dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 15/19 na Starym Żoliborzu w sąsiedztwie Teatru Komedia. Mieszkanie na parterze o pow. 40 m2, składające się z 2 pokoi oraz kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę produkcyjną o pow.100 m kw. Hala z możliwością ogrzewania, moc energetyczna, wysokość ok.6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5 t/m kw.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²82 m² 7 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu propozycję wynajmu lokalu o powierzchni ~82m2 na nowo powstającym osiedlu "solano". Osiedle umiejscowione jest przy ulicy Wielkopolskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²14 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

15 540 zł380 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala dostępna od 01.06.2026r. Możliwość prezentacji po wcześniej umówionym terminie. Zapraszam do zapoznania się ofertą hali do wynajęcia znajdującej się przy ul. Dębogórskiej. Hala składa się.

Szczegóły ogłoszenia

65,77 zł/m²455 m² 29 925 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i w pełni wykończony lokal komercyjny na wynajem przy ul. Marcika w Krakowie. Lokal o pow. 455 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na III piętrze w odnowionej kamienicy. Dwa obszerne pokoje ,kuchnia łazienka osobno od wc .Mieszkanie jest przygotowywane na przyjęcie lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W odrestaururowanej kamienicy spokojna lokalizacja W pobliżu centrum Apartament o powierzchni około 60 m2, położony na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Funkcja;.

Szczegóły ogłoszenia

92,37 zł/m²184,05 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Piękny, w pełni wykończony lokal po ciężkiej gastronomii, zgoda na sprzedaż alkoholu, przed lokalem ogródek 37m bez dopłat i 2 miejsca w garażu podziemnym po 400zł+vat każde. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²888 m² 17 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt usługowo-handlowy kaskada - centrum jastrzębia-zdroju Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia | 1 150 m Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę najmu przestronnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²21 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia Polecamy biuro we Wrocławiu ul Karkonoska 59, nieopodal wylotu z miasta. Biuro po remoncie, gotowe do wynajęcia Biuro składa się z 1 pomieszczenia - pokój - 21 m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia - Częstochowa | 60 m - 650 m i więcej Oferujemy nowoczesne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie, zlokalizowane w najlepszych punktach Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²130 m² 13 390 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal w nowo wybudowanej kamienicy położonej przy ul. Rakowickiej! Budynek wykończony w wysokim standardzie i przygotowany pod adaptację na konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 038 m² 11,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa oferta wynajmu działki zabudowanej budynkiem biurowo-magazynowym wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) tylko 3 km od wrocławskiego Rynku. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

46,32 zł/m²95 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny adres na twoje biuro / gabinet/ kancelarię do wynajęcia lokal biurowy W doskonałej lokalizacji. Smochowice Muszkowska / Karlińska bezpośrednio przy markecie Chata Polska w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

18,52 zł/m²162 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Prezentujemy Państwu pomieszczenie biurowe 66 mkw., wraz z magazynem 96 mkw., składającego z 3 pomieszczeń, znajduje się przy obiekcie duży parking, wjazd od ul. Puławskiej. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 350 m 2 , Rok budowy: - 2009r Konstrukcja - płyta warstwowa Wysokość - 4.60 m Posadzka niepylna Ogrzewanie gazowe Brama wjazdowa poziom 0 Obiekt dostępny od stycznia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

(for english version scroll down) Rodzinny dom z uroczym ogrodem usytuowany w Wilanowie. Bardzo dobra lokalizacja-zielona, cicha i bezpieczna okolica zabudowana domami jednorodzinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²76,08 m² 5 326 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Warszawy. Dostępna powierzchnia: 76 m.kw. - oddzielny moduł 3 pokojowy Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł447 m² 49,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek biurowy, wolnostojący. ? 447 mkw. na 3 kondygnacjach. Garaż na parterze w budynku z podnoszącą się bramą. (magazynek lub inne cele). - parter: recepcja, aneks kuchenny, salka spotkań,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł76 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyjątkowo atrakcyjne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76m2 znajdujące się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowymi windami. Zarówno budynek jak i teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł14 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Lubinie na oś. Zalesie - ul. Krzemieniecka 22c, 22d. Brama wjazdowa na pilota, cały garaż z monitoringiem. Cena najmu 280 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł88 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Dwa bezczynszowe mieszkania dla pracowników o powierzchni 88m 2 , położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł56 m² 89,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie świetnej lokalizacji. Wola "młynów" blisko stacji Warszawa Koło. 6-ste piętro w 8-mio piętrowym bloku z windą. Powierzchnia 56 m 2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

19,78 zł/m²659,40 m² 13 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia mieszczące się w budynku dworca pkp w Rudzie Śląskiej przy ul. Wolności 1a, na.

Szczegóły ogłoszenia

13 zł/m²1 174,21 m² 15 265 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada na wynajem budynek położony w Nakle nad Notecią przy ul. Dworcowej 7, na dz. 442/8, obręb 19 Nakło n/not. Obiekt doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

21,53 zł/m²170 m² 3 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy usytuowany na parterze naszego budynku przy ulicy Jagiellońskiej 4 w Gliwicach Czynsz najmu 7.318,50 zł brutto miesięcznie (do.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł36 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowym budynku Art Deco Mokotów lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Zdziechowskiego, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł650 m² 3,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Plac, który pracuje na Twój biznes ekspozycja, widoczność i lokalizacja, której nie trzeba reklamować Są nieruchomości, które po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

55,63 zł/m²154,60 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

95,22 zł/m²69,84 m² 6 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy parter, wejście z ulicy Oferujemy bardzo ładny, nowoczesny lokal handlowy położony na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł190 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 180 M2. Hala podzielona ścianą. Jest możliwość wynajmu połowy (90 m2) Dostępne miejsca postojowe. Dostęp dla ciężarówek tir. Czynsz: 6 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

81,25 zł/m²48 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro z klimatem 48m2. w samym Centrum Warszawy. Czynsz 3.900 zł. netto + opłaty eksploatacyjne 850 zł. netto., plus energia. Podział powierzchni: - gabinety: 17, 13, 7 mkw - aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

50 zł/m²188 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47,08 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47,08 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Wykończone z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł41 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Klimatyzacja | Wichrowa Dostępna od 01.07.2026 Numer oferty w biurze: 7326/4186/OMW BUDYNEK I OSIEDLE - ul. Wichrowa | Planty Racławickie (2023) Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

34,48 zł/m²58 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy o pow ok. 58 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji naprzeciwko biłgorajskiego ratusza Biłgoraj, ul. Kościuszki 11 Położenie i okolica: korzystna,.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 zł513 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 513 m2 z zapleczem socjalno - biurowym znajdujący się w Pruszczu Gdańskim ul. Batalionów Chłopskich 14 budynek 7/3. Budynek posiada dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł93 m² 145,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 93 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Menolly Nowe Powiśle w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.