeni, która inspiruje? Do wynajęcia oferujemy unikalny lokal o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 €10 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna klasy A do wynajęcia, zlokalizowana w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

111,52 zł/m²165 m² 18 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 165,2 m , zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji robyg w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²30 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal handlowo-usługowy usytuowany na pierwszym piętrze w budynku wolnostojącym przy ul. Polnej w Lubiczu Górnym. Budynek mieści się na prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²153,56 m² 6 610 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia nowy lokal o powierzchni 153,56 m2 , usytuowany na parterze 4-piętrowego nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego przy ul. 1 maja w ścisłym centrum Kielc. Lokal oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²136 m² 7 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 136 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Niepodległości i Alei.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²126,56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł48,50 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 4. piętrze bloku przy ul. Raciborskiej w Krakowie (ruczaj Dębniki). Budynek bez windy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł37 m² 97,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12,97 zł/m²370 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomościami oferuje do wynajęcia nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej - przestrzeń magazynowo -produkcyjna i biurowo-.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, mieszkanie dla singla w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została całkowicie odbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²37 m² 2 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane w budynku biurowym przy ul. Dmowskiego 85 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową znajdującą się w Gryficach o powierzchni około 300 m 2 , przed którą znajduje się rampa rozładunkowa. Obiekt ten.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł576 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:803 m²

Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy z Chłodnią pod Rzeszowem Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący obiekt o charakterze magazynowo-usługowo-biurowym zlokalizowany pod Rzeszowem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

62 500 zł2 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia place magazynowe i powierzchnie magazynowe w hali klasy A wysokiego składowania o wysokości 15m. Hala wybudowana w 2024 r. na terenie Bydgoskiego Parku Technologiczno.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD 1 lipca do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Prądzyńskiego (zaledwie kilka minut od Rynku lub Placu.

Szczegóły ogłoszenia

18,01 zł/m²211 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę nieogrzewany magazyn 211 m Port Drzewny, toruń Do wynajęcia przestronny magazyn o powierzchni 211 m , zlokalizowany w Toruniu, przy ul. Droga Starotoruńska, na terenie Portu.

Szczegóły ogłoszenia

32,31 zł/m²619 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Lokal, który przyciągnie Twoich klientów! Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m , położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Istnieje możliwość wynajmu hali produkcyjnej/magazynowej wraz z częścią biurową. Kompleks można podzielić na różne moduły i dopasować metraż do potrzeb przyszłego najemcy. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75,90 m² 59,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem W sercu gdańska lokalizacja Nieruchomość położona jest w samym centrum Gdańska, przy reprezentacyjnej ulicy Długiej. Obecnie to główna atrakcja turystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w Gdańsku Śródmieście przy ul. Szafarnia. Lokalizacja: ulica Szafarnia położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, w świetnej lokalizacji - ul. Dolina 5D w Poznaniu. -Nieruchomość- powierzchnia 40 m . Piętro 4. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. Bajeczna 3 pokoje 65 m2 loggia Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie z dwustronną ekspozycją o powierzchni 65 m2 zlokalizowane na piątym pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł66,21 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Warszawy | 3 pokoje | Aleje Jerozolimskie | Śródmieście Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²32 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 44m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²99,20 m² 6 349 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 99 m , usytuowanego w prestiżowej części Młodego Miasta w Gdańsku. Biuro zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

18,92 zł/m²200,81 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nieruchomość / pawilon pod działalność usługowo - magazynową (np. na magazyn czystych, lekkich towarów typu opakowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,95 m² 37,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukują Państwo mieszkania, w którym można odpocząć po intensywnym dniu to ta nieruchomość jest dla Państwa! Mieszkanie w otoczeniu lasów i zieleni. Oferujemy Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²290 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala - magazyn z poziomu 0 ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowo - produkcyjna na parterze około 290 m - do magazynu przynależy rampa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

*** os.JAROSZÓWKA *** *** PO REMONCIE *** *** LOFT DO ZAMIESZKANIA LUB NA BIURO *** Polecam do wynajmu powierzchnię typu loft zlokalizowaną w budynku wolnostojącym na osiedlu Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł167 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:167 m²

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie blizniaczej o powierzchni ok. 167m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²250 m² 28 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential. 250 m2 w samym centrum Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł102,52 m² 107,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Są miejsca, które od pierwszego kontaktu budują poczucie jakości. Merliniego 9 to jeden z tych adresów dyskretny, elegancki i prestiżowy, położony w części Starego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

29,94 zł/m²33,40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowy zlokalizowany na 1. piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta - przy ul. Dąbrowskiego, tuż przy Placu Biegańskiego. Opis lokalu: lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł17 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Łodzi - od zaraz! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 1 - pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się przy ul. Wólczańskiej w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 24 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

15 300 zł225 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Ogrzewany magazyn 225 m | Rampy | Parking | Sopot Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 225 m , zlokalizowany przy Alei Niepodległości 606 w Sopocie w świetnym punkcie.